ارزهای دیجیتال

کریپتوکارنسی همچنان وارد جریان اصلی می شود، اما آموزش مانع باقی می ماند

ارز دیجیتال برای توانمندسازی افراد با بازگرداندن قدرت مالی آنها و جلوگیری از اتکا به دولت ها و بانک ها طراحی شده است.

از زمان طفولیت خود، ارز دیجیتال خدمات مالی سنتی، از جمله دولت ها، بانک های مرکزی و سرمایه گذاران خطرپذیر را مختل کرده است. رمزارزها عموماً ماهیت غیرمتمرکز دارند، به این معنی که هیچ شخص یا نهادی آن را کنترل نمی کند. ماهیت غیرمتمرکز این فناوری به آن اجازه داده است تا از طریق شفافیت، تغییر ناپذیری و امنیت بی‌نظیر، دنیای مالی را متحول کند. در نتیجه، به سرعت راه خود را به جریان اصلی باز می کند.

با ادامه تکامل، کشورهای بیشتری ارز دیجیتال را قانونی کرده‌اند و برخی آن را به عنوان ارز دیجیتال قانونی اعلام کرده‌اند. با این حال، این فناوری نیز هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت را نشان نمی‌دهد، زیرا تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که بازار ارزهای دیجیتال تا سال 2030 سه برابر بزرگ‌تر خواهد شد و ارزش آن حدود 5 تریلیون دلار برآورد می‌شود.

علیرغم پذیرش سریع این فناوری، به دلیل فقدان مقررات و نوسانات ذاتی این بخش، بسیاری از مردم هنوز وارد این فضا نشده اند. با این حال، با وجود مشکلات، کشورهایی مانند کلمبیا و ونزوئلا شروع به استفاده از آن برای اهداف تجاری کرده‌اند.

مانند هر فناوری جدید، فقدان آموزش در مورد ارزهای دیجیتال مانع بزرگی است که از مشارکت افراد جلوگیری می کند، و در حالی که چندین پلتفرم آموزشی وجود دارد، هنوز نیاز به یک ابزار آموزشی جامع وجود دارد که سرمایه گذاران بتوانند از آن استفاده کنند. اینجاست که Collective Shift قصد دارد این مشکل را از طریق پلتفرم آموزشی خود که برای آموزش افراد از طریق رسانه‌ها استفاده می‌شود، ارائه دسترسی به ابزارها، بینش‌ها، هشدارهای فرصت و استراتژی‌های پورتفولیویی که سرمایه‌گذاران برای موفقیت به آن نیاز دارند، حل کند.

Collective Shift معتقد است که کلید ارزهای دیجیتال تمرکز جامعه آن است، به همین دلیل است که پلتفرمی را طراحی کرده است که بر اساس یک جمعی ساخته شده است. با تیمی متشکل از سرمایه گذاران خبره، تحلیلگران پژوهشی، تیم پرشور و اعضای اختصاصی خود، معتقد است که می تواند صنعت را با اطمینان به سمت موفقیت جمعی سوق دهد.

هیچ فناوری در تاریخ ثبت شده، از جمله خود اینترنت، تا به حال سریعتر از ارزهای دیجیتال به کار گرفته نشده است. ما باید دور هم جمع شویم تا دقیقاً همان چیزی را که مردم برای موفقیت در ساختن آینده ای جدید نیاز دارند، ارائه دهیم.»

این پلتفرم عمیقاً درک می کند که فضای ارزهای دیجیتال به چه چیزی نیاز دارد – مکانی که در آن می توانند به حیاتی ترین بینش ها و اطلاعات دسترسی تلفیقی داشته باشند. به همین دلیل است که این پلتفرم آموزش رایگان را از طریق گزارش های تحقیقاتی، مطالب مبتدی، مقالات، ویدئوها و پادکست های خود منتشر می کند.

بن سیمپسون، بنیانگذار این شرکت، در حین ساختن تجارت پوشاک خود عاشق ارزهای دیجیتال شد و پتانسیل بیت کوین را فراتر از مزایای منطقی تمرکززدایی، ماهیت تورم زدایی آن و ویژگی های بدون مجوز و بدون مرز دید.

هرچه بیشتر در مورد فضا یاد می گرفت، بیشتر در مورد قدرت جامعه یاد می گرفت، که همان چیزی است که نیاز به پلت فرم را برانگیخت. این کارآفرین می‌گوید: «من گروهی از متخصصان رمزارز را ایجاد کردم تا خودم را احاطه کنم و با هم، به طور جمعی شروع به اشتراک‌گذاری تحقیقات خود برای شناسایی روندها و فرصت‌های بعدی کردیم.

در نهایت، سیمپسون می‌گوید که Collective Shift برای توانمندسازی افراد برای موفقیت با آموزش آنها و ارتباط آنها با جامعه ارزهای دیجیتال متولد شد. این ایده که هیچکس نمی تواند این کار را به تنهایی انجام دهد. او می‌گوید که گروه، فرد را قوی‌تر می‌کند – و با ابزار، منابع و افراد مناسب – می‌توانیم ثروت را از طریق رمزنگاری برای همه مردم‌سالاری کنیم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا