ارزهای دیجیتال

کهنه سربازان یک دارایی باورنکردنی برای بیت کوین هستند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظری توسط میکی کاس، فارغ التحصیل وست پوینت با مدرک اقتصاد است. او قبل از انتقال به سپاه مالی، چهار سال را در پیاده نظام گذراند.

با روحیه روز کهنه سربازان، می‌خواهم وقت بگذارم و درباره جامعه کهنه سربازان صحبت کنم و اینکه چگونه می‌تواند به عنوان یک دارایی استراتژیک در تلاش ما برای هایپربیت‌کوین‌سازی باشد.

من همیشه جوک هایی می شنوم که مردم وقتی بزرگ شدند و شغل واقعی پیدا کردند می خواهند چه کاره شوند. من آن را از سربازان 19 ساله و سرهنگ های 45 ساله با چندین دهه خدمت در کمربند شنیده ام. هیچ کس نمی تواند برای همیشه بماند. بنابراین وقتی یکی از اعضای سرویس به ناچار تصمیم می گیرد زمان رفتن فرا رسیده است، چه باید کرد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا