ارزهای دیجیتال

یک هفته صعودی در بیت کوین در راه است؟ تجزیه و تحلیل BTCUSD 17 اکتبر 2022

در این قسمت از ویدیوهای تحلیل تکنیکال روزانه NewsBTC، ما به بهترین شانس بیت کوین و بقیه ارزهای دیجیتال برای یک هفته صعودی در مدت زمان طولانی نگاه می کنیم.

به ویدیوی زیر دقت کنید:

ویدئو: تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین (BTCUSD): 17 اکتبر 2022

تحرکات زیادی در ارزهای دیجیتال وجود ندارد و بیت کوین در حال حاضر حدود 19500 دلار معامله می شود. اما عدم تحرک پس از نزدیک به یک سال کاهش قیمت ها قابل استقبال است.

بیت کوین برای حرکت بزرگ آماده می شود، اما کدام جهت؟

علیرغم عدم اقدام در مورد قیمت، بازه های زمانی روزانه نشانه هایی از یک شکست قریب الوقوع را نشان می دهد که احتمالاً صعودی است. باندهای بولینگر یک بار دیگر تا آنجا که ممکن است فشرده هستند، که نشانه حرکت بزرگی در راه است. قیمت بیت کوین در تلاش است تا به بالاتر از BB متوسط ​​برسد که در صورت شروع باندها، احتمال صعود را افزایش می دهد.

LMACD روزانه نیز درست زیر خط صفر است. فشار به بالای آن، بیت کوین را در بازه زمانی روزانه کاملاً صعودی می کند.

The Bollinger Bands suggest a big move is coming | Source: BTCUSD on TradingView.com

خط روند نزولی BTCUSD با تقویت حرکت هفتگی شکسته شد

مومنتوم هفتگی نیز برای دومین هفته متوالی صعودی بسته است و با تقویت حرکت سبز در هیستوگرام LMACD باز می شود. اگر گاوها بتوانند سومین هفته متوالی را ببندند، یک روند صعودی جدید باید تحقق یابد. توجه داشته باشید که چگونه در آخرین تلاش ناموفق برای شکست، BTCUSD شتاب ضعیفی داشت و بیش از سه تیک صعودی بسته نشد.

قیمت بیت کوین نیز بر روی شکست مقاومت روند نزولی هفتگی کار می کند. این مقاومت نهایی روند نزولی در مقیاس لگاریتم نیست، اما هنوز در اینجا اهمیت دارد. شاخص قدرت نسبی در بازه‌های زمانی هفتگی می‌تواند نشانه‌ای از شکست زودهنگام چندین خط روند نزولی باشد که می‌تواند به زودی به حرکت کریپتوها منجر شود.

BTCUSD_2022-10-17_15-09-07

چرا معکوس شدن دلار برای کریپتو به معنای صعود است؟

ممکن است یک تغییر احتمالی در شاخص ارز دلار DXY در حال انجام باشد. قدرت دلار چیزی است که در چند ماه گذشته بازار سهام و ارزهای دیجیتال را شکست داده است. با از دست دادن دلار یک خط حمایتی شاخص قدرت نسبی و تایید آن به عنوان مقاومت درست در زمانی که یک بازگشت بالقوه بالا ستاره عصر در DXY 2 هفته شکل می گیرد، بیت کوین نیز شانسی برای معکوس شدن دارد.

با لایه‌بندی BTCUSD در پشت DXY، می‌توانیم بلافاصله متوجه شویم که چرا تغییر در DXY می‌تواند برای بیت‌کوین مفید باشد. در حالی که DXY به طور بالقوه در حال صعود است، نمودار خطی 2 هفته ای بیت کوین از یک الگوی گوه در حال سقوط خارج می شود. کمتر از 7 روز تا پایان بازه زمانی 2 هفته‌ای BTC و DXY باقی مانده است، هفته آینده می‌تواند برای ارزهای دیجیتال و سایر دارایی‌های ریسکی صعودی باشد زیرا در نهایت دلار اصلاح می‌شود.

DXY_2022-10-17_15-08-01

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا