ارزهای دیجیتال

یک شکست بالاتر از این سطح می تواند به بازیابی پولکادوت در نمودار کمک کند

پولکادوت از ماه گذشته شاهد کاهش مداوم قیمت بوده است. اکنون سطح حمایت خود را در 6.30 دلار تعیین کرده است، با این حال، سکه بسیار نزدیک به سطح حمایت معامله می شود. پس از شکستن آن به زیر خط حمایت 6.66 دلار، سکه به سمت پایین حرکت کرد.

در ماه گذشته سطح 6.30 دلار را دوباره آزمایش کرد. چشم انداز فنی سکه افزایش فشار صعودی را نشان داد. قیمت آلتکوین در آخرین معاملات به ترتیب بین سطوح 6.58 و 6.30 دلار باقی مانده است. DOT همچنان با رد شدن در سطح 7 دلار روبرو شده است و این باعث شده است که گاوها در نمودار خسته شوند.

ضعف گسترده‌تر بازار نیز به دلیل اقدام دنیوی قیمت DOT مقصر است. DOT در ماه جولای برای مدت کوتاهی زیر خط حمایت 6.30 دلار معامله شد که منجر به فروش در نمودار شد. شاخص ها بازیابی قدرت خرید را نشان می دهند. اگر خریداران دوباره شتاب را به دست آورند، این شانس برای DOT وجود دارد که از نقطه مقاومت فوری خود بالا برود.

تحلیل قیمت پولکادوت: نمودار چهار ساعته

قیمت پولکادوت در نمودار چهار ساعته | 6.53 دلار بود منبع: DOTUSD در TradingView

DOT در زمان نگارش این مقاله با قیمت 6.53 دلار معامله می شد. اگر سکه بتواند برای مدت زمان قابل توجهی در این سطح قیمت معامله شود، ممکن است از مرز مقاومت 6.66 دلار سقوط کند. هنگامی که از مرز 6.66 دلار عبور کرد، پولکادوت می تواند دوباره سقف قیمت 7 دلار را بررسی کند.

اگر پولکادوت بالای 6.80 دلار معامله شود، می تواند تز نزولی برای سکه را باطل کند. از طرف دیگر، ماندن در سطح قیمت فعلی برای مدت طولانی می تواند DOT را به 5.90 دلار کاهش دهد. حجم معاملات پولکادوت کاهش یافت که نشان داد قدرت خرید در بازار کمتر است.

تحلیل فنی

پولکادوت
پولکادوت بازیابی قدرت خرید را در نمودار چهار ساعته نشان داد منبع: DOTUSD در TradingView

DOT بهبود قدرت خرید را در نمودار نشان داد که سکه به سمت بالا حرکت کرد. قدرت خرید افزایشی را در نمودار چهار ساعته نشان داد. بر همین اساس، شاخص قدرت نسبی به سرعت به بالای خط صفر صعود کرد. قرائت بالای خط صفر نشان داد که فشار خرید بازار را فرا گرفته است.

هنوز خیلی زود است که بگوییم آیا حرکت نزولی در حال محو شدن است، اقدام قیمت DOT نیز می‌تواند تسکین کوتاهی باشد. با افزایش تقاضا برای سکه، قیمت DOT نیز به بالای 20-SMA افزایش یافت. این نشان می دهد که خریداران در ایجاد حرکت قیمت در بازار مسئول هستند.

مطالب مرتبط | قیمت بیت کوین چهار هفته در اوج قیمت های سال 2017 خرج می کند، بعد چه می شود؟

پولکادوت
پولکادوت سیگنال خرید را در نمودار چهار ساعته فلش کرد | منبع: DOTUSD در TradingView

آلتکوین افزایش قیمت را ثبت کرد و آن را در شاخص فنی منعکس کرد. Awesome Oscillator حرکت قیمت را تعیین می کند و در همان حالت معکوس را ثبت می کند. AO هیستوگرام های سبز رنگ را به عنوان جهت قیمت در نمودار نشان داد.

این هیستوگرام های سبز رنگ روی AO سیگنال خرید سکه بود. Bollinger Bands به نوسانات و نوسانات قیمت اشاره می کند. باریک شدن باندها نشان داد که قیمت DOT در معاملات آتی در حدود همان سطوح معامله خواهد شد.

مطالب مرتبط | چرا StarkWare به دلیل طراحی توکن با واکنش شدید مواجه می شود؟

Featured image from The Market Periodical, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا