ارزهای دیجیتال

کلاس دارایی جدید سرمایه گذاری دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

حوزه دیجیتال به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما تبدیل شده است. این سرمایه گذاری ها را به مردم نزدیک تر کرده است، زیرا آنها ساده تر و در دسترس تر شده اند. در نتیجه، ابزارهای مالی مانند سهام، اوراق قرضه، صندوق های سرمایه گذاری متقابل و ETF ها دستخوش تحول دیجیتالی سریع شده اند.

با ظهور بلاک چین که نوید دهنده عصر جدیدی از سرمایه گذاری های دیجیتالی است: دارایی های رمزنگاری شده، چشم انداز دچار تحول شده است. ارزهای دیجیتال از بیت کوین، اولین پول غیرمتمرکز و همتا به همتا در جهان، در سال 2009 سرچشمه گرفتند. در حالی که ایده اساسی پشت بیت کوین ایجاد مکانیزمی امن و ناشناس برای انتقال وجوه بود، مردم نیز پتانسیل آن را به عنوان یک ذخیره ارزش تشخیص دادند. دارایی های رمزنگاری به سرعت در حال گسترش هستند و در حدود دوازده سال به ارزش بازار بیش از 1.03 تریلیون دلار رسیده اند. این صنعت حتی در نوامبر 2021 به بالاترین حد خود یعنی 3 تریلیون دلار رسید.

پس از رونق اولیه که باعث محبوبیت اتریوم و پلتفرم قرارداد هوشمند آن با بیت کوین شد، دیگر ارزهای رمزپایه (آلت کوین ها) به شدت در بازار هجوم آوردند و امنیت، رشد تصاعدی صنعت، بازدهی بزرگ، پوشش تورم و تنوع سبد را ارائه کردند. در حالی که کریپتو به عنوان یک سرمایه گذاری دیجیتال محبوبیت پیدا کرده است، برخی فاکتورهای کاربردی و هدف را نادیده می گیرند که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

فراتر از یک سرمایه گذاری دیجیتال

برخلاف سهام سنتی، نگهداری دارایی‌های رمزنگاری سود واقعی را فراهم می‌کند: افراد می‌توانند توکن‌های خود را برای پاداش به اشتراک بگذارند، و همچنین در کشاورزی بازدهی شرکت کنند تا نرخ‌های بهره سودآور، حاکمیت را به دست آورند و حتی مشکلات دنیای واقعی را به طور مؤثر حل کنند. با این حال، نادرترین و با ارزش‌ترین ترکیب، یک ارز دیجیتال با کاربرد، هدف محکم و پتانسیل سرمایه‌گذاری قابل اعتماد است. The Legacy Token by Nature’s Vault همه این کادرها را بررسی می کند.

Nature’s Vault یک شرکت فین‌تک-اسلش-گرین‌تک است که از حفظ ذخایر طلای زیرزمینی توکن‌سازی و کسب درآمد می‌کند. هدف این شرکت تسهیل تاثیر ESG و سرمایه‌گذاری طبیعی است، و راه‌های جدیدی برای سرمایه‌گذاری در آینده سیاره ما از طریق پروژه‌های مختلف ارائه می‌کند که با Token Legacy شروع می‌شود. این توکن نه تنها به یک هدف عمل می کند، بلکه برای دارندگان آن امکاناتی مانند امکان به اشتراک گذاشتن آن برای کسب بازدهی و رای دادن به حاکمیت فراهم می کند.

Legacy: The Token with a Purpose

از آنجایی که ابزار اصلی توکن حفظ ذخایر طلای درون زمینی است، هر توکن Legacy با حفظ حداقل 1/100 گرم طلا در زمین پشتیبانی می شود. Nature’s Vault حقوق استخراج ذخایر مستقر در محیط‌های بکر و آسیب‌پذیر در برابر استخراج را به دست می‌آورد و متعهد می‌شود که هرگز طلای این ذخایر را استخراج نکند. در این فرآیند، آنها از چنین محیط هایی در برابر استخراج توسط طرف های دیگر نیز محافظت می کنند. اولین ذخیره ای که Nature’s Vault به دست آورد در نزدیکی دریاچه پیستول در کانادا قرار دارد و بیش از 150 هزار اونس طلا را پوشش می دهد.

با توکن Legacy، توکن‌سازی طلای درون زمینی برای ارائه جایگزینی برای سرمایه‌گذاری‌های سنتی طلا که نیازمند استخراج طلا با هزینه زیست‌محیطی قابل توجه است، در نظر گرفته شده است. توکن Legacy مزایای سرمایه‌گذاری طلا را ارائه می‌کند، اما بدون آسیب زیست‌محیطی استخراج طلا، بنابراین به عنوان یک سرمایه‌گذاری مالی سالم، انگیزه‌ای از استخراج معادن اجتناب شده است. دارندگان توکن می توانند به توکن Legacy به عنوان روشی سازگار با محیط زیست برای تنوع بخشیدن به سبد سرمایه گذاری خود نگاه کنند. حتی این احتمال وجود دارد که در آینده نزدیک، اعتبارات کربن از طریق استخراج اجتناب شده ایجاد شود، و این اعتبارات می تواند بین دارندگان توکن Legacy توزیع شود. بنابراین، توکن Legacy فرصت های سرمایه گذاری ESG را برای دارندگان توکن فردی و نهادی فراهم می کند، در حالی که همچنین کمک به حفاظت از سرمایه طبیعی زمین و کمک به کاهش تغییرات آب و هوا.

یکی دیگر از ویژگی های جذاب Legacy Token به عنوان یک سرمایه گذاری، برنامه استخراج معدن Nature’s Vault است. ذخایر فوق الذکر در نزدیکی دریاچه پیستول دارای 150 هزار اونس طلا است، اما Nature’s Vault متعهد شده است که حداقل 850 هزار اونس طلای دیگر را از طریق کسب ذخایر اضافی حفظ کند. هدف این شرکت متعهد به حفظ حداقل یک میلیون اونس طلا است که در آن زمان، هر توکن Legacy تقریباً شش برابر مقدار طلای حفظ شده از زمان عرضه خواهد بود.

تقویت آینده سرمایه گذاری با خدمات آب و برق

جهان در حال گذار از روش های سنتی سرمایه گذاری و به سمت عصر تعاملات دیجیتال است. سرمایه‌گذاری‌هایی که قبلاً تجسم، توضیح و برانگیختن احساسات دشوار بود، اکنون قابل درک هستند. همچنین، به لطف فناوری بلاک چین برای تسهیل ایجاد ارزهای دیجیتال که آینده سرمایه گذاری های دیجیتال است.

با وجود توکن‌هایی مانند Legacy که در عین حال مفید هستند، بدون شک ارز دیجیتال بهترین چیز بعدی در سرمایه‌گذاری دیجیتال است. زمان آن فرا رسیده است که جهان از رمزنگاری استقبال کند به صورت دسته جمعی، به ویژه آنهایی که هدف بزرگتری را برای بهبود بشریت ترویج می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا