ارزهای دیجیتال

🔴 JPMorgan Crypto را تخلیه می کند؟ | این هفته در Crypto – 5 سپتامبر 2022

راجی‌پی مورگان می‌گوید برای تخلیه ارزهای دیجیتال، شرکت‌های گاز کلرادو در حال استخراج بیت کوین هستند و Crypto.com به اشتباه ۱۰ میلیون دلار بازپرداخت می‌کند. این داستان ها و موارد دیگر در این هفته در کریپتو.

استراتژی جی پی مورگان در مورد کریپتو نزولی کرد

بر اساس گزارش جدید بلومبرگ، دیوید کلی، استراتژیست ارشد جهانی جی پی مورگان، ادعا می کند که سرمایه گذاران باید رمزنگاری خود را بفروشند. کلی متقاعد شده است که تجاوزگری مداوم فدرال رزرو ایالات متحده باعث ایجاد دردسر بیشتر برای دارایی های دیجیتال خواهد شد و انتظار نوسانات بیشتر و خطر بالای رکود را دارد.

شرکت های گاز کلرادو در حال استخراج بیت کوین هستند

مارک جافه، خبرنگار کلرادو سان، چندین شرکت نفت و گاز کلرادو را یافته است که با استخراج‌کنندگان همکاری می‌کنند تا از انرژی اضافی برای استخراج بیت‌کوین استفاده کنند. در ایالت غنی از گاز طبیعی کلرادو حداقل 12 پالایشگاه از سیستم های کاهش شعله گاز به بیت کوین استفاده می کنند، حتی اگر دیده بان نظارتی ایالت در گذشته شعله ور شدن گاز طبیعی را ممنوع کرده باشد.

سایلر با دعوای تقلب مالیاتی روبرو می شود

مایکل سیلور، حامی سرشناس بیت کوین، با یک دعوای تقلب مالیاتی مواجه است. دادستان کل منطقه کلمبیا از شکایتی علیه سیلور خبر داد که ادعا می‌کند او با تظاهر به مقیم سایر حوزه‌های قضایی، یعنی فلوریدا، که مالیات بر درآمد شخصی صفر دارد، به طور غیرقانونی از ۲۵ میلیون دلار مالیات اجتناب کرده است. این دادخواست همچنین از شرکت Saylor، MicroStrategy به عنوان متهم به اتهام توطئه برای کمک به Saylor نام برد.

سلسیوس به دنبال بازگشایی برداشت‌ها است

اسناد دادگاه نشان می دهد که سلسیوس به دنبال آزادسازی حدود 50 میلیون دلار به مشتریان منتخب است. درخواست بدهکاران به دنبال بازگشایی برداشت‌ها برای مشتریان خاص با توجه به دارایی‌هایی است که در برنامه نگهبانی نگهداری می‌شوند، و اعطای معافیت از پرداخت مالیات. سلسیوس در 13 ژوئیه پس از توقف تمام برداشت‌های شرکت از حساب‌های کاربری یک ماه قبل، اعلام ورشکستگی کرد.

فیس بوک از NFT ها پشتیبانی می کند

کمتر از یک ماه پس از گسترش عملکرد NFT خود در اینستاگرام به 100 کشور دیگر، متا اعلام کرد که فیس بوک اکنون از NFT نیز پشتیبانی خواهد کرد. به گفته این غول رسانه های اجتماعی، 2.9 میلیارد کاربر تخمین زده شده آن اکنون می توانند کیف پول های دیجیتال خود را به هم متصل کرده و NFT های خود را در دو پلتفرم رسانه اجتماعی اصلی این شرکت، فیس بوک و اینستاگرام به اشتراک بگذارند.

اندونزی بورس اوراق بهادار کریپتو ایجاد می کند

دولت اندونزی قصد دارد تا پایان سال 2022 یک بورس ارز دیجیتال ایجاد کند. این صرافی شرکت‌هایی را در صنعت دارایی‌های دیجیتال فهرست می‌کند، از جمله برخی از 25 صرافی دارای مجوز توسط مرجع نظارتی مالی اندونزی. دولت اندونزی این صرافی را وسیله ای برای حمایت از مصرف کنندگان می داند.

Ticketmaster مسائل NFT

همکاری جدید بین Ticketmaster و بلاک چین Dapper Labs Flow اکنون به سازمان دهندگان رویداد امکان می دهد تا توکن های غیرقابل تعویض (NFT) را قبل، در طول و بعد از رویدادهای زنده منتشر کنند. NFTها به‌عنوان شکل قابل اشتراک‌گذاری یادگاری دیجیتال عمل خواهند کرد که به طرفداران فرصت منحصربه‌فردی را برای گسترش تجربه رویداد زنده خود از طریق یادگاری‌های دیجیتالی ارائه می‌کنند.

Crypto.com یک اشتباه گران قیمت مرتکب می شود

Crypto.com پس از بازپرداخت تصادفی یک زن استرالیایی به جای 100 دلار، 10 میلیون دلار از یک اشتباه گران قیمت رنج می برد. زمانی که Crypto.com 7 ماه بعد این اشتباه را کشف کرد، آن خانم قبلاً پول را در یک عمارت چند میلیون دلاری گذاشته بود. صرافی اکنون از او برای بازگرداندن وجوه شکایت کرده است.

این چیزی است که این هفته در کریپتو اتفاق افتاد، هفته آینده شما را می بینیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا