ارزهای دیجیتال

کوساما صعودی به نظر می رسد، آیا قیمت می تواند مقاومت هفتگی 50 دلار را بشکند؟

  • کوساما (KSM) در بازه زمانی پایین تر صعودی به نظر می رسد.
  • قیمت کوساما (KSM) به بازپس گیری 50 میانگین متحرک نمایی (EMA) در بازه زمانی روزانه چشم دوخته است.
  • قیمت Kusama (KSM) در نظر دارد تا در بازه زمانی 4H به بالای 50 EMA برسد.

کوساما (KSM) اخیراً روزهای سختی را پشت سر گذاشته است، اما در بازه‌های زمانی بالاتر و پایین‌تر قدرت بالایی از خود نشان داده است. قیمت کوساما (KSM) با کاهش قیمت از بالاترین سطح تاریخ 600 دلار به 38 دلار، با حفظ روند نزولی با امید چندانی به افزایش تسکین یا جهش در برابر تتر (USDT) برای حفظ صعودی تلاش کرده است. (داده های بایننس)

تحلیل قیمت کوساما (KSM) در نمودار روزانه

علیرغم کاهش قیمت از 600 دلار به 38 دلار، کاهش بیش از 70 درصدی نسبت به بالاترین حد خود، قیمت KSM با جهش از پایین ترین سطح روزانه خود از 38 دلار به 43 دلار، قدرت بسیار خوبی از خود نشان داده است، زیرا قیمت به یک مقاومت بزرگ نگاه می کند. در حدود 50 دلار قیمت KSM باید شکسته شود و بالاتر از این مقاومت بماند تا قیمت روند بالاتری داشته باشد.

قیمت KSM در نمودار روزانه علیرغم مشاهده برخی نوسانات در بازار کریپتو قوی به نظر می رسد و چشم به شکستن مقاومت روزانه 50 دلار است. قیمت KSM باید شکسته شود و بالاتر از این منطقه باقی بماند تا احساسات صعودی بیشتری را در نظر بگیرد. اگر قیمت رد شود، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت KSM 45 تا 40 دلار دوباره آزمایش شود.

قیمت REEF در 0.0048 دلار زیر مقاومت آن معامله می شود. قیمت REEF باید بالای 0.007 دلار باقی بماند تا از پایین آمدن قیمت به دلیل فروش، جلوگیری شود. اگر قیمت REEF این منطقه را حفظ کند، می‌توان به افزایش مقاومت آن در 0.007 دلار و احتمالا شکستن و حفظ بالای این منطقه اعتقاد بیشتری داشت.

مقاومت روزانه برای قیمت KSM- 50 دلار.

پشتیبانی روزانه برای قیمت KSM – 38 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت KSM در نمودار چهار ساعته (4H).

نمودار قیمت چهار ساعته KSM | منبع: KSMUSDT در Tradingview.com

تایم فریم 4H قیمت KSM را نشان می دهد، پس از لمس قیمت پایین 38 دلاری، به منطقه 43 دلاری بازگشت، جایی که تلاش می کند از میانگین متحرک نمایی 50 (EMA) عبور کند.

در بازه زمانی 4H، قیمت KSM در حال حاضر با 43 دلار معامله می‌شود، درست زیر میانگین متحرک نمایی 50 (EMA)، تلاش می‌کند تا بالاتر از این منطقه شکسته شود و به عنوان مقاومت برای قیمت KSM عمل کند. قیمت 43 دلار مطابق با مقاومت 50 EMA است.

اگر قیمت KSM نتواند این منطقه اصلی را بازیابی کند، ما انتظار داریم که قیمت منطقه 40 دلار را برای تقاضای بیشتر دوباره آزمایش کند تا قیمت را به ارتفاع بالاتری برساند.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای KSM در نمودار چهار ساعته بالای 50 است که نشان دهنده حجم مناسب خرید است.

مقاومت روزانه برای قیمت KSM – 45 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت KSM – 38 دلار.

Featured Image From Capital, Charts From Tradingview

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا