ارزهای دیجیتال

1 اینچ با Aurora ادغام می شود – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

این ادغام به کاربران امکان دسترسی به تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تر در تعدادی از DEX را می‌دهد.

شبکه 1 اینچی که همیشه به دنبال همکاری های امیدوارکننده است، از اعلام ادغام با Aurora هیجان زده است.

این ادغام به کاربران 1 اینچی این امکان را می‌دهد تا از مزایای کاربرپسندی اتریوم با سرعت بسیار بالاتری که به لطف فناوری‌های NEAR به دست می‌آیند، استفاده کنند. می گوید سرگئی کونز، یکی از بنیانگذاران شبکه 1inch.

“مشارکت 1inch با Aurora مدتها توسط جامعه Aurora منتظر بود.” الکس شوچنکو، مدیرعامل آزمایشگاه Aurora می‌افزاید. ما خوشحالیم که از 1inch استقبال می کنیم و به کاربران خود که می توانند از ویژگی های این پروتکل لذت ببرند تبریک می گوییم. این ادغام افق های اکوسیستم Aurora را بیشتر گسترش می دهد و ما معتقدیم که جامعه به شدت از اضافه شدن این جمع کننده مشهور DEX سود خواهد برد.

Aurora یک ماشین مجازی اتریوم (EVM) است که یک راه حل کلیدی برای توسعه دهندگان ارائه می دهد تا برنامه های خود را بر روی پلت فرمی با توان پردازشی بالا، سازگار با اتریوم، مقیاس پذیر و ایمن برای آینده اجرا کنند. در همین حال، کاربران dApp از هزینه های پایین تراکنش سود می برند.

در ماه‌های اخیر، Aurora که بر روی NEAR، یکی از پرکارآمدترین پروتکل‌های نسل سوم L1 اجرا می‌شود، رشد قابل‌توجهی داشته است. طبق گفته DeFiLlama، TVL Aurora در اواخر ماه مه 2022، 491 میلیون دلار بود.

در حال حاضر، اکوسیستم Aurora بیش از 100 پروژه را در بر می گیرد و یکی از امن ترین و مبتکرانه ترین پل های فضای کریپتو – بین اتریوم، شفق قطبی و NEAR را اداره می کند. پل شفق قطبی به عنوان بخشی از پل رنگین کمان نزدیک، تنها پل دارایی کاملاً غیرقابل اعتماد در فضای اتریوم است.

به لطف مقیاس‌پذیری پروتکل NEAR، Aurora سرعت تراکنش بالایی را ارائه می‌کند، با یک بلوک متوسط ​​که تقریباً در یک ثانیه ایجاد می‌شود.

مزیت اصلی دیگر هزینه کم تراکنش است. هزینه‌های تراکنش در Aurora به ارز پایه، ETH پرداخت می‌شود، که تجربه مثبت کاربر را تضمین می‌کند و همچنین فرصت‌هایی را برای پایداری اکوسیستم باز می‌کند.

علاوه بر این، Aurora دارای سازگاری کامل با اتریوم است، بدون نیاز به بازنویسی dApps اتریوم برای قابل اجرا در Aurora.

این ادغام در زمان حیاتی برای Aurora انجام می‌شود، زیرا پروتکل‌های DeFi روی پلتفرم مانند Aurigami، Bastion و Trisolaris شتاب بیشتری می‌گیرند و راه‌حل‌های پل پیشرفته از جمله Multichain، Synapse و Wormhole در حال ساخت هستند.

به لطف ادغام، کاربران 1 اینچی می توانند همین امروز به DEX های زیر در Aurora دسترسی داشته باشند:

منتظر اخبار هیجان انگیز بیشتر در مورد ادغام ها و همکاری های 1 اینچی باشید!


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا