ارزهای دیجیتال

گاوها و خرس‌های بیت‌کوین با رکود قیمت در 16500 درگیر هستند. چه کسی به صدر خواهد رسید؟

  • قیمت بیت کوین بالاترین قیمت خود یعنی 18000 دلار را از دست داد زیرا شکست های FTX همچنان بر قیمت آن تأثیر می گذارد.
  • قیمت BTC همچنان با وضعیت فعلی بازار نزولی به نظر می رسد، زیرا اوضاع برای اکثر معامله گران و سرمایه گذاران نامشخص به نظر می رسد.
  • قیمت بیت کوین از 15500 دلار در بازه زمانی روزانه با حرکت قیمت در محدوده زیر 50 میانگین متحرک نمایی (EMA) کاهش می یابد.

اقدام قیمتی که در چند وقت اخیر توسط بیت کوین (BTC) نشان داده شده است، پس از حرکت نامنظم قیمت آن هنوز دلگرم کننده نبوده است، که منجر به مبارزه قیمت بسیاری از آلتکوین ها، از جمله بیت کوین (BTC) برای بقا شده است. اثر دومینو حماسه FTX و سایر سرمایه گذاران بزرگ درگیر، بازار را در حالت سکون قرار داده است، زیرا پس از اینکه هفته های گذشته شاهد عملکرد خوب قیمت بیت کوین (BTC) بودیم، بازار هنوز حرکت بزرگی انجام نداده است و از پایین ترین سطح 19200 دلار به بالاترین سطح رسیده است. بالاترین قیمت 21600 دلار اکثر آلتکوین ها با افزایش بیش از 200 درصدی، از جمله DOGE از منطقه 0.55 دلار به بالاترین سطح 0.15 دلار، روند صعودی دارند. با این حال، این انتظارات به دلیل عدم اطمینان پیرامون بازار کریپتو کوتاه شد، که منجر به ترس زیادی در مورد اینکه بازار به کجا می‌تواند هدایت شود، شد. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین (BTC) در نمودار هفتگی

چند روز گذشته پر از آشفتگی های زیادی در فضای کریپتو بوده است، به طوری که بسیاری از آلتکوین ها پس از از دست دادن پشتیبانی کلیدی خود که مانع کاهش قیمت شده اند، تلاش کرده اند قدرت خود را نشان دهند.

عدم اطمینان فعلی پیرامون بازار منجر به عدم تمایل معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به خرید آلت‌کوین شده است، زیرا هیچ اطمینانی وجود ندارد که به این زودی‌ها افزایش پیدا کنند.

اخبار FTX تأثیر زیادی بر قیمت بیت کوین گذاشت و قیمت را به یک حرکت مارپیچ به منطقه 15500 دلاری فرستاد، زیرا قیمت از این منطقه به نظر می رسید که به نظر می رسد یک منطقه تقاضای موقت برای جلوگیری از فروش زیاد باشد.

قیمت BTC از این منطقه برگشت و قدرت بالایی را به منطقه 17,300 دلار نشان داد زیرا قیمت هدف برای شکستن بالاتر به محدوده 16,500 دلار رد شد. قیمت بیت کوین باید به بالای 18500 دلار برسد تا نشانه های تسکین بیشتری داشته باشد.

مقاومت هفتگی برای قیمت BTC – 18500 دلار.

پشتیبانی هفتگی از قیمت بیت کوین – 15500 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت BTC در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه بیت کوین | منبع: BTCUSDT در Tradingview.com

قیمت بیت کوین در بازه زمانی روزانه به طور قابل توجهی قوی باقی می ماند زیرا قیمت پس از جهش از منطقه 15500 دلاری بالای حمایت 16000 دلار معامله می شود که منجر به تشکیل یک مثلث صعودی قیمت برای قیمت می شود.

اگر قیمت بیت کوین به بالای 18500 دلار برسد، می توانیم شاهد افزایش قیمت بیت کوین باشیم. شکستن زیر یک منطقه 16500 دلاری یک تله خرس خواهد بود زیرا قیمت ممکن است کاهش یابد.

مقاومت روزانه برای قیمت BTC – 18500 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت BTC – 16500 تا 15500 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا