ارزهای دیجیتال

🔴آیا Coinbase در مشکل است؟

FDIC در مورد ادعاهای نادرست بیمه Voyager هشدار می دهد، Cathie Wood Coinbase را تخلیه می کند و مرسدس بنز از بلاک چین Polygon برای ذخیره داده ها استفاده می کند. این داستان ها و موارد دیگر در این هفته در کریپتو.

ادعاهای بیمه Voyager دروغ بود

شرکت بیمه سپرده فدرال نامه ای به وویجر دیجیتال صادر کرده و خواستار پایان دادن به ادعاهای دروغین بیمه وجوه مشتریان خود شده است. FDIC توضیح داد که Voyager مشتریان خود را با این بیان که سپرده های بیمه نشده آنها بیمه FDIC است، گمراه کرد. وویجر در هفته اول جولای درخواست حمایت از ورشکستگی کرد.

Cathie Wood Dumps Coinbase

ARK Invest – صندوق تامینی تحت رهبری کتی وود – بیش از 1.4 میلیون سهم از سهام Coinbase Global را فروخت. به نظر می رسد که آنها سهام را با قیمت پایین 53 دلار برای هر سهم فروختند و احتمالاً نزدیک به 280 میلیون دلار از دست دادند. این اولین بار در سال جاری است که این صندوق سهام کوین بیس را تخلیه می کند.

بانک چند ملیتی تجارت رمزارز را راه اندازی می کند

بانک چندملیتی اسپانیایی سانتاندر قصد دارد در ماه های آینده معاملات ارزهای دیجیتال را به مشتریان خود در برزیل ارائه دهد. مدیرعامل Santander برزیل اذعان کرد که مشتریان آنها برای این نوع دارایی تقاضا دارند، بنابراین این بانک تجارت کریپتو را به آموزشی ترین شکل ممکن ارائه خواهد کرد.

اتحادیه اروپا فاقد کارشناسان رمزنگاری است

به گفته رئیس سازمان بانکداری اروپا، اتحادیه اروپا فاقد کارشناسان ارزهای دیجیتال برای تنظیم بازار ارزهای دیجیتال است. خوزه مانوئل کامپا گفت فقدان متخصص در حوزه کریپتو در اتحادیه اروپا نگرانی بزرگی را در نهاد مسئول نظارت بر بخش بانکی اتحادیه اروپا ایجاد کرده است.

اتریوم کلاسیک 124% پرش می کند

طی دو هفته گذشته، قیمت اتریوم کلاسیک در برابر دلار دو برابر شده است. از زمان هارد فورک در سال 2016، اتریوم کلاسیک از الگوریتم اجماع اثبات کار مشابه اتریوم استفاده کرده است. اکنون، با تغییر آتی اتریوم به اثبات سهام، برخی گمانه زنی ها مبنی بر اینکه برخی از ماینرهای اثبات کار اتریوم به استخراج اتریوم کلاسیک منتقل خواهند شد، وجود دارد.

Solana فروشگاه Real Life را در نیویورک افتتاح کرد

یک فروشگاه با موضوع سولانا قرار است درهای خود را در شهر نیویورک باز کند. در فروشگاه جدید به نام Solana Spaces، بازدیدکنندگان می توانند یاد بگیرند که Solana چگونه کار می کند و Web3 چیست. تیم Solana همچنین به بازدیدکنندگان خود در راه‌اندازی کیف پول، خرید اولین NFT و ارائه راهنمای واقعی از طریق اولین تراکنش‌های زنجیره‌ای خود کمک می‌کند.

بایننس اولین بلیط فوتبال NFT را به فروش می رساند

صرافی کریپتو بایننس در فصل آینده بلیت‌های بازی NFT را برای یکی از تیم‌های برتر فوتبال ایتالیا به نام لاتزیو می‌فروشد. فراتر از حضور در مسابقات، هواداران لاتزیو می توانند از این توکن ها برای استفاده از تخفیف ها و پیشنهادات کالاهای مختلف باشگاه خود و شرکت در هدایا استفاده کنند.

شبکه بلاک چین جدید توسط مرسدس راه اندازی شد

گروه مرسدس بنز یک شبکه اشتراک گذاری داده مبتنی بر بلاک چین را معرفی کرده است که به طور خاص برای کاربران شرکتی طراحی شده است. پروژه جدید به کسب و کارها امکان خرید و فروش داده ها از جمله اطلاعات بیمه و داده های آزمایشی را در یک محیط غیرمتمرکز می دهد. Polygon، راه حل مقیاس پذیری لایه ۲ اتریوم، به اجرای تراکنش ها در بلاک چین کمک می کند.

این چیزی است که این هفته در کریپتو اتفاق افتاد، هفته آینده شما را می بینیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا