ارزهای دیجیتال

کامپوند برای یک رالی بزرگ تا 80 دلار آماده می شود، در اینجا دلیل آن است

  • قیمت COMP با نزدیک شدن به 80 دلار بالاتر از 50 EMA روزانه باقی می ماند.
  • قیمت همچنان صعودی باقی می‌ماند و بالاتر از حوزه‌های پشتیبانی کلیدی باقی می‌ماند
  • محدوده قیمت COMP در یک مثلث نامتقارن با سفارشات خرید بالا.

قیمت توکن Compound (COMP) اخیراً نوسان داشته است زیرا محدوده‌های قیمت در یک مثلث نامتقارن برای یک شکست تا منطقه 80 دلار در برابر تتر (USDT) آماده می‌شوند. علیرغم این واقعیت که بازار کریپتو در حالت نوسانی است، قیمت Compound (COMP) قدرت فوق‌العاده‌ای را نشان داده است زیرا تلاش می‌کند از محدوده معاملاتی خود خارج شود. (داده های بایننس)

تجزیه و تحلیل قیمت مرکب (COMP) در نمودار هفتگی

علیرغم کاهش قیمت از 850 دلار به 30 دلار، کاهش بیش از 70 درصدی نسبت به بالاترین قیمت خود. قیمت COMP قدرت زیادی نشان داد زیرا از پایین ترین سطح هفتگی 30 دلاری خود به 60 دلار رسید و قبل از شکست از آن منطقه به ارتفاعات بالاتر شکست خورد.

قیمت COMP در محدوده باقی مانده است، زیرا قادر به شکستن بالاتر از مقاومت هفتگی 66 دلار نیست تا به منطقه 80 دلار صعود کند.

برای داشتن شانس بهتر برای معاملات بالاتر، قیمت COMP باید شکسته شود و بالای 66 دلار بسته شود. قیمت COMP یک خط روند صعودی را تشکیل داده است که به عنوان پشتیبانی عمل می کند. چرخاندن این ناحیه مقاومت به پشتیبان، نشانه جهش تسکین بیشتری برای قیمت COMP خواهد بود.

اگر قیمت COMP نتواند از این منطقه مقاومت کلیدی عبور کند، ممکن است قیمت COMP را در این کانال ببینیم یا 40 دلار و منطقه حمایت و تقاضای کمتر را برای سفارش‌های خرید بیشتر دوباره آزمایش کنیم.

مقاومت هفتگی برای قیمت COMP – 66 دلار

پشتیبانی هفتگی برای قیمت COMP – 40 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت COMP در نمودار روزانه (1D).

نمودار قیمت COMP روزانه | منبع: COMPUSDT در Tradingview.com

بازه زمانی روزانه برای قیمت‌های COMP همچنان قوی است، با قیمت‌ها در یک مثلث نامتقارن با حجم بالا. با وجود رد شدن از بالای 65 دلار، قیمت در محدوده ای باقی مانده است که یک مثلث نامتقارن را تشکیل می دهد، با افزایش حجم در انتظار یک شکست بزرگ.

در بازه زمانی روزانه، قیمت COMP در حال حاضر در 61 دلار معامله می شود، بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 (EMA)، که به عنوان پشتیبان قیمت COMP عمل می کند، و زیر 200 EMA، که به عنوان مقاومت برای قیمت عمل می کند. COMP. قیمت 54 دلار مربوط به پشتیبانی 50 EMA است، در حالی که قیمت 80-86 دلار مربوط به مقاومت است.

قیمت COMP باید بالاتر از این مقاومت برای رالی بالا بشکند.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای COMP در نمودار روزانه بالای 60 است که نشان دهنده حجم سفارش خرید بیشتر است.

مقاومت روزانه برای قیمت COMP – 66 دلار.

پشتیبانی روزانه از قیمت COMP – 54 تا 45 دلار.

Featured Image From zipmex, Charts From Tradingview 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا