ارزهای دیجیتال

🔴آیا بیت کوین به پایان رسید؟

سقوط کریپتو تثبیت می شود، شرکت بورینگ ایلان ماسک برای پذیرش dogecoin و طلبکاران Mt.Gox یک قدم به دارایی بیت کوین خود نزدیکتر شده اند. این داستان ها و موارد دیگر در این هفته در کریپتو.

بهترین هفته بیت کوین از اکتبر

بیت کوین در این هفته احساس آرامش کرد زیرا برخی از سرمایه گذاران امیدوارند که بدترین بحران نقدینگی کریپتو به پایان رسیده است. پس از تسلیم شدید قیمت‌ها و کاهش نقدینگی در بازار، بازارها در یک رالی کمک کوتاه‌مدت مورد نیاز سبز شدند. بیت کوین بیش از 10 درصد رشد کرد که بهترین هفته خود از اکتبر را نشان می دهد.

شرکت خسته کننده برای پذیرش Dogecoin

شرکت Boring، یکی از شرکت های ایلان ماسک، پرداخت های Dogecoin را برای Loop Rides خود آغاز خواهد کرد. مشتریان می توانند با استفاده از وسایل نقلیه تسلا در سیستم حمل و نقل لاس وگاس این شرکت به نام Loop، با memecoin پرداخت کنند. سواری در حال حاضر برای مسافرانی که از Loop استفاده می‌کنند رایگان است، اما هزینه‌های آن بعداً اعلام می‌شود.

طرح توانبخشی کوه گوکس

صرافی ناموفق ارزهای دیجیتال Mt. Gox به‌روزرسانی‌هایی را در مورد روش‌های بازپرداخت خود تحت طرح بازسازی طلبکاران ارائه کرده است. بر اساس این بیانیه، این فرآیند می‌تواند از ماه آینده آغاز شود و این سند به جزئیات انتخاب‌های مختلفی که طلبکاران می‌توانند هنگام دریافت پرداخت‌های خود از جمله غرامت مستقیم به بیت‌کوین انجام دهند، می‌پردازد.

FED: مقررات نیازهای کریپتو

لائل برینارد، نایب رئیس فدرال رزرو، گفت که ارزهای دیجیتال قبل از اینکه آنقدر بزرگ شوند که سیستم مالی را تهدید کند، اکنون نیاز به تنظیم دارند. برینارد در یک سخنرانی که نشان می‌دهد بانک مرکزی از نزدیک بحران کریپتو را زیر نظر دارد، گفت فقدان دستورالعمل‌های نظارتی یک موضوع گیج‌کننده و دردسرساز برای کل صنعت کریپتو بوده است.

جمهوری آفریقای مرکزی سکه سانگو را منتشر کرد

دولت جمهوری آفریقای مرکزی پس از تبدیل شدن به دومین ایالتی که بیت کوین را در ماه آوریل به صورت قانونی ارز می دهد، ارز دیجیتال جدیدی به نام سکه سانگو را منتشر کرده است که هدف آن توکن کردن منابع این کشور مانند طلا و الماس برای سرمایه گذاران در سراسر جهان است. رئیس جمهور توادرا گفت: «جایگزین پول نقد، ارز دیجیتال است و برای ما، اقتصاد رسمی دیگر یک گزینه نیست.»

Nexo To Buy Rival Vauld

وام دهنده ارزهای دیجیتال Nexo برنامه های خود را برای خرید رقیب وام دهنده خود یعنی Vauld اعلام کرد. یکی دیگر از قربانیان بحران نقدینگی، Vauld مستقر در سنگاپور است که برداشت بیش از 800000 مشتری خود را به حالت تعلیق درآورده است. در صورت موفقیت، Nexo اعلام کرد که قصد دارد ساختار شرکت را بازسازی کند و توسعه آن را در جنوب شرقی آسیا و هند دنبال کند.

کمترین هزینه گاز ETH برای 19 ماه

کارمزد تراکنش های اتریوم به پایین ترین حد خود از نوامبر 2020 رسیده است. متوسط ​​کارمزد گاز یا شبکه که برای انجام تراکنش در شبکه لازم است به کمتر از 1 دلار در هر انتقال کاهش یافته است. در 1 می 2022، به لطف فروش محبوب NFT که در آن روز انجام شد، متوسط ​​هزینه شبکه تقریباً 200 دلار در هر انتقال بود.

بازرگانان بزرگ پرداخت های رمزنگاری شده را می پذیرند

گزارش BitPay و Pymnts.com با عنوان «پرداخت با ارز دیجیتال» نشان می‌دهد که در میان کسب‌وکارهایی با درآمد سالانه ۱ میلیارد دلار، ۸۵ درصد از پرداخت‌های رمزنگاری شده استفاده می‌کنند. در این گزارش اشاره شد که کارمزدهای پرداخت کریپتو حدود 1 درصد است که بسیار کمتر از سایر گزینه‌های پرداخت دیجیتال است که می‌توانند تا 3.5 درصد شارژ کنند.

این چیزی است که این هفته در کریپتو اتفاق افتاد، هفته آینده شما را می بینیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا