ارزهای دیجیتال

گروه IBC، فناوری NFT و Faith Tribe برای راه‌اندازی لانچ‌پد متمرکز بر مد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

Venhuizen، هلند، 6 ژوئن 2022، Chainwire

انکوباتورهای Web3 و Crypto NFT Tech (NEO: NFT) و گروه IBC با پلتفرم طراحی مد منبع باز، Faith Tribe، برای راه اندازی Fashion DAO، یک لانچ سکوی متمرکز بر مد برای برندهای مد و سازندگانی که به دنبال پیشرفت در این زمینه هستند، همکاری کرده اند. عرصه Web3

لان‌پد به شرکت‌های متمرکز بر مد این امکان را می‌دهد تا توکن‌سازی کنند و/یا وارد فضای NFT شوند تا بخشی از اکوسیستم رو به رشد Web3 باشند و با مخاطبان و بازارهای بزرگ‌تر ارتباط برقرار کنند.

درباره Fashion DAO Launchpad

با تمرکز کلیدی بر بازار مد دست نخورده، لانچ پد راه حل های نهایی را برای برندهای مد و شرکت های فناوری مد ارائه می دهد. خدمات متعددی برای کمک به پروژه‌ها در مقیاس‌بندی عملیات NFT ارائه می‌شود، از جمله ایجاد وایت‌پیپر، توکنومیکس، و طراحی پلت فرم، روابط قانونی و سرمایه‌گذار، پذیره‌نویسی، نصب VC در مراحل اولیه، و عرضه معاملات در صرافی‌های غیرمتمرکز و متمرکز. . علاوه بر این، لانچ‌پد خدماتی مانند ایجاد جوامع، فعالیت‌های بازاریابی مداوم و پشتیبانی تجاری را ارائه می‌کند. این خدمات توسط IBC و NFT Tech، سازندگان قدیمی راه حل در این فضا، ارائه خواهد شد.

گروه IBC و NFT Tech که توسط متخصصان صنعت با دهه‌ها تجربه ساخته شده است، در خط مقدم سکوی پرتاب قرار خواهند داشت و عملیات‌های پیشرو خواهند داشت، در حالی که Faith Tribe در مورد پروژه‌هایی که سکوی پرتاب در آن نصب می‌شود، مشاوره خواهد داد. توکن $FTRB Faith Tribe همچنین به‌عنوان توکن اصلی لان‌پد برای سهام عمل می‌کند تا جامعه بتواند در IDO‌های آتی شرکت کند.

ماریو نوفل، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل NFT Tech از موفقیت Faith Tribe در ایجاد پل فضای مد وب 2 به وب 3 تمجید کرده است: “Faith ارزش راه اندازی یک توکن را برای هر شرکتی نشان داده است، اما آن را درست انجام دهید، با تمرکز بر روی ایجاد ارزش و سودمندی برای کاربران با حفظ چشم انداز و ارزش های شرکت.

از زمان راه اندازی FTRB دلار توسط Faith Tribe در 24 فوریه و استخدام ستاره استراتژیست اصلی آنها، آندریا آبرامز، ماریا بوچلاتی، یکی از مالکان Faith Tribe اظهار داشت که این پروژه “بسیار خوشایند از اینکه توسط برندهای مد خیمه شب بازی مورد توجه قرار گرفته است شگفت زده شده است. شرکت‌های فناوری مد که ما آنها را می‌شناسیم و/یا سال‌ها با آنها کار کرده‌ایم و از ما در مورد استراتژی‌های توکن‌سازی و Web3 درخواست راهنمایی می‌کنیم.» وحید چماس، یکی از مالکان، همچنین گزارش داد که این راه اندازی “توسط بسیاری از مخاطبین نزدیک ما در صنعت مد سنتی “آجر و ملات” مشاهده شد، همه آنها در سال گذشته ما را در تلاش ما برای چرخش از دهه های سنتی تماشا می کردند. مدل کسب و کار قدیمی به یک مدل Web3. اینکه آنها دوست دارند اکنون با ما کار کنند، افتخار واقعی است.»

Faith Tribe نماینده اولین شریک جوجه کشی IBC و NFT Tech در فضای مد است. Fashion DAO Launchpad به جامعه مد در کل این امکان را می دهد که از این همکاری و تلاش سود ببرند: “Faith Tribe $FTRB توکن بومی مورد استفاده در این لانچ پد خواهد بود، مطابق با فلسفه ما برای پیشگامی در یک پلت فرم منبع باز برای طراحان و هنرمندان مستقل. . از طریق این حرکت، ما برای تبدیل شدن به یک پلتفرم منبع باز برای شرکت‌های مد فعلی که به Web3.0 می‌گردند، تکامل خواهیم یافت. وحید چماس گفت.

درباره NFT Tech و IBC

شرکای اصلی انکوباسیون Faith Tribe و نیروی محرکه Fashion DAO Launchpad، IBC Group و NFT Tech سنت دیرینه تعالی در فضای Web3 دارند.

گروه IBC یک انکوباتور و شتاب دهنده پیشرو در صنعت در فضای بلاک چین است که دارای روابط نزدیک با VC ها، صرافی ها، لانچر پدها و اینفلوئنسرها است.

NFT Technologies، یک شرکت سهامی عام که در بورس NEO تحت عنوان “NFT” فهرست شده است، یک سرمایه گذار، انکوباتور، و وسیله کسب IP پیشرو است که دسترسی سرمایه گذاران خرد و مدیران صندوق به فضای NFT و Metaverse را فراهم می کند.

آنها با هم چندین دهه تجربه در ساخت، سرمایه گذاری و تسریع پروژه های Blockchain، NFT و Metaverse در فضای وب 3 دارند. با افزودن Faith Tribe با تجربه خود در وب 3 و صنعت مد، این لانچ پد امیدوارکننده است و همه مواد لازم برای کمک به راه اندازی بسیاری از پروژه های نوآورانه بلاک چین مد را دارد.

درباره قبیله ایمان

Faith Tribe یک پلت فرم و اکوسیستم مد مشترک است که به استعدادهای مد باز منبع باز اختصاص داده شده است و فرصت های جدیدی را برای سازندگان، هنرمندان و مشاغل مد در همه جا باز می کند، با یک توکن زنجیره دوگانه ($FTRB)، که در اتریوم (ERC20) و Polygon راه اندازی شده است. بلاک چین ها Faith Tribe که توسط صاحبان برند معروف مد Faith Connexion ایجاد شده است، به سازندگان اجازه می دهد تا دارایی های مد دیجیتال و فیزیکی خود را طراحی و سفارشی کنند، آنها را در NFT ها برش دهند، و طرح های اصلی جدید را برای دسترسی به طراحی، تولید و بازاریابی گسترده Faith Connexion ایجاد و ارسال کنند. ، و اکوسیستم تجارت.

ماموریت Faith Tribe توسعه یک اکوسیستم خالق جهانی است که محیطی فراگیر و باز را برای ایجاد موفقیت آمیز، تجارت، توزیع و کسب درآمد از طرح های تولید شده توسط کاربر از اقلام مد ایجاد می کند.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید:

گروه IBC: https://ibcgroup.io/

فناوری NFT: https://www.nfttech.com/

قبیله ایمان: https://faithtribe.io/

مخاطب

مدیر اجرایی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا