ارزهای دیجیتال

گاوهای بهمنی چرخ ها را کنترل می کنند زیرا آواکس می تواند مقاومت 18.5 دلاری را بشکند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

  • قیمت AVAX با جهش از قیمت دامنه روند نزولی که به بالای 18 دلار افزایش یافته و چشم به 20 دلار است، قدرت خود را نشان می دهد.
  • AVAX می تواند افزایش بیشتری داشته باشد زیرا قیمت سوگیری صعودی بیشتری ایجاد می کند که از مثلث نزولی خود با حجم خوب خارج می شود زیرا قیمت می تواند تا 20 دلار افزایش یابد.
  • قیمت AVAX در بازه زمانی روزانه قوی باقی می ماند زیرا قیمت تلاش می کند تا از میانگین متحرک نمایی 50 (EMA) عبور کند زیرا قیمت برای صعودهای بیشتر هدف قرار می گیرد.

بهمن (AVAX) سال سختی را پشت سر گذاشت زیرا قیمت در یک روند نزولی باقی مانده است، اما قیمت AVAX ممکن است در آستانه تغییر باشد زیرا از مثلث نزولی روزانه خود با حجم خوب خارج شد. بازار کریپتو اخیراً امیدوارکننده‌تر به نظر می‌رسد و بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) حرکت قیمتی چشمگیری را نشان می‌دهند. قیمت AVAX از 15 دلار به 18 دلار افزایش یافته است زیرا تلاش می کند بازار را در دست بگیرد. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت بهمن (AVAX) در نمودار هفتگی

بهمن (AVAX) در چند وقت اخیر تلاش کرده است تا شتاب صعودی خود را به دست آورد زیرا قیمت زمان آرام تری را سپری کرده است و در پایین ترین حد هفتگی 15 دلار قرار دارد. علیرغم ابهامی که بر فضای کریپتو حاکم شده است، قیمت AVAX همچنان جایگاه خود را حفظ کرد زیرا قیمت از منطقه پشتیبانی کلیدی آن 15 دلار دفاع کرد.

قبل از اینکه بتواند به روند بالاتر ادامه دهد، قیمت AVAX باید همان رالی را تکرار کند که آن را به بالاترین سطح تاریخ 150 دلار رساند.

پس از هفته‌ها معامله در یک محدوده، زیرا معامله قیمت به دلیل حجم کم یا بدون حجم برای بالا بردن قیمت به دلیل رکود به نظر می‌رسید دشوار به نظر می‌رسید، قیمت AVAX در نهایت پس از قدرت‌گیری مجدد در نتیجه بازار فعلی، کمی حرکت نشان داد. و در نتیجه بازار کریپتو در زمان های اخیر دلگرم کننده تر به نظر می رسد.

مقاومت هفتگی برای قیمت AVAX – 20-22 دلار.

پشتیبانی هفتگی برای قیمت AVAX – 15 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت AVAX در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت روزانه آواکس | منبع: AVAXUSDT در Tradingview.com

در بازه زمانی روزانه، قیمت AVAX همچنان صعودی است و پس از خروج از مثلث نزولی خود با حجم خوب، به بالاترین سطح 18 دلار صعود کرد. با این حال، قیمت AVAX ممکن است با مقاومت در برابر روند به منطقه 25 دلار روبرو شود.

AVAX باید بشکند و بالای 20.5 دلار نگه دارد تا به منطقه 25 دلاری که یک منطقه عرضه کلیدی برای اکثر معامله گران است، صعود کند.

ارزش اصلاحی فیبوناچی (Fib) 23.6% نشان می دهد که قیمت AVAX به دلیل تلاش برای شکستن بالاتر از این مقدار کلیدی رد شده است. قیمت 18.3 دلار مربوط به ارزش Fib 23.6٪ است. اگر AVAX بالاتر از این سطح بسته شود، قیمت می تواند به 21 دلار و احتمالاً 25 دلار افزایش یابد.

مقاومت روزانه برای قیمت AVAX – 22-25 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت AVAX – 16.2 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا