ارزهای دیجیتال

1 اینچ با اپیوم ادغام می شود – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

1 اینچ با اپیوم ادغام می شود - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 5

به لطف ادغام، استخرهای مشتقات تریاک در dApp 1 اینچی در دسترس خواهند بود و فرصت‌های کسب درآمد بیشتری را برای کاربران ایجاد می‌کنند.

شبکه 1 اینچی خوشحال است که یکپارچه سازی با پلتفرم مشتقات Opium را اعلام می کند، که به کاربران امکان می دهد از مزایای استخرهای مشتقات تریاک مستقیماً در dApp 1 اینچی استفاده کنند.

مشتقات رمزنگاری بخش امیدوارکننده‌ای در فضای DeFi است و این همکاری با Opium فرصت‌های جدیدی را برای کاربران 1 اینچی ایجاد می‌کند. می گوید سرگئی کونز، یکی از بنیانگذاران شبکه 1inch.

API اپیوم با استخرهای مشتقات به dApp 1 اینچی اضافه شده است و همه تراکنش ها از طریق قرارداد هوشمند اپیوم انجام می شود.

1654784147 498 1 اینچ با اپیوم ادغام می شود وبلاگ کافه

مشتقات رمزنگاری مشابه قراردادهای اختیار معامله عمل می‌کنند و کاربران را قادر می‌سازند تا در برابر کاهش قابل توجه قیمت ETH، یا برعکس، برای افزایش قیمت آن، بیمه بخرند.

به عنوان مثال، یک کاربر می تواند Turbo ETH را با قیمت 2200 دلار خریداری کند، به این معنی که اگر قیمت اتریوم در تاریخ مشخصی در آینده از 2200 دلار بالاتر برود، کاربر به طور خودکار تفاوت بین قیمت را در زمان خرید و 2200 دلار دریافت می کند. .

1654784148 465 1 اینچ با اپیوم ادغام می شود وبلاگ کافه

کاربرانی که نقدینگی را به استخرهای مشتقه ارائه می کنند، بازدهی حاصل از کارمزد پرداخت شده توسط خریداران مشتقات را جمع آوری می کنند. بر اساس عملکرد در زمان عرضه، بازده سالانه مشتقات Turbo 1INCH در اتریوم 8.9 درصد پیش بینی می شود.

در ابتدا، مشتق Turbo 1INCH در اتریوم در دسترس خواهد بود، در حالی که در Polygon، کاربران می‌توانند بین Turbo 1INCH و Turbo ETH یکی را انتخاب کنند.

برای راهنمای دقیق در مورد استفاده از استخرهای مشتقات تریاک در 1 اینچ، لطفاً این مقاله مرکز راهنمایی را بررسی کنید.

تریاک پروتکلی است که ایجاد، تسویه و تجارت مشتقات غیرمتمرکز را تسهیل می کند. این پروتکل بر اساس مجموعه ای از قراردادهای هوشمند مبتنی بر اتریوم منبع باز است. کاربران می توانند مشتقات غیرمتمرکز را راه اندازی کنند یا در مشتقات سرمایه گذاری کنند.

در اوایل سال 2021، این پروتکل توکن خود، OPIUM را منتشر کرد. قبل از راه‌اندازی، یک پرمین و همچنین فروش خصوصی 3.5 میلیون دلاری با خریدارانی از جمله Mike Novogratz، Galaxy Digital، QCP Soteria، HashKey، Alameda Research و دیگران برگزار شد.

یکی از اولین محصولات اپیوم، معاوضه های پیش فرض اعتباری برای تتر (USDT) بود که با هدف بیمه کردن خریداران در صورت نکول تتر انجام شد.

منتظر اخبار هیجان انگیز بیشتر در مورد ادغام ها و همکاری های 1 اینچی باشید!


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا