ارزهای دیجیتال

گزارش نشان می‌دهد که اتریوم ممکن است ضربه دیگری بخورد، آیا ممکن است؟

اگرچه نوسانات یک ویژگی اصلی ارز دیجیتال است، اما این نوسان برای اتریوم بسیار زیاد است. حرکت قیمت اتر از ابتدای دوم سال پیشرونده بود. پیش از ادغام ETH به تدریج از سطح 1800 دلار افزایش یافت.

تا حدودی معقول، احساسات مثبت پیرامون انتقال اتریوم از PoW به PoS به افزایش کمک کرد. در نتیجه، چندین شرکت کننده در صنعت کریپتو به سمت دومین دارایی بزرگ کریپتو از نظر ارزش بازار متمایل شدند.

این توکن افزایش زیادی در حجم معاملات خود و سایر مشتقات اتریوم در طول دوره ثبت کرد.

با این حال، به نظر می رسد این راه اندازی با یک روند نزولی برای اتریوم همراه باشد. فقط چند ساعت پس از ادغام، ETH حرکتی به سمت جنوب را آغاز کرد.

فشار فزاینده فروش، ارزش را به تدریج با کاهش قیمت کاهش داد. در آخر هفته گذشته، اتر به دلیل از دست دادن پایداری در برخی سطوح حمایتی، به زیر 1300 دلار سقوط کرد.

آیا اصلاح دیگری برای اتریوم در حال انجام است؟

نکته ای برای الگوی نزولی تر از نمودار فنی اتریوم وجود دارد. این به معنای امکان اصلاح 25 درصدی دیگر از قیمت فعلی آن است که در منطقه 1350 دلار قرار دارد. بنابراین، ETH ممکن است تا 1000 دلار کاهش یابد.

بر اساس آخرین گزارش داده‌های CPI ایالات متحده برای ماه اوت، نشانه‌ای از افزایش نرخ تورم وجود دارد. با این حال، پاسخ دارایی های کریپتو بسیار نامطلوب بوده است.

FOMC (ارگان سیاست‌گذاری پولی سیستم معکوس فدرال) نشست خود را برای چهارشنبه، 21، 2022 برنامه‌ریزی کرده است. اما کل بازار ارزهای دیجیتال پیش از نتیجه‌ی نشست FOMC فشار فروش تهاجمی را احساس می‌کند.

تجزیه و تحلیل نمودارهای قیمت اتریوم نشان دهنده افت شدید زیر انحراف استاندارد توکن است. در سمت بالاتر، قیمت اتریوم نتوانست از سد منطقه 1800 دلاری عبور کند.

همچنین، روند نزولی نشان می‌دهد که اتر از حمایت بحرانی 1340 دلاری خود فراتر رفته است. از این رو، مفهوم کلی فنی این است که انحراف از سطوح حمایتی خطر یک روند نزولی را به همراه دارد.

روند قیمت اتریوم به کمتر از 1350 دلار لیتر ETHUSDT در TradingView.com

این در درجه اول به این دلیل است که انحراف اتریوم کمتر از کانال رگرسیون از پایین ترین سطح ماه ژوئن است. این توکن اکنون در معرض سومین عقب نشینی انحراف 1250 دلاری قرار دارد. با آن، ETH می تواند به سطح پشتیبانی احتمالی بعدی 1000 دلار برسد.

مشتقات ETH و انحلال

بر اساس داده‌های Deribit، تعداد قراردادهای اتریوم و تماس‌ها به شدت افزایش یافته است. سود باز آن بین 1000 تا 2000 دلار است و تا پایان سپتامبر منقضی می شود. محدوده می تواند ارزش معاملاتی احتمالی اتر را مشخص کند.

با افزایش قیمت اتر، موقعیت های منحل شده بیشتری وجود داشته است. از دیروز، کل بازار کریپتو بیش از 400 میلیون دلار نقدینگی ثبت کرد. در زمان نگارش این مقاله، داده‌های Coinglass نشان می‌دهد که اتریوم در 24 ساعت گذشته بیش از 58 میلیون دلار در موقعیت‌های منحل‌شده داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا