ارزهای دیجیتال

کارشناس پیشنهاد می کند که ریپل در میان گسترش در اروپا چگونه روند خواهد کرد

نبرد حقوقی طولانی مدت بین ریپل و SEC در ایالات متحده مانع از پیشرفت این شرکت به بازارهای دیگر نشده است. برای مثال، ریپل اولین شرکای نقدینگی درخواستی (ODL) خود را در فرانسه و سوئد از طریق بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد.

ریپل به گسترش خود در بازارهای اروپایی ادامه می دهد تا خدمات پرداخت آنلاین را با استفاده از توکن XRP خود ارائه دهد. در بیانیه مطبوعاتی، ریپل اعلام کرد که با Lemonway، یک ارائه دهنده پرداخت آنلاین بازار مستقر در پاریس، نیروهای خود را ملحق خواهد کرد.

ریپل فاش کرد که Lemonway از RippleNet ODL برای پرداخت‌های دارای رمزنگاری فعال برای بهبود فرآیندهای پرداخت خزانه‌داری خود استفاده می‌کند. این همکاری جدید زمانی اتفاق می افتد که فرانسه از پتانسیل فناوری بلاک چین استقبال می کند.

شراکت ریپل چه معنایی برای Lemonway و Xbaht دارد

Lemonway از طریق شراکت خود با ریپل، کارایی عملیاتی را بهبود می بخشد و در عین حال مشکل پیش مالی حساب های خارج از کشور را حذف می کند. این به شرکت اجازه می دهد تا سرمایه پیش از صندوق به دام افتاده را بازیابی کند و مقیاس تجاری خود را افزایش دهد.

ریپل همچنین از شراکت دوم با Xbaht-یک ارائه دهنده انتقال پول سوئدی خبر داد. در شراکت ریپل، Xbaht از ODL ریپلز برای تامین هزینه پرداخت‌های فوری خرده‌فروشی مقرون به صرفه استفاده می‌کند.

Xbaht شرکتی است که انتقال پول بین سوئد و تایلند را تسهیل می کند. مشارکت جدید ODL بین Xbaht و Ripple توسط Tranglo، یک مرکز پرداخت فرامرزی در سنگاپور پشتیبانی می شود.

جرمی ریکوردو، مدیر اجرایی Lemonway، معتقد است که Ripple ODL شرکت او را قادر می‌سازد تا عملیات خزانه‌داری خود را بهبود بخشد و پرداخت‌ها را انعطاف‌پذیرتر کند.

علاوه بر این، مایکل اندرسون، مدیر عامل Xbaht، گفت که این همکاری انتقال آسان بین سوئد و تایلند را تسهیل می کند.

کاوش مداوم ریپل در اروپا: عملکرد XRP چگونه است؟

Send Young، مدیر عامل شعبه اروپایی ریپل، بیانیه خود را در رابطه با مشارکت جدید ارائه کرد. یانگ گفت که تیم او از همکاری با Lemonway و Xbaht، اولین مشتریان ODL آنها در فرانسه و سوئد خوشحال است. به گفته او، ریپل قصد دارد از فناوری بلاک چین و کریپتو برای ساخت موارد استفاده واقعی استفاده کند.

یانگ اضافه کرد که مشارکت ریپل/لمون‌وی و Xbaht مشکلات مربوط به پرداخت‌های فرامرزی را از بین می‌برد. وی همچنین اظهار داشت که این پروژه سرعت، قابلیت اطمینان و مقرون به صرفه بودن پرداخت‌های مرزی را بهبود می‌بخشد.

در حالی که XRP سود می کند تکانه در بازار اروپا، توکن بومی آن (XRP) در 24 ساعت گذشته 7 درصد کاهش داشته است. افت قیمت XRP پس از نزدیک به دو ماه اقدام گسترده قیمت پس از افزایش 65 درصدی قیمت رخ داد.

Ripple پس از افت شدید از خواب بلند می شود. l XRPUSDT در Tradingview.com

با این حال، شکایت ریپل همچنان ادامه دارد، و طرفداران امیدوارند در برابر SEC برنده شوند، که ممکن است قیمت XRP را بیشتر حمایت کند. XRP در حال حاضر تقریباً 0.48 دلار معامله می شود.

طبق بیانیه مطبوعاتی ریپل، تقاضا برای محصولات این شرکت قوت قابل توجهی را حفظ کرده است. علاوه بر این، ریپل تحقیقات ارزشی را در اروپا انجام داد. این تحقیق نشان می دهد که 70 درصد از پاسخ دهندگان در موسسات مالی اروپایی معتقدند فناوری بلاک چین به طور قابل توجهی بر تجارت آنها در پنج سال آینده تأثیر می گذارد.

در همین حال، فرانسه در سال گذشته شاهد پذیرش سریع کریپتو بوده است. بایننس اخیراً با کسب مجوز از Autorite des Marches Financiers (AMF) فرانسیس، دامنه خود را به فرانسه گسترش داده است. AMF نهاد نظارتی بازارهای مالی در فرانسه است.

Featured image from Pixabay, Source: TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا