ارزهای دیجیتال

۴۸ پروژه قبلی Terra خانه جدیدی در بلاک چین چند ضلعی پیدا می‌کنند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

۴۸ پروژه قبلی Terra خانه جدیدی در بلاک چین چند ضلعی پیدا می‌کنند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی:

  • به گفته رایان وایات، مدیرعامل Polygon، 48 پروژه که قبلاً در Terra Classic مستقر شده بودند قبلاً به Polygon مهاجرت کرده اند.
  • این خبر به دنبال تعهدی است که در اواسط ماه مه انجام شد، زمانی که مدیرعامل گفت که آنها «سرمایه و منابع» را برای حمایت از پروژه‌های مهاجرتی اختصاص خواهند داد.
  • توکن بومی Polygon، MATIC بیشترین افزایش قیمت را در بین 20 ارز دیجیتال برتر در هفت روز گذشته نشان می‌دهد.

تیم Polygon به پروژه های قبلی Terra کمک می کند تا به شبکه خود مهاجرت کنند

به گفته رایان وایات، مدیر اجرایی Polygon، 48 پروژه که قبلا بر روی بلاک چین Terra Classic مستقر شده بودند، در هفته های اخیر به زنجیره Polygon مهاجرت کرده اند. وایات خبر را به اشتراک گذاشت در توییتر، همراه با یک ویدیوی کوتاه که فهرست پروژه های مهاجرت شده را نشان می دهد.

به یاد بیاورید که در ماه می، توکن Terra Classic (LUNC) تقریباً تمام ارزش خود را از دست داد، زیرا بزرگترین استیبل کوین پلتفرم – TerraClassicUSD (USDTC) – 1 دلار خود را از دست داد. در مجموع، سرمایه‌گذاران بیش از 60 میلیارد دلار را در یکی از بزرگترین و سریع‌ترین فروپاشی‌های بازار در تاریخ کریپتو از دست دادند.

علاوه بر سرمایه‌گذاران، ده‌ها تیم در حال توسعه بر روی بلاک چین Terra Classic در شرایط سختی قرار گرفتند. با کاهش شدید تعداد کاربران و کاهش بیش از 99.99 درصدی ارزش توکن های بومی شبکه، توسعه دهندگان پروتکل های بلاک چین و برنامه های غیرمتمرکز (dApps) در Terra Classic مجبور شدند خانه جدیدی پیدا کنند.

مدیرعامل Polygon در پی فروپاشی Terra به توسعه‌دهندگان قول «سرمایه و منابع» داد.

در 15 می، کمتر از یک هفته پس از سقوط ناگهانی بازار Terra Classic، مدیر عامل Polygon به “Terra projects” اطمینان داد که این شرکت به افراد علاقه مند در انتقال آنها به Polygon کمک خواهد کرد. ما سرمایه و منابعی را در برابر این مهاجرت ها قرار خواهیم داد تا از توسعه دهندگان و جوامع مربوطه آنها به پلتفرم خود استقبال کنیم. اظهار داشت Wyat در توییتر در آن زمان.

اکنون، کمتر از دو ماه بعد، تعداد قابل توجهی از dApp ها قبلاً به Polygon منتقل شده اند. این لیست شامل پروژه‌های محبوبی مانند بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) OnePlanet و بازی Play-to-Earn (P2E) مبتنی بر بلاک چین Derby Stars است.

Polygon راه حل اصلی مقیاس بندی لایه 2 برای اتریوم است. به لطف کارایی بالا و تراکنش کم هزینه، Polygon به یکی از پرکاربردترین بلاک چین ها در صنعت تبدیل شده است. علاوه بر این، به عنوان بخشی از مانیفست سبز، تیم Polygon متعهد شده است که بی‌طرفی کربن را به طور گسترده دنبال کند – این تیم قصد دارد در سال 2022 کربن منفی شود و پس از آن آب و هوا مثبت شود.

علیرغم رکود گسترده تر ارزهای دیجیتال، دارایی دیجیتال بومی Polygon، MATIC، در هفته گذشته شاهد افزایش قابل توجهی در ارزش خود بود. در زمان انتشار، MATIC یک تغییر قیمت 7 روزه 22.4 درصدی را نشان می دهد، که بیشترین امتیاز را در بین 20 ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار دارد. برای زمینه، دومین محرک بزرگ در همان بازه زمانی – بهمن (AVAX) – در هفت روز گذشته تنها 6.1 درصد رشد داشته است.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا