ارزهای دیجیتال

گزارش ها نشان می دهد نهنگ ها 726 میلیون دلار بیت کوین جمع می کنند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

بیت‌کوین و بازار کریپتو اخیراً اکثر قیمت‌های کریپتو را به رنگ قرمز دیده‌اند و امید چندانی به روند صعودی آن وجود ندارد، حداقل بر اساس نمودارها. در چند هفته گذشته ترس و تردید در مورد طبقه دارایی افزایش یافته است.

با این حال، علیرغم روند اخیر در بازار، دارایی رمزنگاری اصلی، بیت کوین، در حال ثبت افزایش در معاملات نهنگ است. در دو هفته گذشته، تعداد بیت کوین بیشتری جمع آوری شده است که ارزش آن به صدها میلیون دلار می رسد.

بیت کوین انباشته عظیم نهنگ می گیرد

بر اساس داده های از Santimentنهنگ ها، یک شرکت تحلیلی رمزارز، توکن های بیت کوین بیشتری را در 9 روز گذشته جمع آوری کرده اند. وی خاطرنشان کرد که ارزش این کریپتو بر اساس نرخ ارز فعلی بازار بیش از 726 میلیون دلار است.

Santiment گزارش داد که آدرس‌های بیت‌کوین که بین 100 تا 10000 توکن BTC را در خود جای داده‌اند همچنان در حال خرید بیشتر هستند. علاوه بر این، این شرکت اشاره کرد که این آدرس ها در طول سه هفته شاهد رشد سریع بوده اند.

این شرکت تحلیلی اشاره کرد که در حدود 159 آدرس جدید بین 100 تا 10000 بیت کوین در سه هفته گذشته نگهداری می شود. طبق داده ها، این سریع ترین رشدی است که چنین آدرس هایی در 10 ماه گذشته تجربه کرده اند.

یک نوسان در آدرس‌ها می‌تواند به FUD (ترس، عدم اطمینان و شک) مرتبط باشد که توسط جنگ روسیه و اوکراین در جریان است.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت 16745 دلار معامله می شود. ارزش بازار آن 326.65 میلیارد دلار است و تسلط آن بر آلتکوین ها 39.64 درصد است.

بیت کوین به زیر 17000 دلار BTCUSDT در Tradingview.com سقوط کرد

نهنگ ها استیبل کوین های برتر را انتخاب می کنند

این شرکت تحلیلی خاطرنشان کرد که استیبل کوین ها نیز توجه نهنگ ها را به خود جلب کرده است. در نتیجه، آنها بهترین استیبل کوین ها را می خرند که شامل USDT، DAI و BUSD می شود.

گزارش ها نشان می دهد نهنگ ها 726 میلیون دلار بیت کوین جمع می کنند

Santiment اشاره کرد که آدرس نهنگ هایی که Tether (USDT) و Binance USD (BUSD) را انتخاب کردند دارای سکه هایی به ارزش بین 100000 تا 10 میلیون دلار هستند. در سه روز گذشته این دو استیبل کوین توسط نهنگ‌ها مجموعاً 922.4 میلیون دلار خریداری کردند.

در سوابق جداگانه، آدرس‌های برتر Tether دارای ارزش جمعی 817.5 میلیون دلاری USDT هستند. این معامله نشان دهنده افزایش بیش از 7 درصدی دارایی های آنها قبل از 10 دسامبر 2022 است.

برای Binance USD (BUSD)، آدرس های کلیدی ارزش جمعی 104.9 میلیون دلاری را برای سکه جمع آوری کردند. این یک قدرت خرید قابل توجه در سه روز گذشته است. علاوه بر این، نشان دهنده افزایش 9 درصدی در دارایی های آنها قبل از 10 دسامبر 2022 است.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا