ارزهای دیجیتال

کیک پس از ارسال بیش از 7 میلیون توکن به مرگ آتشین به قیمت 5 دلار

توکن Pancakeswap (CAKE) یکی از آن ارزهای رمزنگاری شده است که به طور پیوسته در پس زمینه رشد کرده است. محبوبیت صرافی غیرمتمرکز (DEX) به افزایش آن کمک زیادی کرد تا اینکه مانند سایر دارایی های دیجیتال در بازار نزولی ضربه خورد. با این حال، با حذف میلیون‌ها توکن کیک از گردش، یک توسعه جدید وعده‌های جدیدی را باز کرده است.

7 میلیون کیک سوخته

آ سوختگی برنامه ریزی شده میلیون ها توکن کیک را دیده بود که از گردش خارج شده اند. Pancakeswap سوختگی را در توییتر با ارقامی اعلام کرد که نشان می دهد در مجموع 7,123,715 کیک در واقع به یک آدرس سوختگی ارسال شده است. ارزش کل دلار به حدود 29 میلیون دلار رسید.

این تیم همچنین رشد در حوزه های مختلف را گزارش کرد. اولین مورد افزایش 17 درصدی در کارمزد معاملات بود که 334000 کیک و ارزش دلاری 1.38 میلیون دلار را به خود اختصاص داد. لاتاری و سفال با 40000 کیک با ارزش دلاری 166000 دلار 28 درصد افزایش داشت. بیشترین افزایش در بازار NFT، پروفایل و کارخانه با افزایش 215 درصدی 16000 کیک و ارزش دلاری 65000 دلار بود.

CAKE finds support above $4 | Source: CAKEUSD on TradingView.com

سایر موارد، مانند پیش بینی و حراج، با کاهش در لیست قرار گرفتند. حراج با کاهش 1 درصدی مواجه بود که به 15000 کیک با ارزش دلاری 62000 دلار تبدیل شد، در حالی که Prediction با 75000 کیک، معادل 308000 دلار، 18 درصد کاهش یافت.

برای جهش دیگری آماده هستید؟

اعلام سوختن قیمت کیک را در یک رالی چشمگیر اولیه که شاهد شکستن آن به بالای 4.2 دلار بود، فرستاد. دارایی دیجیتالی در ابتدا در بخش بهتری از هفته گذشته پیش از انتشار اخبار سوختگی، به زیر 4 دلار رسید.

با این حال، روند صعودی مدت زیادی دوام نیاورد زیرا مومنتوم کاهش یافته بود. این اولین پرش بدیهی است که توسط هیاهوی ایجاد شده با اعلام سوختگی تقویت شده است، بنابراین انتظار می رفت که اصلاح شود. با این حال، با روندی مانند این، معمولاً زمانی که دارایی دیجیتال جایگاه خود را پیدا کرد، پس از اولین جهش دیگری وجود دارد.

CAKE در حال حاضر حمایت درستی بالاتر از سطح 4 دلار پیدا کرده است که آن را بالاتر از میانگین متحرک 50 روزه قرار داده است. با افزایش محبوبیت مالی غیرمتمرکز (DeFi) پس از ادغام اتریوم، انتظار می‌رود صرافی‌های غیرمتمرکز مانند Pancakeswap حجم بیشتری داشته باشند. با این حجم تقاضا برای دارایی های دیجیتال مانند CAKE وجود خواهد داشت و انتظار می رود این تقاضا قیمت دارایی دیجیتال را به 5 دلار برساند.

قیمت کیک در 24 ساعت گذشته 1.16 درصد افزایش یافته است و در زمان نگارش این مقاله در فهرست سکه های پرطرفدار در Coinmarketcap در رتبه سوم قرار دارد. این ارز با ارزش بازار ۵۷۷.۸ میلیون دلار، شصت و هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است.

Featured image from The Coin Republic, chart from TradingView.com

دنبال کردن بهترین Owie در توییتر برای بینش های بازار، به روز رسانی ها، و گاه به گاه توییت های خنده دار…


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا