ارزهای دیجیتال

1,959,595 BNB در بیستمین فصل رایت بایننس از گردش خارج شد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

1,959,595 BNB در بیستمین فصل رایت بایننس از گردش خارج شد - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • بایننس برای همیشه نزدیک به 2 میلیون BNB را در دومین سه ماهه سال 2022 از گردش خارج کرد.
  • آخرین سوخت BNB از نظر سکه های BNB از بین رفته بزرگترین بود
  • بایننس قصد دارد با استفاده از Burn های زمان بندی شده، عرضه BNB را به 100 میلیون توکن کاهش دهد که از عرضه اولیه 200 میلیون پایین تر است.

بایننس 447 میلیون دلار BNB را در دومین سه ماهه سال 2022 سوزاند

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات، روز چهارشنبه نتیجه بیستمین صرافی سه ماهه خود را اعلام کرد. طبق بیانیه رسمی این شرکت، 1959595 BNB (تقریباً 447 میلیون دلار با نرخ فعلی بازار) در جریان سوختن نابود شد و 4181 سکه از کل مقدار برای همیشه به عنوان بخشی از برنامه Burn Pioneer از گردش خارج شد.

آخرین رویداد از نظر تعداد مطلق توکن‌های سوزانده شده، بزرگترین رویداد بود و بیش از 1.5 میلیون BNB از نوزدهمین رایت سه ماهه بالاتر بود. با این حال، هر دو سوخت 18 و 19 از نظر ارزش کل دلار بزرگتر بودند، به ترتیب با 729 میلیون دلار و 741 میلیون دلار سوخت BNB.

بایننس پیوندی را به شناسه تراکنش بیستمین رایت به اشتراک گذاشت که نشان می دهد رایت برنامه ریزی شده در 13 جولای در ساعت 2:00 بعد از ظهر UTC انجام شده است و در مجموع فقط 0.002 BNB هزینه داشته است.

سوزاندن سه ماهه برنامه ریزی شده روشی است که بایننس برای دستیابی به هدف خود یعنی سوزاندن نیمی از عرضه اولیه BNB استفاده می کند. به یاد بیاورید که بایننس BNB را پس از یک کمپین موفق ICO در سال 2017 با مجموع عرضه 200 میلیون راه اندازی کرد. از آن زمان، 20 بار سوزاندن سه ماهه بعد، این سکه دارای 163 میلیون در گردش است.

علاوه بر رویدادهای سه ماهه برنامه‌ریزی‌شده، که از طریق اصلاحات خودکار سوزاندن دسامبر گذشته قابل پیش‌بینی‌تر و کارآمدتر شدند، صرافی همچنین مکانیک‌های بی‌درنگ هزینه سوزاندن BNB را به عنوان بخشی از پیشنهاد BEP-95 که در اواخر سال 2021 تصویب شد، راه‌اندازی کرد.

بایننس به دنبال ویژگی‌های کاهش تورم برای ارز دیجیتال بومی خود است که هدف اصلی آن حفظ درجه بالاتری از ثبات قیمت BNB است.

قیمت BNB با اخبار مربوط به جدیدترین رایت BNB یک رشد متوسط ​​را تجربه کرد – توکن صرافی که قبلا بایننس کوین نامیده می شد، طی 24 ساعت پس از اعلام از 217 دلار به 230 دلار افزایش یافت. در زمان انتشار، BNB تقریباً در سطح 228 دلار تغییر می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا