ارزهای دیجیتال

3 عملکرد برتر آلت کوین برای هفته – LTC، CRV، ZEC

بازار کریپتو همچنان برای اکثر معامله‌گران و سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال حساس و چالش‌برانگیز است، به طوری که بازار تقریباً هر هفته با اخبار بدی مواجه می‌شود که قیمت اکثر آلت‌کوین‌ها را به پایین‌ترین حد هفتگی خود می‌رساند. اخیراً، عملکرد قیمتی که توسط بسیاری از آلتکوین ها نمایش داده می شود، مشکل ساز بوده است زیرا بسیاری از آلتکوین ها برای بقا می جنگند. اثر دومینو حماسه FTX و سایر سرمایه گذاران بزرگ درگیر، بازار را در حالت سکون قرار داده است، زیرا بازار هنوز پس از هفته های گذشته حرکت بزرگی انجام نداده است. در اینجا 3 آلتکوین برتری که در طول هفته عملکرد بهتری داشته اند آورده شده است. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین (LTC) در نمودار روزانه

نمودار قیمت روزانه LTC | منبع: LTCUSDT در Tradingview.com

بیشتر معامله‌گران و سرمایه‌گذاران کریپتو روزهای سختی را پشت سر گذاشته‌اند و بسیاری نگران این هستند که بازار پس از این همه آشفتگی در فضای کریپتو به کجا می‌رود. بسیاری از آلتکوین ها برای نشان دادن قدرت تلاش کرده اند و در تلاش برای بقای خود، پشتیبانی کلیدی خود را از دست داده اند.

بلاتکلیفی فعلی بازار باعث شده است که معامله گران و سرمایه گذاران برای خرید آلتکوین ها تردید داشته باشند، زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد که ارزش آنها به این زودی افزایش یابد. LTC در چند هفته و چند روز گذشته خود را به عنوان یک اجرا کننده استندآپ نشان داده است.

قیمت LTC در نمودار روزانه علیرغم عدم اطمینان بازار که بر پروژه‌های بزرگ ارزهای دیجیتال که به ساخت خود در این بازار نزولی ادامه داده‌اند، قدرت صعودی نشان داده است و FUD (ترس از عدم اطمینان و شک) بیشتر ادامه دارد. LTC قیمت خود را در منطقه 60 دلار در نمودار روزانه معامله کرد. با این حال، قیمت LTC در این منطقه کاهش یافت زیرا قیمت LTC به بالاترین سطح 80 دلار رسید و قبل از اینکه با یک مقاومت جزئی در برابر روند بالاتر مواجه شد. اگر قیمت LTC بالاتر از 75 دلار باشد، می‌توانیم شاهد افزایش بیشتر تا منطقه 90 دلاری باشیم.

3 آلتکوین برتر – تجزیه و تحلیل قیمت منحنی DAO (CRV) در نمودار روزانه (1D)

1669280964 261 3 عملکرد برتر آلت کوین برای هفته LTC، CRV،
نمودار قیمت CRV روزانه | منبع: CRVUSDT در Tradingview.com

قیمت CRV در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند، زیرا پس از اینکه قیمت از پایین ترین سطح روزانه خود یعنی 0.4 دلار جهش کرد، قیمت بالای حمایت 0.65 دلار معامله می شود.

قیمت CRV با 0.7 دلار زیر 50 و 200 EMA معامله می شود که به عنوان مقاومت برای قیمت CRV عمل می کند. قیمت 0.77 دلار و 1.2 دلار مطابق با قیمت های این سطوح است که به عنوان مقاومت عمل می کند.

اگر قیمت CRV بشکند و بالاتر از 0.8 دلار بماند، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت CRV تا منطقه 1.2 دلار باشیم، جایی که قیمت می‌تواند با مقاومت در برابر روند بالاتر مواجه شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Zcash (ZEC) در نمودار روزانه (1D).

1669280964 841 3 عملکرد برتر آلت کوین برای هفته LTC، CRV،
نمودار قیمت روزانه ZEC | منبع: ZECUSDT در Tradingview.com

قیمت ZEC در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می‌ماند، زیرا پس از جهش قیمت از پایین‌ترین سطح روزانه 30 دلاری، قیمت بالای حمایت 40 دلار معامله می‌شود.

قیمت ZEC با 42 دلار زیر 50 و 200 EMA معامله می شود که به عنوان مقاومت برای قیمت ZEC عمل می کند. قیمت 49 و 70 دلار مطابق با قیمت های این سطوح است که به عنوان مقاومت عمل می کند. قیمت ZEC باید این منطقه را بشکند تا نشانه‌های تسکین بیشتری داشته باشد.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا