ارزهای دیجیتال

🔴 Ethereum Merge Rocks Crypto | این هفته در Crypto – 19 سپتامبر 2022

راادغام اتریوم: موفقیت‌آمیز، کوین‌بیس نوری را روشن می‌کند که سیاستمداران دوستدار ارزهای دیجیتال هستند و Dogecoin به دومین سکه اثبات کار بزرگ تبدیل می‌شود. این داستان ها و موارد دیگر در این هفته در کریپتو.

ادغام اتریوم با موفقیت انجام شد

«ادغام» مورد انتظار شبکه اتریوم در روز پنجشنبه، 15 سپتامبر با موفقیت اجرا شد. این انتقال اتریوم از اثبات کار به اجماع اثبات سهام را تکمیل می کند و مصرف انرژی شبکه را تا 99.95 درصد کاهش می دهد.

در تلاش برای ساختن تاریخ، یک کاربر 60 هزار دلار یا حدود 36 اتر هزینه پرداخت کرد تا اولین NFT پس از ادغام در اتریوم ایجاد شود. این توکن غیرقابل تعویض اولین توکنی بود که با الگوریتم اجماع اثبات سهام اداره می شد.

چارچوب رمزنگاری کاخ سفید منتشر شد

کاخ سفید با اشاره به پتانسیل استفاده نادرست از کریپتو، در حالی که به نقش فزاینده آن در امور مالی جهانی اشاره می کند، اولین چارچوب خود را در مورد اینکه مقررات ارزهای دیجیتال در ایالات متحده چگونه باید باشد، منتشر کرده است. این چارچوب چگونگی تکامل صنعت خدمات مالی را برای تسهیل تراکنش‌های بدون مرز و نحوه سرکوب کلاهبرداری در فضای دارایی دیجیتال نشان می‌دهد.

ابزار Coinbase احساسات رمزنگاری را نشان می دهد

کاربران کوین‌بیس با ابزار درون‌برنامه‌ای جدید، می‌توانند ببینند که کدام سیاستمداران آمریکایی «دوستانه رمزنگاری» هستند. اعلامیه برایان آرمسترانگ، مدیر عامل شرکت در توییتر. این ابزار نشان می‌دهد که اعضای مختلف کنگره چگونه احساسات رمزنگاری خود را ارزیابی می‌کنند، که می‌تواند از «بسیار مثبت» تا «بسیار منفی» متغیر باشد.

وجوه نقد تورنادو قابل بازیابی است

ساکنان ایالات متحده اکنون می توانند برای بازیابی وجوه قفل شده در Tornado Cash، «میکسر» اتریوم که ماه گذشته به دلیل ادعاهایی مبنی بر استفاده هکرهای کره شمالی از آن برای پولشویی توسط وزارت خزانه داری در لیست سیاه قرار گرفت، درخواست دهند. در حالی که وجوه کاربران قانونی قفل شده بود و اعتبار قانونی برای تحریم یک نرم افزار غیرمتمرکز مشکوک بود، این تحریم با واکنش شدید صنعت کریپتو مواجه شد.

حکم دستگیری دو کوون

دادگاهی در کره جنوبی حکم بازداشت Do Kwon، توسعه دهنده اصلی ارزهای رمزنگاری Luna و TerraUSD را صادر کرده است که سقوط تماشایی آن در ماه می باعث سقوط بازار ارزهای دیجیتال شد. Kwon، بنیانگذار Terraform Labs، پس از سقوط توسط سرمایه گذاران به کلاهبرداری متهم شده است.

چین: تجارت رمزنگاری ممنوع، مالکیت محافظت شده است

در یک پرونده بحرانی، دادگاه خلق پکن حکم داد که اگرچه چین تجارت کریپتو را ممنوع می کند، مالکیت کریپتو همچنان توسط قانون محافظت می شود. دادگاه گفت که رمزارزها باید دارایی مجازی تلقی شوند و توضیح داد که هیچ قانون، مقررات اداری یا قوانین دپارتمان قابلیت محافظت از خود ارز دیجیتال به عنوان دارایی مجازی را نفی نمی کند.

آسیا پیشرو در پذیرش کریپتو

یک گزارش جدید نشان می دهد که چین پس از سقوط از لیست سال گذشته، به فهرست 10 کشور برتر برای پذیرش کریپتو بازگشته است. منطقه APAC شش کشور از 10 کشور برتر این شاخص را به خود اختصاص داده است و ویتنام برای دومین سال متوالی در صدر فهرست قرار دارد و بیش از 20 درصد از مصرف کنندگان ویتنامی از دارایی های رمزنگاری استفاده کرده یا دارند.

پس از ادغام اتریوم، ارز دیجیتال الهام گرفته از میم، Dogecoin اکنون رسماً دومین رمزارز بزرگ اثبات کار از نظر ارزش بازار است. بیت کوین، البته، مایل ها جلوتر از ارزش بازار Dogecoin که 7.83 میلیارد دلار است، باقی می ماند. با این حال، memecoin که به خوبی دنبال می‌شود، هنوز به راحتی از بقیه رمزارزهای اصلی اثبات کار، از جمله Ethereum Classic، Litecoin و Monero جلوتر است.

این چیزی است که این هفته در کریپتو اتفاق افتاد، هفته آینده شما را می بینیم.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا