ارزهای دیجیتال

یک صندوق سرمایه گذاری رمزارز بدون ریسک – آیا ممکن است؟ – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

یک صندوق سرمایه گذاری رمزارز بدون ریسک - آیا ممکن است؟ - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

نیکوزیا، 18.10.2022 – با راحت شدن بازار نزولی، به راحتی می توان از فناوری نوآورانه و درخشانی که عصر بلاک چین به ما داده است چشم پوشی کرد. در واقع، از طریق قراردادهای هوشمند، هوش مصنوعی و ابتکارات کشاورزی، اکوسیستم جدیدی به نام Zoinks به ما یک پلت فرم سرمایه گذاری همه کاره و بدون ریسک ارائه می دهد که از پوشش غیرمتمرکز به گونه ای که قبلاً دیده نشده است، بهره می برد. با پاک کردن خاکسترهای گاو نر در سال 2021، ابزار قابل اعتمادی را کشف می کنیم که می توانید بدون توجه به وضعیت بازار، سرمایه خود را در آن قرار داده و چندین برابر کنید.

این توکن ها را به خاطر بسپارید

در اکوسیستم Zoinks، چهار رمزارز پیدا خواهید کرد: Zoinks که یک استیبل کوین الگوریتمی هستند که با BUSD 1:1 صادر می‌شوند. و Snacks که توکن‌های پیوندی هستند که به Zoinks، Ethereum و Bitcoin مرتبط هستند. هر دو توکن با یکدیگر تعامل دارند تا اطمینان، سادگی و سودآوری بی‌سابقه‌ای را برای سرمایه‌گذار تضمین کنند. بیایید نگاهی به این موضوع بیندازیم:

قابلیت اطمینان

قابلیت اطمینان اکوسیستم از چند راه تضمین می شود. اول از همه، از آنجایی که Zoinks بر روی BUSD با عرضه محدود ساخته می شود، جفت معاملاتی مایع در برابر نیروهای نامتعادل انعطاف پذیرتر است.

مزیت دیگر در کارایی الگوریتمی است که اکوسیستم برای مدیریت تورم و کاهش ریسک برای سرمایه گذاران استفاده می کند. از آنجایی که اسنک ها از منحنی پیوند پیروی می کنند که تحت تأثیر نیروهای خارجی بازار قرار نمی گیرد، ثبات تضمین می شود. در واقع، سیستم نمی تواند نرخ را کاهش دهد یا هر تعداد اسنک را که می خواهد منتشر کند.

علاوه بر این، با توجه به اینکه Zoinks دارایی میانی است، Snacks Btc/Eth مستقیماً برای محافظت از خطر نوسانات مرتبط هستند. در واقع، هنگامی که کاهش نرخ مشاهده می شود، ضرر دارنده به دلیل پاداش دارنده آنها به حداقل می رسد. به همین ترتیب، بهبود نرخ سودآورتر است.

سادگی

یک بازار هدف کلیدی برای اکوسیستم، سرمایه گذاران سنتی هستند. بنابراین، سادگی استفاده برای کسانی که به ندرت درگیر سرمایه گذاری مبتنی بر بلاک چین هستند، ویژگی های این سه گانه ارزش ها را نشان می دهد. در نتیجه جفت مایع Zoink با یکی از محبوب ترین توکن های پایدار BUSD، دارایی برای خرید در پلتفرم های رمزنگاری شناخته شده از طریق مبادله مستقیم در دسترس است. هیچ دانش یا زمان اضافی برای سرمایه گذاران لازم نیست تا فوراً شروع به تولید سود کنند. علاوه بر این، این پلت فرم اقدامات سرمایه گذاری را تا حد امکان خودکار می کند تا زمان سرمایه گذار را آزاد کند. سیستم LunchBox نمونه ای از این اتوماسیون است که در آن پاداش ها به قراردادی منتقل می شود که سود بیشتری ایجاد می کند.

به عنوان یک امتیاز اضافی، دارایی ها را می توان به سرعت از طریق فناوری پیشگام پلتفرم واریز و برداشت کرد. این بدان معنی است که سرمایه گذاران در یک روند نزولی ضرر کمتری خواهند داشت و در روند صعودی سود بیشتری خواهند داشت.

سودآوری

البته، علاوه بر قابلیت اطمینان، کشاورزی Zoinks قرار است سود بی سابقه ای را برای دارندگان توکن فراهم کند.

Zoinks را می‌توان با BUSD در صرافی‌های غیرمتمرکز مختلف معامله کرد و می‌توان آن را در سایت رسمی با نسبت 1:1 قرار داد. این بدان معنی است که معامله گران می توانند از تفاوت بین نرخ DEX و نرخ رسمی سایت کسب درآمد کنند.

علاوه بر این، با ارائه نقدینگی از طریق نماد اوراق قرضه اکوسیستم، اسنک، دارندگان نه تنها می توانند با افزایش ارزش دلار در طول زمان درآمد کسب کنند، بلکه با حفظ نقدینگی، سهامداران می توانند سرمایه سرمایه گذاری شده خود را چند برابر کنند.

اکوسیستم Zoinks همچنین یک قرارداد هوشمند مبتکرانه به نام PULSE ارائه می‌کند که کمیسیون را از طریق عملیات‌های مختلف ایجاد می‌کند. هر 12 ساعت یک بار، قرارداد 10٪ از تمام Zoinks های موجود را می گیرد و اسنک ها را منتشر می کند. در همان زمان، 10٪ از تمام میان وعده ها را می گیرد و آنها را دوباره در Zoinks قرار می دهد. 10٪ دیگر از اسنک ها به مکانیزم تک سهم می روند، در حالی که 10٪ دیگر از Zoinks به BUSD و سپس توکن های LP از طریق PancakeSwap منتقل می شوند. علاوه بر این، سیستم PULSE هرگز نقدینگی خود را نمی فروشد.

بهار کریپتو

اکوسیستم Zoinks برای کاهش و در نهایت از بین بردن سه نقطه درد اصلی که امروزه در کریپتوسفر وجود دارد، طراحی شده است. فقدان پایداری، سودآوری و ریسک با استفاده از سیستم اختصاصی ما، سرمایه‌گذاران جدید و باتجربه به طور یکسان می‌توانند بدون توجه به جهت بازار از بازدهی ثابت برخوردار شوند.» – کریس عبدی، مشاور Zoinks (کانادا و ایالات متحده).

یک صندوق سرمایه گذاری رمزارز که سه گانه طلایی قابلیت اطمینان، سادگی و سودآوری را با هم ترکیب می کند، به طور سنتی یک رویا برای جامعه بلاک چین بوده است. حقیقت این است که فناوری زیربنایی که چنین پلتفرمی را ممکن می‌سازد، در حال بیدار شدن از انکوباسیون است، و با تیم با استعداد توسعه‌دهندگان پروژه Zoinks، مطمئناً باید منتظر تاریخ راه‌اندازی آن باشیم. ماه آینده می رسد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پلتفرم و به‌روز ماندن در مورد نسخه‌های آینده، حتماً Zoinks را در رسانه‌های اجتماعی دنبال کنید. در واقع، این تنها راهی است که شما به موقع برای پرتاب خواهید بود!

سایت اینترنتی: www.zoinks.fi

توییتر: https://twitter.com/HedgeZoinks

فیس بوک: http://surl.li/dicwk

اختلاف: http://surl.li/dicww

چت TG: https://t.me/HedgeZoinks

اینستاگرام: http://surl.li/dicwy


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا