ارزهای دیجیتال

کاهش 4.7 درصدی Axie Infinity در 24 ساعت گذشته به دلیل مبارزه AXS در منطقه قرمز

حجم معاملات Axie Infinity در چند روز گذشته بیش از 2 درصد کاهش یافته است.

  • قیمت در 24 ساعت گذشته 4.7 درصد کاهش یافته است
  • با عرضه نسخه کامل بازی Axie Infinity در سال 2023، ارزش AXS افزایش می یابد
  • قیمت 0.87٪ کاهش یافت یا در زمان انتشار با 16.97 دلار معامله شد

قیمت AXS در 24 ساعت گذشته 4.7 درصد کاهش یافته است یا در 17.25 دلار معامله می شود. این به معامله گران ایده می دهد که روند قیمت هفته AXS چگونه پیش خواهد رفت. از هفته گذشته همچنان در ناحیه منفی یا منطقه قرمز شناور بود که در آن ضرر زیان 7 درصدی را ثبت کرد.

کاهش 2 درصدی حجم معاملات Axie Infinity

در نمودار روزانه، حجم معاملات Axie Infinity در چند روز گذشته بیش از 2 درصد کاهش یافته است. از سوی دیگر، گردش AXS 0.6 درصد افزایش یافته است. مجموع عرضه در گردش اکنون به 89.83 میلیون نفر محدود شده است. تا به امروز، Axie Infinity در رتبه 44 قرار داردهفتم بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار با 1.54 میلیارد دلار.

مطابق با CoinMarketCapقیمت AXS تا زمان انتشار 0.87 درصد کاهش یافته است یا در 16.97 دلار معامله می شود.

Axie Infinity یک پلتفرم بازی بلاکچین بازی برای کسب درآمد هیجان انگیز است که حالت های بازی متعددی را فعال کرده است که برای جمع آوری، آموزش و نبرد Axies استفاده می شود.

علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند با پیوستن به تورنمنت‌ها و مسابقات هفتگی در این پلتفرم، فرصت‌های دیگری را برای کسب درآمد کشف کنند. بازیکنان Axie Infinity از AXS برای معامله، خرید و فروش شخصیت های بازی به نام Axies استفاده می کنند.

علیرغم روند نزولی، تحلیلگران خوشبین هستند که قیمت AXS زمانی که Axie Infinity نسخه کامل خود را در پایان سال عرضه کند، افزایش خواهد یافت. از آنجایی که اتریوم از این پلتفرم پشتیبانی می کند، با وجود بازار نزولی، این یک سرمایه گذاری سودآور است.

Axie Transition to Origin Phase 3

در اخبار دیگر، Axie Infinity با یک لحظه عطف برای رونمایی به فاز اصلی انتقال خواهد یافت زیرا فاز بعدی دارای گیم پلی حماسی و به روز رسانی است. حالت بازی جدید انتقال را از کلاسیک به مبدا انجام می دهد.

به روز رسانی در 11 آگوست نشان داد که Axie Infinity در تلاش است تا ساختار پاداش خود را بهبود بخشد و SLP را از گیم پلی اصلی خود حذف کند.

Axie تا به امروز بیش از 4.24 میلیارد دلار فروش داشته است. Associates of Axie اخیرا مالکیت بزرگی از نسخه های Fire-Tier Trilogy یا قهرمانان مدافع BIG3 2021 را به دست آورده اند.

این خرید اخیر در آوریل 2022 یکی از بخش های محوری مدل مالکیت جدید BIG3 FEAT است. Snoop Dogg، Gary Vaynerchuk، DeGods، VeeFriends، MyDoge/DogeCoin، Bill Lee، Ken Howery و Krause House برخی از صاحبان محبوب BIG3 FEAT هستند.

AXS total market cap at $1.4 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Bitcoin.com, Chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا