ارزهای دیجیتال

کوتاه مدت برای لایت کوین به دلیل شکستن آن در زیر کانال موازی

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

قیمت لایت کوین در 24 ساعت گذشته بیشتر کاهش یافته است. در نمودارهای مربوطه خود، قیمت آلت کوین های اصلی، عملکرد قیمت بیت کوین را منعکس می کند. همانطور که BTC نزدیک به 3% کاهش یافت، LTC نیز نزدیک به 8% در نمودار روزانه کاهش یافت.

به نظر می رسد بازیابی لایت کوین از آنچه که چشم انداز فنی نشان می دهد دور از ذهن است. افزایش قیمت بیت کوین ممکن است برای مدتی به LTC کمک کند، اما تقاضای آلتکوین باید افزایش یابد تا قیمت معکوس شود. تز قیمت کوتاه مدت برای LTC به ادامه اقدامات قیمت پایین تر اشاره دارد.

از آنجایی که سکه در نمودار روزانه خود به پایین‌ترین سطح کوتاه‌مدت خود رسیده است، شانس برگشت را نیز نمی‌توان به طور کامل نفی کرد. در چند هفته گذشته، آلتکوین در یک کانال موازی به ترتیب بین 79 تا 68 دلار در حال حرکت بوده است. سرمایه گذاران انتظار داشتند که LTC در مسیر صعودی سقوط کند زیرا بیت کوین در تلاش برای ثبت سود روزانه در نمودار خود بود.

علیرغم اینکه لایت کوین از مرز 70 دلار عبور کرد، تقاضا با گاوها همراه نبود. این می تواند به این معنی باشد که تقاضا در سطوح بالاتر برای لایت کوین کمتر بوده است. از سوی دیگر، ارزش بازار یک افزایش جزئی را نشان داد که می‌تواند به تلاش سکه برای تغییر قیمت خود اشاره کند.

تجزیه و تحلیل قیمت لایت کوین: نمودار یک روزه

لایت کوین در نمودار یک روزه 68 دلار قیمت داشت منبع: LTCUSD در TradingView

LTC در زمان انتشار با قیمت 68 دلار معامله می شد. آلتکوین پس از سقوط از خط پایین کانال موازی به این سطح قیمت رسید. علامت مقاومت فعلی آن در 70 دلار خواهد بود، که در صورت شکست، سکه ممکن است با شکست دیگری در 74 دلار روبرو شود.

با ادامه کاهش LTC، خط حمایت محلی برای آلتکوین 66 دلار بود که از طریق آن LTC می‌توانست روی 56 دلار متوقف شود. این باعث می شود سکه 15 درصد دیگر از ارزش خود را از دست بدهد. مقدار لایت کوین معامله شده در آخرین جلسه افزایش یافت و این نشان دهنده تشدید فشار فروش در نمودار بود.

تحلیل فنی

لایت کوین
لایت کوین کاهش خریداران را در نمودار یک روزه ثبت کرد منبع: LTCUSD در TradingView

با شکست LTC به زیر باند پایین کانال موازی، قدرت خرید نتوانست خود را حفظ کند. شاخص قدرت نسبی از نیمه خط عبور کرد و نزدیک به 40 ایستاد.

این نشان می‌دهد که فروشندگان در زمان انتشار با خریداران مقابله می‌کنند. بر همین اساس، قیمت آلتکوین زیر خط میانگین متحرک 20 ساده بود. حرکت به زیر 20-SMA به این معنی بود که فروشندگان حرکت قیمت در بازار را هدایت می کردند.

لایت کوین
لایت کوین سیگنال فروش را در نمودار یک روزه ثبت کرد | منبع: LTCUSD در TradingView

آلت کوین نشان داد که فروشندگان در بازار قوی هستند. واگرایی میانگین متحرک همگرایی حرکت و روند قیمت را با هیستوگرام های قرمز رنگ می خواند.

این هیستوگرام های قرمز سیگنال فروش آلت کوین بودند. شاخص آرون یک روند را نشان می دهد. همانطور که خط آبی (Aroon down) از خط زرد (Aroon down) عبور کرد، نشان دهنده یک روند نزولی برای قیمت لایت کوین است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا