ارزهای دیجیتال

گسترش شبکه 1 اینچی به Klaytn – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

گسترش شبکه 1 اینچی به Klaytn - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

گسترش به Klaytn، متاورس و بلاک چین سازگار با GameFi، یک اینچ به پذیرش گسترده DeFi نزدیک‌تر می‌شود و کاربران را قادر می‌سازد تا به نقدینگی عمیق‌تر و مبادله فوری و در عین حال کارآمد دسترسی داشته باشند.

شبکه 1 اینچی همچنان فضای DeFi را تصاحب می کند و با هیجان نشان می دهد که پروتکل تجمع 1 اینچی و پروتکل سفارش محدود 1 اینچی در شبکه اصلی Klaytn مستقر شده اند.

Klaytn یک بلاک چین غالب در آسیا و فراتر از آن است که برای پشتیبانی از موارد استفاده متاورس و ایجاد یک اقتصاد مجازی شکوفا ساخته شده است. سرگئی کونز، یکی از بنیانگذاران شبکه 1inch. راه اندازی 1 اینچی در Klaytn به کاربران سرعت تراکنش فوری و تنوع بیشتری در انتخاب بلاک چین ارائه می دهد.

Kakao، شرکت اینترنتی پیشرو کره جنوبی و پلتفرم پیام‌رسانی، بازی، تبلیغات، تجارت الکترونیک و موسیقی، Klaytn را در سال 2019 رونمایی کرد. از آن زمان، این شبکه به یکی از محبوب‌ترین شبکه‌ها در کره جنوبی تبدیل شده است و در حال حاضر در حال توسعه سریع جهانی است. . بلاک چین عمومی Klaytn در حال حاضر به عنوان یک پلتفرم پیشرفته برای dApps، metaverses، بازی ها و بازارهای محبوب، با ماموریت پل زدن کسب و کارهای Web2 به Web3 عمل می کند.

Klaytn به عنوان جمع‌آوری از ارائه‌دهندگان خدمات DeFi در سطح سازمانی، ابزارهای متعددی را ارائه می‌کند که به کسب‌وکارها و کاربران امکان می‌دهد به متاورس بپیوندند.

Klaytn معادل اتریوم است زیرا ماشین مجازی Klaytn از EVM مشتق شده است. از بازی های P2E، بازی های AAA و NFT و همچنین مجموعه ای از ویژگی های مشترک مشابه اتریوم پشتیبانی می کند.

کاربران 1 اینچی از سرعت تراکنش Klaytn استفاده خواهند کرد زیرا زمان پردازش واقعی فقط حدود 1 ثانیه طول می کشد و نیازی به تایید اضافی نیست. این بلاک چین به دلیل توانایی خود در انجام حداکثر 4000 تراکنش در ثانیه (TPS) متمایز است.

Klaytn در حال حاضر در حال اجرای یک مکانیسم هزینه گاز پویا برای جلوگیری از سوء استفاده از شبکه ناشی از قیمت پایین گاز قبلاً ثابت آن است.

بلاک چین قصد دارد از طریق استفاده از زنجیره های خدمات L2، بهبود ابزارهای مدیریت توکن و عملکرد اوراکل، به افزایش مقیاس پذیری ادامه دهد.

طبق گفته Klaylabs، Klaytn در اواخر مارس 2022 به TVL 2,55 میلیارد دلاری رسید. پروتکل‌های فعال در Klaytn اکوسیستم DeFi آن را از طریق KLAY مبتنی بر استخر نقدینگی و همه توکن‌های اصلی گسترش می‌دهند. پروتکل هایی که بلافاصله از طریق 1 اینچی در Klaytn در دسترس هستند عبارتند از:

برای راهنمایی های دقیق در مورد نحوه استفاده از 1inch در شبکه های مختلف می توانید از مرکز راهنمایی 1inch دیدن کنید.

منتظر اخبار و به روز رسانی های هیجان انگیز تر از شبکه 1inch باشید!


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا