ارزهای دیجیتال

کانیه وست کلاه “ساتوشی ناکاموتو” می پوشد، بیت کوینر مخفی تایید شد؟

کی کانیه وست رو پرتقال زد؟ آیا جنجالی ترین فرد جهان اکنون بیت کوینر است؟ در چند هفته گذشته، غول مد/رپر بر چرخه اخبار سیطره داشته است. و اکنون به نظر می رسد که بیت کوین وارد مدار او شده است. یا کانیه وست وارد مدار بیت کوین شد. رپر/ مجری همیشه حساب شده عکس گرفته شد پوشیدن کلاه “ساتوشی ناکاموتو”، که اینترنت را به دیوانگی تبدیل کرد.

کل وضعیت منطقی است و زمان بندی کار می کند. JPMorgan و برند Yeezy وست اخیراً به روابط تجاری خود پایان دادند، که منجر به دریافت پیام‌های زیادی از طرفداران بیت کوین در توییتر توسط میلیاردر شد. همچنین بسیاری را به این فکر واداشت که دقیقاً چرا این رابطه پایان یافت؟ آیا این فقط به خاطر نظرات بحث برانگیز و شیطنت های وحشیانه غرب بود؟ یا این یک جدایی واقعی بود؟

با این حال، سوال واقعی این است: آیا جی پی مورگان این توانایی را دارد که خدمات بانکی خود را به یک فرد فقط به این دلیل که نظرات سیاسی او را دوست ندارند خاموش کند؟

حادثه کانیه وست/ جی پی مورگان

در 12 اکتبر، نویسنده جمهوریخواه Candace Owens نامه ای از JPMorgan به فرماندهی Yeezy منتشر کرد. اوایل امروز فهمیدم که کانیه وست رسما از بانک جی پی مورگان چیس اخراج شده است. به من گفته شد که هیچ دلیل رسمی ارائه نشده است، اما آنها این نامه را نیز ارسال کردند تا تأیید کنند که او تا اواخر نوامبر فرصت دارد تا مکان دیگری برای بانکداری امپراتوری Yeezy پیدا کند.”

همانطور که در سیاست اتفاق می افتد، این داستان به سرعت تکذیب شد. سارا آیزن، مجری اخبار CNBC، گفت: “کانیه وست در طول مصاحبه ما در CNBC اعلام کرد که پول خود را از JPMorgan بیرون می کشد و به بانک آمریکا تغییر می کند زیرا جیمی دیمون با او تماس نگرفته است. این چند هفته پیش، 15 سپتامبر بود. به نظر می رسد این نامه تصدیق جدایی او باشد.

در هر صورت، با تشخیص یک فرصت بازاریابی، بیت کوین داران در همه جا به توییتر آمدند تا کانیه وست را با توصیه هایی بمباران کنند. در مورد کانیه وست هر چه می خواهید بگویید، اما این مرد به اندازه ما حق خدمات بانکی دارد. و نباید به خاطر اعتقاداتش سانسور شود. جهان به پول غیرسیاسی و غیرقابل سانسور نیاز دارد و بیت کوین تنها جایگزین در این زمینه است.

به نظر می رسد این پیام به گوش کانیه وست رسیده است.

BTC price chart for 10/17/202 on Saxo | Source: BTC/USD on TradingView.com

کلاه ساتوشی ناکاموتو

روزنامه دیلی میل در یکی از پست‌های روزانه فراوان درباره مشاهده کانیه وست، غول مد را در حال انتقال پیامی خاص دستگیر کرد. اخیراً، وست کلاهی به نام «2024» بر سر داشت که ظاهراً به چیزی به مهمی کمپین ریاست جمهوری او اشاره دارد. امروز او کلاه ساتوشی ناکاموتو بر سر داشت. گزارش حادثه، دیلی میل گفت:

این خواننده رپ 45 ساله، کلاه معمولی خود در سال 2024 را با کلاه سیاهی که روی آن ساتوشی ناکاموتو نوشته شده بود، عوض کرد – اشاره ای به خالق مرموز بیت کوین.

شاید داستان جی پی مورگان در هوا بود، یا شاید خواننده رپ این حساب شده باشد. در همین مقاله، دیلی میل از مصاحبه اخیر کانیه وست در Drink Champs نقل می کند که در آن او گفت:

“بنابراین، وقتی من رانندگی می کنم و تبلیغات Hulu را می بینم و JP را می بینم [Morgan Chase] تبلیغات، من همین الان به شما اطلاع خواهم داد، شیطان یک دشمن شکست خورده است – شما نمی توانید من را مسموم کنید.

او احتمالاً در حال حاضر درباره بیت کوین صحبت نمی کرد، اما ممکن است همینطور باشد.

آیا کانیه وست سخنگوی صحیح بیت کوین است؟ این چهره جنجالی علاقه خود را به این فناوری ابراز کرده است. او حتی تا آنجا پیش رفت که در مصاحبه جو روگان خود گفت که بیت‌کوین‌ها دیدگاهی واقعی درباره «آزادی واقعی آمریکا و بشریت» دارند. و اکنون، او ممکن است دلیلی برای استفاده از بیت کوین داشته باشد. او ممکن است متوجه این مشکل شده باشد که به معنای تمرکز، سیاسی کردن و سلاح‌سازی دسترسی است.

سوال این است که آیا بیت کوین کانیه وست را می خواهد؟ این مرد قطعا بحث برانگیز است، حداقل می گویند.

Featured Image: Satoshi Nakamoto cap from this store | Charts by TradingView


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا