ارزهای دیجیتال

یکی از خالقان Ripple XRP Ledger ولگردی و قانونی شکنی فروش را متوقف می کند، روند صعودی در این نزدیکی است؟

از دسامبر 2020، ریپل از پیش‌بینی‌های منفی یک تصادف آرام نگرفته است. در عوض، کریپتویی که از ابتدا امیدوارکننده به نظر می رسید، با شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) شروع به سقوط کرد.

اتهام این بود که این شرکت بیش از 1.3 میلیارد دلار به طور نامشروع جمع آوری کرده است. در نتیجه، SEC یکی از بنیانگذاران کریستین لارسن و بردلی گارلینگ هاوس، مدیر عامل، را مسئول این دستاوردهای غیرقانونی دانست.

پرونده دادگاه در حال حاضر بیش از یک سال طول کشیده است. اما با کمال تعجب، در 14 آوریل، براد گارلینگهاوس، مدیرعامل ریپل، اظهار داشت که مبارزه بسیار خوب پیش رفته است. علاوه بر این، به نظر می‌رسد اظهارات و نتایج او نتایج مطلوبی برای ارز دیجیتال به همراه داشته است.

مطالب مرتبط | Liquidations از 230 میلیون دلار به عنوان بشکه اتریوم از 1400 دلار عبور کرد

در اخبار اخیر، یکی از خالقان ریپل، جید مک‌کالب، قصد خود را برای توقف استفاده از XRP اعلام کرد. مک کالب همچنین موسس استلار است و حداقل 5 میلیون سکه ریپل در زمان نگارش در اختیار دارد.

در گذشته، مک‌کالب بیشتر 9 میلیارد دارایی XRP خود را فروخته بود. او به فروش XRP های خود ادامه داد تا اینکه اکنون فقط 5 میلیون باقی مانده است. اما اخیراً تصمیم گرفته اند تا سکه های باقی مانده را برای حفظ خانواده خود نگه دارند.

مدیر ارشد فناوری Ripple به شوخی به منابع گفت که سکه های XRP خود را نمی فروشد. در عوض، او آنها را در انتظار زمانی که سکه ها در قیمت افزایش می یابد، نگه می دارد. به گفته او، اگر 1 XRP با قیمت 589 دلار به فروش برسد، او تبدیل به یک مرد ثروتمند می شود. خبر دیگری نشان داد که CTO قبلاً بیش از نیمی از 5 میلیون XRP باقی مانده خود را فروخته بود. اما پس از چند روز، او 2.8 میلیون سکه دیگر خرید تا آن را بالا ببرد.

مک کالب اشاره کرد که تصمیم او برای جمع کردن سکه ناگهانی بود. با این حال، او فاش کرد که تا زمانی که سکه ها را جایگزین نکند، ذهنش آرام نخواهد گرفت. در بیانیه او، این احتمال وجود دارد که سکه های XRP باقی مانده او امنیت مورد نیاز خانواده اش را در آینده فراهم کنند.

مسائل دادگاه Ripple و SEC ادامه دارد

در میان همه اینها، نبرد بین SEC و ریپل هنوز ادامه دارد. یک گزارش اخیر نشان داد که قاضی رئیس، ادعاهای امتیاز وکیل-موکل SEC را رد کرده است. در عوض، قاضی سارا نتبرن این ادعاها را رد کرد و دستور داد که همه اسناد باید افشا شود.

روند XRP به صورت جانبی در نمودار روزانه | منبع: TradingView.com

کمیسیون بورس و اوراق بهادار اصرار داشت که اسناد مربوط به سخنرانی ویلیام هینمن را پنهان کند. اما قاضی چنین تصوری را رد کرد و در عوض این عمل را ریاکارانه خواند. SEC معتقد است که این سند به مقررات ارزهای دیجیتال بی ربط است، در حالی که به این معنی است که Hinman برای مشاوره به مشاور SEC وابسته است.

مطالب مرتبط | TA: اتریوم از بیت کوین پیشی گرفت، چرا ETH می تواند به 1500 دلار برسد

سندی که آنها به دنبال پنهان کردن آن هستند، جایی است که بیل هینمن اعلام کرد که اتریوم یک امنیت نیست. این اسناد و موارد مشابه به Ripple در مبارزه با SEC کمک خواهند کرد. به همین دلیل است که کمیسیون برای پنهان کردن آن مبارزه می کند.

Featured image from NewsBTC, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا