ارزهای دیجیتال

1 اینچ با Wirex ادغام می شود – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

1 اینچ با Wirex ادغام می شود - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

تحت این همکاری، API 1 اینچی Aggregation به کیف پول غیر حافظی Wirex برای تبادل توکن‌ها اضافه می‌شود.

شبکه 1 اینچی از اعلام یکپارچگی هیجان انگیز دیگر – با پلتفرم پرداخت فیات/کریپتو وایرکس بسیار هیجان زده است. به لطف این ادغام، API 1 اینچی Aggregation به کیف پول غیر حافظی Wirex اضافه خواهد شد تا عملکرد تبادل توکن آن را تقویت کند.

این ادغام به کاربران Wirex این امکان را می دهد تا به لطف Pathfinder 1inch، یک الگوریتم جستجوی پیچیده برای جابجایی مسیرها، توکن های خود را با مطلوب ترین نرخ ها مبادله کنند.

می‌گوید: «ادغام Wirex یک گام طبیعی برای 1 اینچ است که همیشه برای کاربرد جهانی و پذیرش انبوه محصولات و راه‌حل‌های خود تلاش می‌کند.» سرگئی کونز، یکی از بنیانگذاران شبکه 1inch. و Wirex یکی از پیشروان فضای رمزنگاری از نظر پیشرفت فناوری و پایگاه کاربر است.

او می‌افزاید: «این همکاری مطمئناً به نفع جامعه Wirex خواهد بود و کاربران را قادر می‌سازد تا توکن‌های خود را با بهترین نرخ‌های موجود در چندین بلاک چین مبادله کنند».

Pavel Matveev مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Wirex می گوید: “API 1inch Aggregation به کاربران امکان می دهد حتی راحت تر به مزایای DeFi دسترسی داشته باشند.” “اکنون کاربران می توانند به راحتی و سودآور چندین توکن را مبادله کنند و در هزینه و زمان قابل توجهی صرفه جویی کنند.”

کیف پول غیرحضوری Wirex در ماه دسامبر راه اندازی شد تا بر اساس موفقیت اپلیکیشنی که بیش از 5 میلیون کاربر دارد، ایجاد شود. این کیف پول از فناوری بدون کلید با دسترسی بیومتریک و فناوری محاسبات چند جانبه برای بهبود امنیت بهره می برد.

شراکت 1inch/Wirex در زمانی انجام می شود که Wirex به طور فعال در حال گسترش به بلاک چین های جدید، از جمله Avalanche، Polygon، BNB Chain و Fantom است – که همگی در 1inch در دسترس هستند.

منتظر اخبار هیجان انگیز بیشتر در مورد ادغام ها و همکاری های 1 اینچی باشید!


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا