ارزهای دیجیتال

کاهش کل سرمایه ارزهای دیجیتال | تجزیه و تحلیل 12 اکتبر 2022

در این قسمت از ویدیوهای تحلیل تکنیکال روزانه NewsBTC، ما به ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال با بیت کوین بسیار خسته کننده نگاه می کنیم. ما همچنین زمستان های گذشته ارزهای دیجیتال را مقایسه می کنیم تا ببینیم انجماد عمیق چه زمانی ممکن است پایان یابد.

به ویدیوی زیر دقت کنید:

ویدئو: تجزیه و تحلیل کل ارزش بازار رمزنگاری (TOTAL): 12 اکتبر 2022

چیز جدیدی برای گزارش دادن وجود ندارد. بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به حرکت خود ادامه می دهند، زیرا بازار در انتظار انتشار داده های CPI فردا در ساعت 8:30 صبح به وقت شرقی است.

چرا Crypto Winter 2022 شبیه بازار خرس 2015 است؟

بر اساس LMACD، مانند بیت کوین، روندی آهسته برای به دست آوردن کنترل بر حرکت روزانه وجود دارد. در بازه‌های زمانی هفتگی، بیت‌کوین تنها هفته گذشته صعودی شد، در حالی که ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال چند ماه است که صعودی بوده است.

مقایسه LMACD در پایین ترین سطح بازار نزولی گذشته نشان می دهد که این اندیکاتور رفتاری مشابه با پایین ترین سطح بازار نزولی در سال های 2014 و 2015 دارد. در سال‌های 2018 و 2019، قیمت به‌جای آن به شدت افزایش یافت و این اندیکاتور به‌دنبال آن بود.

Sideways momentum could mean many more months of pain | Source: TOTAL on TradingView.com

فراکتال کل کریپتوکارنسی پیش نمایش اقدام احتمالی قیمت را نشان می دهد

عملکرد قیمت در هر جعبه ترسیم شده به طرز عجیبی مشابه است. با در نظر گرفتن الگوی میله‌ها برای قرار دادن یک فراکتال بر قیمت فعلی، تنظیمات عملاً یکسان است. اگر کل بازار کریپتو از مسیر مشابهی پیروی کند، یک تلاش قوی برای شکست در نهایت شکست خواهد خورد و منجر به تشکیل دو کف خواهد شد.

از آنجایی که فراکتال عمل قیمت را به جلو پیش می برد، روشن کردن اندیکاتور ایچیموکو که به آینده نیز نگاه می کند، مقاومت بالقوه را درست در جایی که فراکتال برهم کنش دارد، پیش بینی می کند.

TOTAL_2022-10-12_17-21-23

آیا روند نزولی در این هفته به نتیجه می رسد؟

با این حال، نمی‌توان گفت که آیا این واقعاً پایین‌ترین قیمت ارزهای دیجیتال است یا نه، و همچنین کسی نمی‌داند که آیا بازار مانند دو قعر قبلی رفتار خواهد کرد یا خیر. در غیر این صورت، و کریپتو به کاهش خود ادامه می دهد، این حرکت می تواند از این هفته آغاز شود.

ابزار زمان‌بندی بازار TD Sequential یک راه‌اندازی خرید TD9 را راه‌اندازی کرده است. با این حال، این سری تنها زمانی کامل می‌شود که شمع 9 به پایین‌تر برسد. توجه داشته باشید که چگونه از 9 شمع گذشته در مسیر پایین به رنگ قرمز روشن شده و منجر به حرکت عمیق به سمت پایین شد. در حالی که این امکان پذیر است، راه اندازی TD9 همچنین یک نقطه عطف احتمالی است که گاوها می توانند کنترل را دوباره به دست آورند.

TOTAL_2022-10-12_17-16-50

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا