ارزهای دیجیتال

🔴 خبر بزرگ برای بانک های رمزنگاری

را

بانک‌های رمزنگاری می‌توانند به سیستم بانک مرکزی بپیوندند، استیبل کوین Huobi برای مدت کوتاهی پیوند خود را از دست می‌دهد و بیت‌کوین اکنون بیش از ۱ میلیارد آدرس کیف پول منحصر به فرد دارد. این داستان ها و موارد دیگر در این هفته در کریپتو.

سقوط ناگهانی کریپتو بیت کوین را به زیر 21000 رساند

بیت کوین به پایین ترین سطح خود در سه هفته گذشته سقوط کرد و در میان فروش ناگهانی در بازار ارزهای دیجیتال به زیر 21000 دلار رسید. مشخص نیست که چه چیزی باعث کاهش قیمت کریپتو شده است، زیرا این حرکت تنها چند روز پس از عبور بیت کوین از مرز 25000 دلار برای اولین بار از ژوئن انجام شد.

سیستم بانک مرکزی می تواند بانک های رمزنگاری شده را در بر بگیرد

فدرال رزرو راهنمایی هایی را برای موسسات مالی نوآور برای دسترسی به حساب های اصلی خود و مشارکت در سیستم پرداخت جهانی ارائه کرده است. به نظر می رسد که این امر بانک مرکزی ایالات متحده را نزدیک تر می کند تا به نئوبانک های کریپتو اجازه دسترسی بدون محدودیت به سیستم بانک مرکزی را بدهد و نیازی به انجام تجارت از طریق بانک های واسطه را از بین ببرد.

استیبل کوین رها شده Huobi ناپایدار شد

HUSD در حفظ برابری دلاری خود با مشکلات جدی روبرو بود زیرا این ارز دیجیتال در مقایسه با ارزش ثابت مورد نظر خود یعنی 1 دلار بیش از 10 درصد از دست داد تا تنها در عرض یک روز راه خود را به برابری بازگرداند. HUSD توسط صرافی ارز دیجیتال Huobi در سال 2018 راه اندازی شد، با این حال، در بیانیه ای، یکی از مدیران انجمن ادعا کرد که Huobi در ماه آوریل HUSD را رها کرده است.

SEC از Dragonchain برای 16.5 میلیون دلار شکایت کرد

SEC از بنیانگذار استارت آپ جان جوزف روتس و پروژه Dragonchain او به دلیل جمع آوری میلیون ها دلار از طریق ارائه اوراق بهادار ثبت نشده شکایت کرده است. Dragonchain در ابتدا به عنوان پلتفرم بلاک چین خصوصی دیزنی توسعه یافت. SEC ادعا می‌کند که پیش‌فروش و عرضه اولیه سکه توکن‌های دراگون، اوراق بهادار ثبت‌نشده‌ای بودند که ظاهراً حدود 14 میلیون دلار از بیش از 5000 سرمایه‌گذار جمع‌آوری کردند.

به FTX هشدار داده شد که از گمراه کردن مصرف کنندگان جلوگیری کند

FDIC نامه هایی به پنج شرکت رمزارز صادر کرده و از آنها خواسته است که از ادعاهای دروغین درباره بیمه سپرده خودداری کنند. FTX US، Cryptonews.com، Cryptosec.info، SmartAsset.com و FDICCrypto.com همگی توسط آژانس تماس گرفتند. رگولاتور در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت که این شرکت‌ها به دروغ اظهاراتی مبنی بر اینکه برخی محصولات مرتبط با رمزنگاری تحت بیمه FDIC هستند، ارائه کرده‌اند.

بوئنوس آیرس نودهای اتریوم را اجرا خواهد کرد

شهر بوئنوس آیرس اجرای گره های اعتبارسنجی اتریوم خود را در سال 2023 آغاز خواهد کرد. گره ها و سخت افزار تعیین شده با مشارکت شرکت های خصوصی مستقر خواهند شد. هدف این پروژه کشف شبکه در تلاش برای تنظیم بهتر دارایی های رمزنگاری در آینده است.

هشدار کوین بیس در مورد ادغام اتریوم

کوین بیس که پیشرو در صرافی ارزهای دیجیتال است، کاربران را برای سوئیچ شبکه اتریوم به اثبات سهام معروف به The Merge آماده می کند. این صرافی به‌عنوان یک اقدام پیشگیرانه در طول ادغام که تاریخ هدف آن ۱۵ سپتامبر است، سپرده‌ها و برداشت‌های توکن ETH و ERC-20 را برای مدت کوتاهی متوقف می‌کند. کوین بیس به کاربران خود اطمینان داد که دارایی های آنها در این دوره ایمن و امن خواهد بود.

بیت کوین بالاتر از یک میلیارد آدرس کیف پول است

بیت کوین اکنون بیش از 1 میلیارد آدرس کیف پول منحصر به فرد دارد که 158 میلیون اتریوم را به عنوان رتبه دوم در مشارکت در شبکه باقی می گذارد. آخرین داده‌های Glassnode، تحلیلگر زنجیره‌ای، نشان می‌دهد که لایت کوین با ۱۴۸ میلیون آدرس منحصربه‌فرد از اتریوم فاصله زیادی دارد. هم اتریوم و هم لایت کوین در سال 2022 دچار رکود شده اند.

این چیزی است که این هفته در کریپتو اتفاق افتاد، هفته آینده شما را می بینیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا