ارزهای دیجیتال

کدام سکه ها FTX و Alameda را تخلیه می کنند؟ پرچم سرخ برای سولانا

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

به دنبال توکن FTT، به ویژه سولانا (SOL) در حال حاضر با افت شدید قیمت مواجه است. همانطور که هفته گذشته گزارشی فاش شد، توکن SOL یکی از دارایی های اصلی در ترازنامه FTX است.

اگر بایننس از معامله FTX خارج شود، می تواند به معنای فروش گسترده SOL باشد. در میان نگرانی ها در مورد این سناریو، به نظر می رسد بازار در حال حاضر پیشرو است. طی 24 ساعت گذشته، سولانا (SOL) 36 درصد کاهش داشته است و از نظر ارزش بازار از 10 رتبه اول خارج شده است.

در زمان انتشار، قیمت SOL بالاتر از حمایت اصلی 18.53 دلار که بین آوریل و ژوئن سال گذشته ایجاد شده بود، بهبود یافت. با این حال، SOL امروز تا 16.20 دلار کاهش یافت، به سطحی که از مارس 2021 مشاهده نشده است.

سولانا در نمودار 4 ساعته بایننس به 16.12 دلار سقوط کرد. منبع: TradingView

FTX حدود 1.2 میلیارد دلار توکن SOL دارد – 292 میلیون دلار در «SOL قفل نشده»، 863 میلیون دلار در «SOL قفل شده» و 41 میلیون دلار در «ضمانت SOL».

همانطور که برخی از تحلیلگران هشدار می دهند، اما، این عذاب قریب الوقوع می تواند حتی بدتر شود. در مجموع 18775348 SOL معادل حدود 330 میلیون دلار فردا وارد بازار می شود. دلیل این امر این است که در دوره 370، مجموعاً 18.77 میلیون SOL را می توان از سهام خارج کرد و احتمالاً در بازار ریخت.

سرویس تجزیه و تحلیل «Look On Chain» یک نمای کلی از اینکه کدام نهنگ‌ها از SOL متوقف می‌شوند، گردآوری کرده است.

همانطور که میزبان سابق CNBC Crypto Trader و بنیانگذار Crypto Banter، Ran Neuner، توضیح داد، مشکلات بزرگ دیگری نیز در افق سولانا وجود دارد.

“بازار متوجه شد که CZ اکنون 10٪ از توکن ها را در اختیار دارد و او ترجیح می دهد از زنجیره BNB به جای SOL پشتیبانی کند. همچنین سولانا تمام پشتیبانی و سرمایه گذاری FTX و SBF در اکوسیستم را از دست داد. پیش بینی شده است.

آلتکوین های دیگری که ممکن است توسط Alameda محکوم شوند

اما این فقط سولانا (SOL) نیست که به نظر می رسد در مشکل بزرگی قرار دارد. تحلیلگران لیستی از تمام توکن های Alameda ERC20 را تهیه کرده اند که ممکن است در روزهای آینده شاهد فروش بالقوه آن باشند.

از آنجایی که مدیر عامل بایننس “CZ” تنها در صورت انجام معامله FTX را نجات می دهد، همه دارایی های Alameda می توانند تهدیدی برای بازارهای مربوطه باشند.

سرویس تحلیل تخمین می زند که دارایی خالص Alameda 222.4 میلیون دلار است. در مجموع، آنها 56 آدرس مرتبط با Alameda را پیدا کردند که با “0x” شروع می شود. علاوه بر این، تحلیلگران همچنین دارایی ها و بدهی های Alameda را در Defi تجزیه و تحلیل کردند.

در میان 56 آدرس، 19 آدرس با دارایی خالص بیش از 100000 دلار و 13 آدرس با دارایی خالص بیش از 1 میلیون دلار وجود دارد. بدون احتساب استیبل کوین ها، ETH، BIT و FTT بیش از 1 میلیون دلار ارزش دارند. شما باید روی این توکن ها تمرکز کنید، او ممکن است در هر زمانی بفروشد.» تحلیلگران می گویند.

علاوه بر این، آنها نسبت به تخلیه SRM، OP، MATIC، MASK، SAND و FTM هشدار می دهند.

در فضای DeFi، تمرکز دوباره می تواند بر روی FTT باشد، اما همچنین روی سوشی. Alameda 6,953,001 FTT، حدود 35.65 میلیون دلار در Abracadabra تحویل داد. علاوه بر این، این شرکت 4,606,611 SUSHI، حدود 6.11 میلیون دلار، در SushiSwap قرار داده است که می توانند هر زمان که بخواهند آن را برداشته و بفروشند.

بدهی Alameda در فضای DeFi 3.64 میلیون دلار است. بزرگترین مورد از این 1,088,181 NEAR به ارزش حدود 2.75 میلیون دلار است که هنوز بازپرداخت نشده است.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا