ارزهای دیجیتال

کیتسومون گیم پلی NFT Breeding را راه اندازی کرد – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

لندن، بریتانیا، 23 سپتامبر 2022، Chainwire

1663686887 272 کیتسومون گیم پلی NFT Breeding را راه اندازی کرد

Kitsumon راه اندازی Breeding Mainnet خود را اعلام کرده است، که نشان دهنده پیشرفت قابل توجه پروژه بازی از زمان اعلام نسخه آزمایشی آن در 14 ژوئن 2022 است و صدها کاربر نیز این جنبه گیم پلی را در این مدت زمان آزمایش می کنند، که اکنون در دسترس است. .

Breeding Mainnet به بازیکنان این امکان را می دهد که توانایی کامل ایجاد “کیتسوس هیبریدی” را که ترکیبی از دو NFT موجود Kitsu هستند، داشته باشند. فرزندان ایجاد شده عناصر ژنتیکی را از طریق فناوری DNA دیجیتال به ارث می برند و بیش از 17 تریلیون پیامد ممکن را ارائه می دهند.

بازیکنان می‌توانند از طریق بازار یکپارچه Kitsumon به NFT‌های تخم‌مرغ دست یابند و از طریق KitsuDex این تخم‌ها را در NFT‌های Kitsu درآورند. اگر بازیکنان دارای Infinity Potions هستند، می‌توانند از آن مواد مصرفی برای ایجاد یک کیتسو هیبریدی از طریق پرورش استفاده کنند، که می‌توان آن را از طریق صفحه اختصاصی معجون خریداری کرد.

ایجاد Kitsus همچنین به تشویق مبارزات در MOBA نهایی و همچنین مشارکت بیشتر بازیکنان و درآمدزایی برای کاربران ادامه می‌دهد. Breeding همچنین «Bloodline Royalties» را ترویج می کند، که یک سیستم پاداش حق امتیاز است که توسط سازندگان آنها در DNA همه کیتسوس ها ساخته شده است. هنگامی که یک کیتسو ایجاد می‌شود، حداکثر سه آدرس سازنده در آن نقش می‌بندد و یک اکوسیستم کوچک با قابلیت‌های درآمدی را فرموله می‌کند.

بازیکنان همچنین می‌توانند کد ارجاع خود را از طریق داشبورد پاداش‌های بازیکن جدید تولید کنند، جایی که می‌توانند برای هر کسی که معجون‌ها را از طریق پیوند منحصربه‌فرد خود دریافت می‌کند، جوایز جایزه دریافت کنند. معجون ها یک جزء ضروری برای انجام پرورش هستند. برای جزئیات بیشتر لطفا اینجا را فشار دهید.

بازیکنان اکنون می توانند پس از اتصال کیف پول خود از طریق جدید، به گیم پلی Breeding دسترسی داشته باشند صفحه پرورش کیتسومون. یک راهنمای گسترده در مورد پرورش نیز می تواند باشد اینجا پیدا شد

مدیرعامل کیتسومون، جیمز کرکبی، این را گفت:

این یک مگا چند ماه کار سخت و توسعه مداوم توسط کل تیم کیتسومون بوده است. البته ما کل بازار کریپتو را در یک چرخه خرس دیده‌ایم و این یک فرصت منحصر به فرد برای تنظیم دقیق و رساندن همه چیز به سطح جدیدی در پس‌زمینه بوده است. ما به دستاوردهای شگفت انگیز امسال تا کنون افتخار می کنیم و اکنون با اضافه شدن یک ویژگی گیم پلی عظیم مانند Breeding going Live نه تنها یک نقطه عطف، بلکه همچنین قول مستمر ما به طرفداران و کاربران خود را برای توسعه مداوم و ارائه جنبه های هیجان انگیز گیم پلی انجام می دهد. به بازی ما».

بازیکنان می توانند معجون به دست آورند اینجا.

درباره کیتسومون

Kitsumon یک بازی NFT در مورد جمع آوری، پرورش و مراقبت از حیوانات خانگی کیتسو شایان ستایش است. از بازی گرفته تا کسب حرفه‌هایی مانند کشاورزی، ماهیگیری، آشپزی و سیستم پرورش NFT عمیق، تا حالت‌های MOBA PvP و تصاحب زمین.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کیتسومون، لطفاً این پلتفرم‌ها را دنبال کرده و به‌روز باشید:
دیسکورد – توییتر – یوتیوب – تلگرام

مخاطب

رئیس بازاریابی


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا