ارزهای دیجیتال

کسب امتیاز بیت کوین مانند مایل های خطوط هوایی دیجیتال

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

این یک سرمقاله نظری است توسط مایکل ری، بنیانگذار Wavlake و یکی از همکاران مجله بیت کوین.

همه نگه داشتن امتیاز را دوست دارند. از لایک‌ها و نام‌گذاری‌ها در رسانه‌های اجتماعی گرفته تا مایل‌های خطوط هوایی و جوایز استارباکس، نقاط دقیقاً به ما می‌گویند که در دنیای تجاری در چه جایگاهی قرار داریم. در پلتفرم های رسانه های اجتماعی، آنها می توانند به معنای چشم های بیشتر و احساس اعتبار باشند. در دنیای خطوط هوایی و کافی شاپ ها، می توانند به معنای سفرهای رایگان و فراپوچینو بیشتر باشند.

امروزه هر یک از این نمرات در یک باغ دیواری زندگی می کنند. مانند یک کارت هدیه به فروشگاه مورد علاقه شما، این امتیازها فقط در یک مکان قابل بازخرید هستند و در یک زمینه محدود قفل می شوند. من نمی توانم لایک های توییت هایم را به قهوه های رایگان تبدیل کنم. همچنین نمی توانم بازدیدهای ویدیوهای YouTube خود را به اقامت در هتل با تخفیف تبدیل کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا