ارزهای دیجیتال

کمیته بازل سیاست پیشنهادی 2% سقف مواجهه بیت کوین را برای بانک ها نهایی می کند

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

کمیته نظارت بانکی بازل بانک تسویه‌های بین‌المللی (BIS) یک سیاست پیشنهادی را نهایی کرده است که محدودیت 2 درصدی را برای سرمایه ردیف 1 بانک‌ها در بیت‌کوین تعیین می‌کند. این با تایید گروه روسای بانک مرکزی و روسای نظارت (GHOS)، نهاد نظارتی کمیته بازل، که “تعیین کننده استاندارد جهانی اولیه برای مقررات احتیاطی بانک ها” است، ارائه می شود.

Investopedia سرمایه ردیف 1 را به عنوان “سرمایه اصلی ذخیره شده در ذخایر بانک تعریف می کند [that] برای تأمین مالی فعالیت های تجاری برای مشتریان بانک استفاده می شود. این شامل سهام عادی و همچنین ذخایر افشا شده و دارایی های دیگر می شود.

این سیاست شامل بیت کوین در تعریف دارایی‌های رمزنگاری گروه 2 می‌شود و می‌گوید: «علاوه بر دارایی‌های سنتی توکن‌شده و استیبل کوین‌هایی که شرایط طبقه‌بندی را ندارند، گروه 2 شامل همه دارایی‌های رمزنگاری بدون پشتوانه می‌شود». بعداً توضیح می‌دهد که «مجموع قرار گرفتن یک بانک در معرض دارایی‌های رمزنگاری شده گروه 2 معمولاً نباید بیشتر از 1٪ از سرمایه ردیف 1 بانک باشد و نباید از 2٪ از سرمایه ردیف 1 بانک تجاوز کند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا