ارزهای دیجیتال

گروه CME ارائه‌دهنده مشتقات پیشرو برای راه‌اندازی گزینه‌های آتی اتریوم در اواسط سپتامبر – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

گروه CME ارائه‌دهنده مشتقات پیشرو برای راه‌اندازی گزینه‌های آتی اتریوم در اواسط سپتامبر - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

گروه CME، یکی از بزرگترین بازارهای ابزارهای مالی مشتقه، روز پنجشنبه از راه اندازی گزینه های معاملات آتی اتریوم در ماه آینده خبر داد. با جلوگیری از بازبینی ناموفق نظارتی، این سرویس در 12 سپتامبر، درست چند روز قبل از The Merge، که قرار است در 15/16 سپتامبر انجام شود، راه اندازی می شود.

خوراکی های کلیدی:

  • طبق یک بیانیه مطبوعاتی، قراردادهای آپشن جدید اتریوم 50 اتریوم در هر قرارداد (تقریباً 84000 دلار با نرخ فعلی بازار) اندازه خواهند شد و از قیمت اتر-دلار CME CF به عنوان نرخ مرجع استفاده خواهند کرد.
  • راه‌اندازی گزینه‌های جدید Eher، عرضه ارزهای دیجیتال موجود CME را که در حال حاضر شامل معاملات آتی اتریوم با اندازه میکرو و همچنین گزینه‌های بیت‌کوین در اندازه میکرو و معمولی است، بیشتر خواهد کرد.
  • رئیس جهانی سهام و محصولات FX در گروه CME گفت: “راه اندازی این قراردادهای آپشن جدید مبتنی بر رشد قابل توجه و نقدینگی عمیق است که در معاملات آتی اتر موجود خود مشاهده کرده ایم، که تا به امروز بیش از 1.8 میلیون قرارداد معامله شده است.”
  • در انتظار بررسی نظارتی، CME قصد دارد گزینه های جدید مبتنی بر قراردادهای آتی ETH را در 12 سپتامبر راه اندازی کند. این تاریخ مصادف با ادغام مورد انتظار است، که شاهد انتقال شبکه اصلی اتریوم از اجماع اثبات کار (PoW) به حداکثر خواهد بود. اثبات سهام (PoS) 99.9 درصد انرژی کارآمدتر.
  • پس از یک ماه نوسانات عمدتاً مثبت قیمت، که شاهد افزایش بیش از 50 درصدی دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان بودیم و در اوایل این هفته برای مدت کوتاهی از مرز 2000 دلار عبور کرد، قیمت اتریوم در روز جمعه بیش از 8 درصد سقوط کرد. این کاهش تا حد زیادی به احساسات منفی گسترده تر بازار پس از اعلامیه فدرال رزرو که ادامه سیاست پولی محدود کننده خود را در طول سال 2023 نشان می دهد، نسبت داده شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا