ارزهای دیجیتال

گزارش: دارندگان Dogecoin تنها در سه ماه 100 هزار افزایش یافته است

میم کوین محبوب، Dogecoin، در سه ماه گذشته از دارندگان جدیدی در اکوسیستم خود استقبال کرده است. طبق داده های CoinMarketCap، تعداد دارندگان Doge نسبت به 24 جولای آن، حدود 2 درصد افزایش یافته است.

در حالی که سکه از افزایش سرمایه گذاران برخوردار بوده است، اما در حرکت قیمت آن منعکس نشده است. به نظر می‌رسد بیشتر سرمایه‌گذاران نهنگ‌های غیرفعال هستند که از اخبار صعودی آینده مانند خرید توییتر یا سایر ارتقاء بلاک چین استفاده می‌کنند.

Spike Investors Dogecoin: The Numbers

Dogecoin در گذشته از رشد عظیمی برخوردار بوده است. به گفته کوین مارکت کپ، چیزی که به عنوان یک الگوی رفتاری در توییتر شروع شد، به 10 ارز دیجیتال برتر تبدیل شد. علیرغم محبوبیت بسیار زیاد آن، به بقیه بازار پیوست و در خلال سقوط اخیر کریپتو به سراشیبی افتاد.

Dogecoin هنوز بیش از 90٪ پایین تر از بالاترین رکورد خود است. با این حال، در سه ماه گذشته شاهد افزایش قابل توجهی در تعداد دارندگان بوده است. تعداد کل دارندگان Dogecoin تا 23 اکتبر 4,456,459 بود که از 4,365,551 در 24 جولای (افزایش 2 درصدی) افزایش یافت. آمار CoinMarketCap نشان می دهد که ارز دیجیتال رتبه دهم بر اساس ارزش بازار بیش از 889900 دارایی در سه ماه به دست آورده است.

با این حال، قیمت Dogecoin به اقدامات دارندگان آن پاسخی نداده است. در زمان نگارش این مقاله، دارایی به قیمت 0.059 دلار معامله می شد که در سه ماه گذشته 16.1 درصد کاهش داشت.

چرا افراد بیشتری دوج را نگه می دارند

دلایل متعددی وجود دارد که عدم ارتباط بین افزایش تعداد دارندگان DOGE و قیمت ارزهای دیجیتال را توضیح می دهد. یکی از دلایل اصلی این است که انتظار می رود ارزش میم کوین به زودی بهبود یابد. انباشت مداوم نهنگ ها از DOGE و فعالیت های شبکه برای افزایش کاربرد آن نشان می دهد که DOGE دوباره جمع خواهد شد.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، اخیراً به دلیل پیشنهادش برای تصاحب غول رسانه‌های اجتماعی توییتر، در خبرها بوده است. این خبر با جهش هلدینگ همزمان شده است. شایان ذکر است که ماسک و جامعه Dogecoin در کنار هم سابقه مثبتی داشته اند. بنابراین، احتمال انجام این خرید ممکن است بر ارزش DOGE تأثیر بگذارد.

ماسک از DOGE حمایت کرده و با توسعه دهندگان کلیدی این ارز دیجیتال برای بهبود پتانسیل توکن همکاری می کند. اظهارات قبلی او در مورد Dogecoin نیز باعث افزایش سرسام آور قیمت توکن شد. از سوی دیگر، در صورت موفقیت آمیز بودن تراکنش، این پتانسیل وجود دارد که Dogecoin به عنوان یک گزینه پرداخت در پلتفرم شبکه های اجتماعی گنجانده شود. این یک پیشرفت صعودی برای ارزهای دیجیتال خواهد بود.

قیمت DOGE در حال حاضر حدود 0.06 دلار است. | منبع: نمودار قیمت DOGEUSD از TradingView.com

جامعه دوج نسبت به قیمت خود خوش بین است

انجمن ارزهای دیجیتال CoinMarketCap پیش‌بینی می‌شود که توکن میم سگ در اکتبر امسال به طور میانگین 0.06748 دلار باشد. این برآورد با استفاده از ابزار «تخمین قیمت» محاسبه شد. این ابزار به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا بر اساس رای خود در مورد ارزش آتی ارزهای دیجیتال مختلف حدس و گمان بپردازند. تعداد کل آرا در این پیش بینی 1043 بود.

قیمت پیش‌بینی‌شده Dogecoin در 31 اکتبر 2022، 0.0716 دلار است. این 19.71% بیشتر از ارزش فعلی 0.05981 دلار در زمان نگارش مقاله است.

Featured image from Pixabay and chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا