ارزهای دیجیتال

کوسه های لایت کوین قیمت را به بیش از 75 دلار فشار می دهند، LTC احتمالاً به افزایش خود ادامه می دهد

لایت کوین افزایش قیمت قابل توجهی را در بازه های زمانی پایین تجربه کرده است و به ادامه احتمالی صعودی اشاره می کند. کریپتوکارنسی بالاتر از دارایی‌های مهم‌تر در فضا حرکت می‌کند و با سرمایه‌گذاری بازار به ۱۰ کشور برتر راه پیدا می‌کند.

چشم انداز فعلی بازار و فعالیت های زنجیره ای از یک تز صعودی پشتیبانی می کند. تا لحظه نگارش این مقاله، لایت کوین در این رتبه بندی از سولانا (SOL) و شیبا اینو (SHIB) پیشی گرفت. قیمت LTC با 15% و 35% سود به ترتیب در 24 ساعت گذشته و هفته قبل با 78 دلار معامله می شود.

افزایش قیمت LTC در نمودار روزانه. منبع: LTCUSDT Tradingview

لایت کوین در مسیری برای سود بیشتر است؟

داده های شرکت تحقیقاتی Santiment نشان می دهد که بازیکنان برجسته در دو هفته گذشته لایت کوین را جمع آوری کرده اند. این بازیکنان حرکت صعودی فعلی را پیش بینی کردند.

این شرکت خاطرنشان کرد که آدرس‌های دارای 1000 تا 100000 لایت کوین بیش از 40 میلیون دلار در این ارز دیجیتال جمع‌آوری کرده‌اند. Santiment با اشاره به موارد زیر هنگام به اشتراک گذاری نمودار زیر:

افزایش قیمت لایت کوین ممکن است برخی از شما را شوکه کرده باشد، اما انباشتگی آدرس زیاد کلید تماشا بوده است. در ۲ هفته گذشته، آدرس‌هایی که دارای ۱ تا ۱۰۰ هزار دلار LTC بودند، ۴۳.۴ میلیون دلار سکه در مسیر رسیدن به اولین جهش قیمت به بالای ۸۰ دلار از ماه می جمع‌آوری کردند.

نمودار Litecoin LTC LTCUSDT 2
منبع: Santiment

همانطور که نمودار نشان می دهد، روند انباشت لایت کوین قدرت خود را از دست داده است. دارندگان LTC بزرگ ممکن است قبل از از سرگیری الگوی انباشت خود، مقداری سود در سطوح فعلی کسب کنند.

داده های اضافی از Material Indicators به ​​پشتیبانی قابل توجه از قیمت LTC در 55 تا 60 دلار اشاره دارد. این مناطق باید به عنوان پشتیبان حیاتی در صورت ردیابی مجدد عمل کنند.

همانطور که در نمودار زیر مشاهده می‌شود، شاخص‌های مواد و Santiment با فشار خریدی که توسط سرمایه‌گذاران با سفارش‌های پیشنهادی بالای 10000 دلار ایجاد می‌شود، همزمان است. سرمایه گذاران خرد نیز از افزایش قیمت LTC حمایت کرده اند.

نمودار 3 لایت کوین LTC LTCUSDT
منبع: شاخص مواد از طریق توییتر

چرا لایت کوین احتمالاً روند بالاتری دارد؟

چندین عامل به قدردانی بیشتر لایت کوین اشاره دارد. اولاً، چشم انداز اقتصاد کلان برای دارایی های دارای ریسک مساعدتر می شود. تورم دلار آمریکا در حال کاهش است و رشد اقتصادی به دنبال آن است.

این تغییر ممکن است به فدرال رزرو ایالات متحده فرصت دهد تا سیاست پولی خود را تغییر دهد و به لایت کوین، بیت کوین، اتریوم و بازار ارزهای دیجیتال اجازه دهد تا سود بیشتری ثبت کنند. احتمال چرخش فدرال رزرو هنوز دور است، اما شرایط بازار پس از یک دوره تسلیم طولانی برای بخش نوپا در حال تغییر است.

علاوه بر این، لایت کوین در طول تاریخ به عنوان یک شاخص پیشرو برای حرکت صعودی در بازارهای خرس کریپتو عمل کرده است. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می شود، LTC یکی از اولین دارایی های دیجیتالی بود که Bullrun به قلمروی ناشناخته وارد کرد. آیا تاریخ تکرار خواهد شد؟


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا