ارزهای دیجیتال

کریگ رایت به پرداخت هزینه های حقوقی پیتر مک کورمک محکوم شد، اما با توهین به دادگاه مواجه شد

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

حکمی در مورد پرونده فعلی پیتر مک کورمک علیه کریگ رایت به این نتیجه رسید که رایت باید هزینه های دادگاه مک کورمک را بر اساس غرامت، از جمله دیگر یافته ها، بپردازد.

نتیجه محاکمه همچنین تحقیقاتی را در مورد رایت به دلیل اهانت به دادگاه ایجاد می‌کند و قاضی چمبرلین از دادگاه سلطنتی می‌نویسد: «من احضاریه‌ای صادر خواهم کرد که از دکتر رایت می‌خواهم در جلسه استماع دستورالعمل‌ها در حضور قاضی معرفی‌شده توسط قاضی شرکت کند. مسئول فهرست رسانه‌ها و ارتباطات، که دستورالعمل‌هایی را برای انجام دادرسی تحقیر آمیز در رابطه با نقض تحریم ارائه می‌دهد.»

این در رابطه با تحریم پیش‌نویس حکمی است که رایت ظاهراً آن را نقض کرده است، زیرا او جزئیات این حکم را قبل از تاریخ تحریم در MetaNet Slack به اشتراک گذاشته است (MetaNet یک شرکت آموزشی BSV است). در این حکم آمده است که «دادگاه استیناف نشان داده است که نقض‌ها احتمالاً منجر به دادرسی توهین آمیز می‌شود».

اگرچه مک کورمک نتیجه خوبی برای رایت نیست نیز کارگردانی می شود پرداخت حدود 1.1 میلیون دلار (900000 پوند انگلیس) به عنوان هزینه های قانونی، مشروط به ارزیابی توسط قاضی هزینه. او دارد اظهار داشت در توییتر خود نوشت: «استرس چهار سال گذشته را نمی‌توان دست کم گرفت، این استرس تأثیر مهمی بر من و خانواده‌ام داشته است».


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا