ارزهای دیجیتال

گاوهای MANA اگر به این خطوط حمایتی پایبند باشند، ممکن است از خرس ها پیشی بگیرند

Decentraland (MANA) ممکن است همانطور که در چند روز گذشته دیده می شود صعودی به نظر برسد زیرا خریداران قیمت ها را بالای 200 DMA نگه می دارند همانطور که در نمودار ساعتی مشاهده می شود. صرف نظر از این، توکن همچنان در محدوده افقی جانبی با 0.75 دلار برای حمایت و 1.0 دلار مقاومت معامله می کند.

با افزایش تشدید شده در نمودار ساعتی، حجم معاملات نیز در دو ساعت گذشته 290 درصد افزایش یافته است. خریداران شاهد کاهش در MANA بودند که ناشی از فروش بود زیرا شاهد کاهش به پایین‌ترین سطح 90 روزه 0.772 دلاری در می گذشته 2022 بودیم.

علیرغم تجمعی که در چند روز گذشته در محدوده جانبی مشاهده شد، دلالان شاهد شکل گیری الگوی پایین گرد در نمودار قیمت روزانه بودند. با این گفته، خرید توکن تشدید شده است که باعث شد اقدام قیمت به بالاترین حد خود برسد.

قیمت MANA در حال حاضر 1.02 دلار معامله می شود. کاهش 2.36 درصدی

با توجه به CoinMarketCap، قیمت MANA در حال حاضر با قیمت 1.02 دلار یا افت 2.36 درصدی معامله می شود. با وجود صعودی بودن، ارزش بازار در 24 ساعت گذشته در حدود 2 میلیارد دلار خنثی می ماند. با افزایش MANA، سفته بازان نیز شاهد افزایش 290 درصدی حجم معاملات در 24 ساعت گذشته بودند، اما همچنان جفت MANA/BTC 1.4 درصد کاهش یافته است.

قیمت MANA ممکن است افزایش یابد زیرا خریداران حرکت و قیمت را بالا یا بالاتر از 200 DMA همانطور که در نمودارهای ساعتی ارائه می شود حفظ می کنند. در نمودارهای روزانه، متحرک نمایی 20 روزه همچنان برای بسیاری از خریداران منطقه پمپاژ است، زیرا خرس ها تا زمانی که به خطوط پشتیبانی پایبند هستند نمی توانند مداخله کنند.

MANA بیش از حد خرید، نیاز به جذب خریداران جدید دارد

RSI همچنین به شناور شدن ادامه می دهد و از مانع صعودی بالای خط نیمه خط عبور می کند و به سمت منطقه اشباع خرید حرکت می کند. علاوه بر این، اندیکاتور MACD همچنین به یک روند صعودی که در یک بازه زمانی روزانه مشاهده می شود اشاره می کند. MANA به سمت منطقه مقاومت در حال حرکت است. بنابراین، حتی اگر سکه به شدت صعودی در نظر گرفته شود، همیشه این پتانسیل وجود دارد که سکه به بالای خط مقاومت 1.5 دلار صعود کند.

پس از طعم تلخ و شیرین عدم قطعیت، سکه اکنون با دخالت خرس ها به اوج خود رسیده است. ظاهراً افزایش قیمت بیت کوین تقویت بزرگی برای حرکت روند صعودی MANA است زیرا پادشاه رمزارزها که اکنون بالای 23 هزار معامله می شود، از توکن پشتیبانی می کند و فشار می آورد.

نرخ بازیابی نشان داده شده توسط MANA ممکن است برای افزایش اعتماد سرمایه گذار کافی نباشد و این توکن ممکن است نیاز به جذب خریداران جدید بیشتری برای اطمینان از بازیابی کامل و مستمر داشته باشد.

MANA total market cap at $1.9 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا