ارزهای دیجیتال

کیف پول Bitcom.com پشتیبانی از 100+ توکن ERC-20 را با قابلیت تعویض آسان اضافه می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

کیف پول Bitcom.com پشتیبانی از 100+ توکن ERC-20 را با قابلیت تعویض آسان اضافه می کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

خوراکی های کلیدی

  • کیف پول Bitcoin.com اکنون از بیش از 100 دارایی رمزنگاری دیگر، از جمله توکن‌های DeFi، توکن‌های Metaverse و NFT، و همچنین زیرساخت‌ها و توکن‌های متفرقه پشتیبانی می‌کند.
  • به عنوان یک کیف پول کاملا غیر حافظ، کیف پول Bitcoin.com خطرات مرتبط با متولیان شخص ثالث را حذف می کند.
  • ویژگی‌های کیف پول کاربران را قادر می‌سازد تا این ارزها را از یک پلتفرم واحد نگه دارند، مدیریت کنند و بین یکدیگر مبادله کنند.

Bitcoin.com کیف پول رمزنگاری خود را برای ارائه خدمات بهتر به کاربران بهبود داده است. کیف پول غیر حافظی توسعه یافته توسط Bitcoin.com برای پشتیبانی از دارایی های دیجیتال بیشتر ارتقا یافته است. عملکرد آن نیز افزایش یافته است تا مدیریت ارزهای دیجیتال و سایر دارایی‌های دیجیتال را آسان‌تر و بدون مشکل کند.

با آخرین ارتقا، کیف پول Bitcoin.com اکنون از تعداد بیشتری توکن ERC-20 پشتیبانی می کند. کاربران کیف پول می‌توانند این توکن‌های جدید و قدیمی‌تر را بین یکدیگر نگه دارند، مدیریت کنند و مبادله کنند. بهترین بخش این است که آنها می توانند همه اینها را به راحتی از یک برنامه انجام دهند.

کیف پول کاملاً غیر حضانت

برخلاف چندین کیف پول رمزنگاری شده دیگر، کیف پول Bitcoin.com کاملاً غیرقانونی است. این بدان معناست که کاربران آن به طور مستقل کلیدهای خصوصی خود را مدیریت می کنند و به طور موثر خطرات مرتبط با متولیان شخص ثالث را از بین می برند.

کیف پول Bitcoin.com به لطف ویژگی های منحصر به فرد خود برای پرداخت عالی است. کاربران به راحتی می توانند دارایی های رمزنگاری خود را به امن ترین روش خرج کنند. رابط کاربری ساده آن همچنین مدیریت دارایی های دیجیتال خود را برای همه نوع کاربران، صرف نظر از سطح تجربه، بسیار آسان می کند.

بیش از 100 توکن اضافی

Bitcoin.com بدون شک متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا به پایگاه کاربران خود است. با افزودن بیش از صد توکن دیجیتال جدید به پشتیبانی کیف پول خود، این پلتفرم بار دیگر نشان می دهد که چرا به عنوان یک رهبر جهانی در فضای رمزنگاری در نظر گرفته می شود.

تنوع در توکن های جدید پشتیبانی شده دلیل دیگری برای هیجان زده شدن است. اوج این لیست نمایندگانی از دنیای DeFi را نشان می دهد، از جمله ALCX، CVX، DYDX، FXS و LDO. همچنین چندین توکن متاورس و NFT، از جمله APE، LAND، و MANA، و همچنین تعداد زیادی زیرساخت و توکن های متفرقه مانند BAT، GRT، MATIC و OCEAN وجود دارد.

این لیست همچنین نشان می دهد که کیف پول Bitcoin.com اکنون از تمام استیبل کوین های اصلی از جمله DAI، FRAX، GUSD، USDC، USDP و USDT پشتیبانی می کند. لیست کامل توکن هایی که اکنون در کیف پول موجود است را می توانید در اینجا بیابید.

با بهبود قابل توجه تعداد دارایی های پشتیبانی شده، کیف پول Bitcoin.com برای کاربران فعلی و بالقوه بسیار مفیدتر است. میلیون‌ها کاربر آن عمدتاً به معامله با سکه‌های مورد علاقه‌شان به راحتی توجه می‌کنند، و این کیف پول بیش از صد دلیل جدید برای آن‌ها ارائه کرده است که به آن پایبند باشند.

Bitcoin.com از زمان راه‌اندازی خود در سال 2015 در خط مقدم کمک به افراد روزمره برای کشف و دسترسی به فرصت‌های عظیم در دنیای ارزهای دیجیتال بوده است.

این پلتفرم با کیف پول و سایر خدمات کاملاً خودسرپرست خود، فرصت هایی را برای تازه واردان و کاربران با تجربه رمزنگاری فراهم می کند تا رفاه شخصی بی حد و حصر را ایجاد کنند. همچنین دسترسی به مطالب آموزشی مفید، اخبار به موقع و عینی و همچنین منابع دیگری را فراهم می کند که به کاربران در تجارت، سرمایه گذاری و کسب درآمد در دارایی های رمزنگاری کمک می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا