ارزهای دیجیتال

گاوها در کنترل، Dogecoin به سودهای کوتاه مدت اضافی چشم دوخته اند؟

دوج کوین نشانه های صعودی را در نمودار کوتاه مدت خود به نمایش گذاشته است. این سکه در حال حاضر به صورت جانبی معامله می شود. در هفته گذشته، DOGE 7 درصد افزایش را ثبت کرد. میم کوین در خط حمایت 0.06 دلار تثبیت شده است. سطح حمایت کلیدی برای سکه در 0.064 دلار بود.

برای اینکه DOGE به مسیر صعودی ادامه دهد، تقاضا برای سکه باید مثبت باقی بماند. در نمودار چهار ساعته، Dogecoin سطح 0.07 دلار را هدف قرار داده است. اگرچه قدرت خرید همچنان مثبت است، اما فشار خرید در نمودار کوتاه مدت کاهش جزئی داشته است.

اگر قدرت خرید کاهش یابد، پس از آن برای میم سکه یک عقب نشینی لازم است. اگر سکه نتواند برای مدت زمان قابل توجهی بالاتر از سطح 0.064 دلار معامله شود، گاوها قدرت خود را از دست خواهند داد. با توجه به اینکه قیمت بیت کوین نشانه هایی از حرکت صعودی را نشان می دهد، آلت کوین ها نیز در نمودارهای خود تسکین یافته اند.

ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال امروز 997 میلیارد دلار با 1 است.7 درصد مثبت تغییر در 24 ساعت گذشته

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نمودار چهار ساعته

Dogecoin در نمودار چهار ساعته 0.069 دلار قیمت داشت منبع: DOGEUSD در TradingView

DOGE در زمان انتشار با قیمت 0.069 دلار معامله می شد. سکه عمدتاً معاملات جانبی را ثبت کرده است، اما طی هفته های گذشته به آرامی توانسته افزایش یابد. تعداد خریداران در حال حاضر از فروشندگان بیشتر است، اما اگر Dogecoin از مرز 0.070 دلار عبور نکند، قدرت خرید ممکن است شتاب خود را از دست بدهد.

این ممکن است باعث شود DOGE سطح پشتیبانی 0.047 دلار را دوباره بررسی کند. اگر Dogecoin به بالای سطح مقاومت 0.070 دلار حرکت کند و برای مدت زمان قابل توجهی در آنجا معامله شود، ممکن است جهش به 0.094 دلار امکان پذیر باشد. مقدار DOGE معامله شده در جلسه گذشته به طور قابل توجهی کاهش یافت که نشان دهنده کاهش فشار فروش است که همچنان نشانه ای از صعود است.

تحلیل فنی

دوج کوین
Dogecoin قدرت خرید مثبتی را در نمودار چهار ساعته نشان داد منبع: DOGEUSD در TradingView

با افزایش مداوم قیمت سکه، تقاضا برای Dogecoin نیز در یک مسیر صعودی حرکت کرد. مطابق با افزایش قدرت خرید، شاخص قدرت نسبی در بالای خط نیم نشان داده شد.

این قرائت نشان دهنده قدرت خرید مثبت و اقدام صعودی قیمت بود، با این حال، نزولی کوچک در این اندیکاتور مشاهده شد. واگرایی میانگین متحرک همگرایی حرکت قیمت را نشان می دهد. MACD دچار یک متقاطع صعودی شد و نوارهای سیگنال سبز چشمک زد. این نوارهای سیگنال سبز فرصت های خرید را پیشنهاد می کند.

مطالب مرتبط | Dogecoin یک الگوی برگشت صعودی شکل داده است، بعد چه می شود؟

دوج کوین
Dogecoin شانس کمتری برای نوسانات قیمت در نمودار چهار ساعته | منبع: DOGEUSD در TradingView

حرکت قیمت DOGE به صورت صعودی پیش می رود، اما از آنجایی که سکه مدتی به صورت جانبی معامله می شود، در اندیکاتور مشاهده شده در نمودار بالا منعکس شده است. باندهای بولینگر به نمایش شانس در نوسان قیمت گره خورده اند. باندهای بولینگر اندکی باز شدند، اما عمدتاً به موازات آن نشان می‌داد که قیمت سکه ممکن است دچار حرکت سنگینی نشود.

شاخص حرکت جهت دار روند قیمت و قدرت آن را نشان می دهد. DMI مثبت بود زیرا خط +DI (آبی) بالای خط -DI (نارنجی) بود.

میانگین جهت شاخص (ADX) بالاتر از 20 علامت افزایش یافت، که نشان می دهد روند قیمت فعلی در نمودار در حال افزایش است.

این نشان داد که Dogecoin می تواند سودهای کوتاه مدت را در جلسات معاملاتی آینده ثبت کند.

مطالب مرتبط | به دنبال اعلامیه «شرکت خسته کننده» ایلان ماسک، Dogecoin یک میلیارد دلار به ارزش بازار خود اضافه کرد.

Featured image from Unsplash.com, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا