ارزهای دیجیتال

3 رمز ارزی که می توانند در بازار نزولی در حال انفجار منفجر شوند – Filecoin، Cosmos، و Moshnake – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

چند ماه است که صنعت ارزهای دیجیتال در بازار نزولی قرار داشته است. این دوره نوسان شدید بازار و قیمت منفی کریپتو است. در نتیجه، چندین بازیکن کریپتو برای انجام فعالیت‌های خود مشکل دارند و برای کاهش فشار به چندین استراتژی روی می‌آورند.

سرمایه گذاری بلندمدت در ارزهای دیجیتال یک استراتژی رایج است که در بازارهای نزولی قبلی موثر بوده و می تواند نتایج زیادی را در شرایط فعلی به همراه داشته باشد. سرمایه‌گذاری بلندمدت در ارزهای دیجیتال به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد تا از وضعیت بازار استفاده کنند و خطرات ناشی از ضرر را کاهش دهند.

با افزایش شدید بازار نزولی، چندین آلتکوین به عنوان کاندیدای مناسب برای سرمایه گذاری بلندمدت ارزهای دیجیتال ظاهر می شوند. با این حال، غول‌های Filecoin (FIL)، Cosmos (ATOM) و ارزهای دیجیتال جدید موشنکه (MSH) دارای بیشترین پتانسیل رشد است و می تواند در آب و هوای فعلی منفجر شود. در زیر نگاهی به هر سه آلتکوین می اندازیم.

کیهان (ATOM) – رمزارز راه حل های زیادی را ارائه می دهد

Cosmos (ATOM) یک پلت فرم مبتنی بر بلاک چین است که راه حل هایی را برای برخی از سخت ترین مشکلات در صنعت بلاک چین ارائه می دهد. این یک پادزهر برای پروتکل‌های اثبات کار (PoW) کند، گران، غیرقابل مقیاس‌پذیر و مضر برای محیط‌زیست، مانند پروتکل‌هایی که توسط بیت‌کوین استفاده می‌شود، از طریق اکوسیستمی از بلاک چین‌های متصل ارائه می‌کند.

ارز رمزنگاری شده بومی آن، ATOM، بخشی جدایی ناپذیر از اکوسیستم آن است که مسئول تسهیل چندین عملیات مانند حاکمیت شبکه، کارمزد پرداخت و غیره است. ATOM یک توکن بسیار پرطرفدار است که در پلتفرم‌های رمزنگاری برجسته در صنعت مانند Binance، Coinbase و OKEx موجود است.

Filecoin (FIL) – پلتفرم محبوب

Filecoin (FIL) به بهترین وجه به عنوان یک سیستم ذخیره سازی غیرمتمرکز توصیف می شود که برای ذخیره مهم ترین داده های بشریت وجود دارد. این با شرکت های ذخیره سازی ابری مانند خدمات وب آمازون (AWS) یا Cloudflare که مستعد مشکلات تمرکز هستند متفاوت است. برخلاف آن پلتفرم‌ها، Filecoin (FIL) از ماهیت غیرمتمرکز خود برای محافظت از یکپارچگی مکان داده‌ها استفاده می‌کند و به راحتی قابل بازیابی و سانسور آن دشوار است. همچنین به کاربران این امکان را می دهد که حافظ داده های خود باشند و وب را در دسترس تر می کند.

ارز رمزنگاری شده بومی آن، FIL، جدایی ناپذیر از اکوسیستم و عملکرد آن است. FIL یکی از 40 ارز دیجیتال برتر با ارزش بازار است که در پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال برتر مانند Gemini، Kraken و Huobi موجود است.

1665141878 313 3 رمز ارزی که می توانند در بازار نزولی در
3 رمز ارزی که می توانند در بازار نزولی در حال انفجار منفجر شوند - Filecoin، Cosmos، و Moshnake - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 4

Moshnake (MSH) چیست؟

Moshnake (MSH) یکی از موردانتظارترین ارزهای رمزنگاری شده در سال جاری است که دنیای رمزارزها را طوفانی کرده است. بومی پلتفرم Moshnake یک پلتفرم بازی برای کسب درآمد (P2E) NFT است. Moshnake Token (MSH) به دلیل جذابیت نوستالژیک و کاربردها و موارد استفاده مختلف در زندگی واقعی شهرت پیدا کرده است.

نشانه یک است دارایی مبتنی بر زنجیره هوشمند BNB (BNB)، به این معنی که کارمزد تراکنش پایین و زمان تأیید سریع دارد. این ویژگی ها آن را برای تعامل بین معامله گران و سایر بازیگران ارزهای دیجیتال در صنعت ایده آل می کند.

با نزدیک شدن به سرعت پیش فروش، Moshnake (MSH) مانند یک گزینه سرمایه گذاری بلندمدت ارز دیجیتال هیجان انگیز به نظر می رسد. فرصت کم خطر و با پاداش بالا می تواند در بلندمدت بازدهی عظیمی را به همراه داشته باشد. این فضا را برای جزئیات بیشتر در مورد Mohsnake (MSH) تماشا کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Moshnake (MSH)، به لینک های زیر مراجعه کنید:

سایت اینترنتی: https://moshnake.io

تلگرام: https://t.me/MoshnakeOfficial

توییتر: https://twitter.com/moshnakeToken


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا