ارزهای دیجیتال

یک رویکرد Web3 برای پیش‌بینی‌های ورزشی – Pooky در نسخه بتا عمومی با پیش‌بینی‌های جام جهانی راه‌اندازی می‌شود – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

یک رویکرد Web3 برای پیش‌بینی‌های ورزشی - Pooky در نسخه بتا عمومی با پیش‌بینی‌های جام جهانی راه‌اندازی می‌شود - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

نکات کلیدی:

  • پلتفرم پیش‌بینی ورزش Web3 Pooky در حال راه‌اندازی نسخه بتای عمومی رایگان خود است
  • هدف پوکی ارائه یک تجربه سرگرم کننده برای پیش بینی ورزش برای بازیکنان است، در حالی که از خطرات پلتفرم های قمار سنتی جلوگیری می کند.
  • دارندگان Pookyball NFT می توانند پیش بینی کنند و امتیاز کسب کنند

پوکی بتای عمومی خود را راه اندازی می کند، بازیکنان می توانند نتایج جام جهانی فوتبال را پیش بینی کنند

Pooky، یک پلتفرم مبتنی بر وب 3 برای پیش بینی های ورزشی، امروز (16 نوامبر) پلتفرم خود را در نسخه بتا عمومی راه اندازی می کند. نسخه بتای عمومی Pooky به کاربران اجازه می دهد تا نتایج مسابقات جام جهانی فوتبال را که قرار است در 20 نوامبر آغاز شود، پیش بینی کنند.

شرکت‌کنندگان در بتای عمومی Pooky یک نقطه سفید برای برش Genesis Pookyball NFT در فروش خصوصی این پروژه، که برای ژانویه 2023 برنامه‌ریزی شده است، دریافت می‌کنند. دارندگان Pookyball NFT می‌توانند در مورد بازی‌های فوتبال از بزرگترین مسابقات و لیگ‌های جهان پیش‌بینی کنند. از جمله لیگ برتر، سری آ و لالیگا.

پوکی در ابتدا تلاش های خود را بر روی پیش بینی فوتبال متمرکز خواهد کرد، اما این تیم قصد دارد سال آینده از سایر ورزش ها مانند تنیس، بسکتبال و فرمول 1 نیز پشتیبانی کند.

پلتفرم Pooky که بر روی بلاک چین Polygon ساخته شده است، به بازیکنانی که نتایج مسابقات را به درستی پیش‌بینی می‌کنند، اجازه می‌دهد تا امتیاز تجربه کسب کنند و در تابلوی امتیازات به رقابت بپردازند. بازیکنان همچنین NFT های Pookyball قابل ارتقا را جمع آوری می کنند که امکان دسترسی به پیش بینی ها را فراهم می کند.

به گفته تیم Pooky، این پلتفرم به بازیکنان اجازه می‌دهد تا از خطرات بالای پلتفرم‌های شرط‌بندی ورزشی سنتی اجتناب کنند، در حالی که همچنان بازی‌ها را هیجان‌انگیزتر می‌کند، زیرا بازیکنان چیزی در خط دارند. از امتیازات تجربه ای که با انجام پیش بینی های صحیح به دست می آورید، می توان برای ارتقا NFT های Pookyball استفاده کرد، در حالی که Pookyball های بهتر جوایز بیشتری را به همراه دارند. بازیکنان برتر می توانند جوایز رمزنگاری و همچنین NFT های کمیاب Pookyball کسب کنند.

پلتفرم Pooky دارای یک توکن ابزاری ERC-20 است که صرفاً به عنوان ارز درون بازی و راهی برای پاداش دادن به بهترین بازیکنان عمل می کند. توکن‌ها از طریق اقدامات مختلف درون بازی سوزانده می‌شوند و تیم Pooky امیدوار است از مشکلات تورم عرضه توکن‌ها که چندین بازی «بازی برای کسب درآمد» را رنج می‌دهد، جلوگیری کند.

در اینجا استفانو ریف، بنیانگذار پوکی، جاه طلبی های پروژه را خلاصه می کند:

ما می‌خواستیم جایگزین سالم‌تری برای شرط‌بندی ورزشی سنتی بسازیم. پوکی با بازگشت به ریشه‌های پیش‌بینی ورزش – به چالش کشیدن دوستان و نشان دادن دانش خود در مورد این بازی زیبا، تعامل اجتماعی و سرگرمی را تشویق می‌کند و در عین حال جوامعی را در داخل و خارج از پلتفرم ایجاد می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا