ارزهای دیجیتال

کورا بلاک چین Tezos را برای تقویت برنامه ردپای کربن خود انتخاب می کند – وبلاگ کافه تریدر – اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال

کورا بلاک چین Tezos را برای تقویت برنامه ردپای کربن خود انتخاب می کند - وبلاگ کافه تریدر - اخبار، مقالات و منابع ارزهای دیجیتال 3

کورا، پروژه ای که به کاربرانی که ردپای کربن خود را کاهش می دهند با توکن ها پاداش می دهد، سرمایه گذاری از بنیاد تزوس دریافت کرده است. کورا همچنین Tezos را که به خاطر کارایی انرژی شهرت دارد، به عنوان پلتفرم بلاک چین انتخاب کرده است.

کورا با ارائه مجموعه‌ای منحصر به فرد از مشوق‌ها، تلاش می‌کند به موضوع افرادی که انگیزه لازم برای تغییر عادات و کاهش انتشار کربن خود را ندارند، رسیدگی کند، زیرا احساس می‌کنند تأثیر آن‌ها در طرح کلان چیزها ناچیز است.

برنامه Kora یک فرض ساده دارد—کاربران به ازای هر 100 گرم CO2 که کاهش می‌دهند، 1 توکن Kora دریافت می‌کنند. به عنوان مثال، کاربران می توانند با انتخاب دوچرخه سواری یا پیاده روی به جای رانندگی با ماشین خود، توکن های کورا کسب کنند. این برنامه بازاری را فراهم می کند که در آن توکن های Kora می توانند برای خرید محصولات و خدمات پایدار با قیمت های تخفیف دار خرج شوند.

علاوه بر این، کورا به کاربران این امکان را می دهد که ردپای کربن خود را از طریق سرمایه گذاری در پروژه هایی مانند طرح های احیای جنگل که انتشار کربن را کاهش می دهد، جبران کنند. با جبران انتشار گازهای گلخانه ای، کاربران همچنین می توانند توکن های کورا بیشتری کسب کنند.

تزوس به عنوان یکی از رایج‌ترین بلاک چین‌ها با استفاده از مدل اجماع اثبات سهام با انرژی کارآمد، برای پروژه‌های زیست‌محیطی مناسب است. به عنوان مثال، بلاک چین تزوس توسط مرکز اعتبارات کربن دانشگاه کمبریج (4C) انتخاب شده است، که از آن برای راه اندازی یک بازار غیرمتمرکز برای اعتبارات کربن استفاده خواهد کرد.

گیلاد رگو، مدیرعامل کورا، گفت که تزوس یک انتخاب واضح برای این پروژه است زیرا یکی از پایین‌ترین ردپای کربن در صنعت کریپتو و بلاک چین را دارد. رگو همچنین بیان کرد:

کورا در حال تبدیل شدن به دقیق ترین پلت فرم بلادرنگ برای اندازه گیری و اعتبارسنجی تغییر رفتار است. اطمینان از ایمن بودن و ایمن بودن داده ها و اطلاعات پرداخت کاربران، نقطه عطفی در توسعه پلتفرم ما بوده است. علاوه بر این، بلاک چین کم کربن Tezos اعتبارسنجی ایمن اقدامات آب و هوایی را امکان پذیر می کند.

رگو همچنین در مورد سرمایه گذاری بنیاد تزوس اظهار نظر کرد و گفت که این یک “لحظه محوری” برای پروژه کورا است:

“حمایت بنیاد Tezos از کورا یک لحظه مهم در رشد کورا است، لحظه ای که به پیشبرد آن به عنوان یک برنامه و هم به عنوان یک حرکت به ارتفاعات جدید کمک می کند و ما مشتاقانه منتظر همکاری با تزوس در این فصل هیجان انگیز هستیم. توسعه ما.»

در سپتامبر، بلاک چین تزوس از طریق ارتقاء کاتماندو، که 11 بود، با موفقیت بهبود یافت.هفتم ارتقای پروتکل تزوس بلاک چین تزوس دارای حکومت بر روی زنجیره است و پروتکل را می توان بدون نیاز به هارد فورک ارتقا داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا