ارزهای دیجیتال

کارشناس به سرمایه گذاران می گوید که مراقب رشد ارزهای دیجیتال باشند، چرا اینطور است؟

یکی از اینفلوئنسرهای کریپتو، آلفونسو پکتیلو، نظرات خود را در رابطه با افزایش اخیر ارزهای دیجیتال بیان کرد. او اظهار داشت که رالی فعلی ارزهای دیجیتال معیاری برای سرمایه گذاران نیست که امیدهای خود را بیش از حد بالا ببرند. این موضوع به دنبال افزایش برخی ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم در 24 ساعت گذشته فاش شد.

یک ساعت اخیر بازار کریپتو نشان داد که قیمت بیت کوین 24 ساعته بیش از 9 درصد افزایش یافته است. در حال حاضر، بیت کوین با قیمت بیش از 23000 دلار معامله می شود.

در همین حال، اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ نیز افزایش قیمت خود را تجربه کرده است. افزایش قیمت 24 ساعته آن بیش از 13 درصد بود. در حال حاضر، این توکن با قیمت بالای 1600 دلار معامله می شود.

افزایش قیمت این ارزهای دیجیتال به دنبال تصمیم فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره حدود 75 واحد در ثانیه بود.

افکار آلفونسو در مورد رالی کنونی

یک کارشناس مشهور ارزهای دیجیتال و نویسنده The Macro Compass، Alfonso Peccatiello، نظرات خود را در مورد رالی فعلی کریپتو ارائه کرد. مطابق با پکتیلو، افزایش اخیر ارز دیجیتال نباید دلیلی برای هیجان سرمایه گذاران باشد. وی این را بیان کرد و با توضیحی آن را تایید کرد.

مطالب مرتبط: بیت کوین با افزایش نرخ 0.75 امتیازی فدرال رزرو شگفت‌انگیز صعود کرد

پکتیلو ابتدا اعتراف کرد که سخنرانی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، باعث افزایش قیمت ارزهای دیجیتال شد. اما نیاز به هدایت گفتار او وجود دارد. او افزود که اگر سخنرانی او فاقد پشتیبان باشد، باعث هشدار در بازار ارزهای دیجیتال خواهد شد.

علاوه بر این، او پرتفوی خود را فاش کرد و اظهار داشت که علاقه چندانی به دارایی های پرخطر ندارد. یکی از این دارایی های پرخطر، ارزهای دیجیتال است.

ماشه برای رالی ارزهای دیجیتال

با توجه به صحبت های پکتیلو، افزایش قیمت این توکن های دیجیتال پس از بیانیه پاول آغاز شد. وی افزود که پاول رابطه ای بین تورم و نرخ های بهره خنثی را بیان کرد.

پاول همچنین اشاره کرد که عملیات فدرال رزرو بیشتر بر اساس داده ها خواهد بود. این نتیجه از افزایش های اخیر حدود 75 واحد پایه است.

به گفته Peccatiello، اگر فدرال رزرو در طول زمان افزایش نرخ بهره خود را تکرار کند، منطقه وحشتناکی خواهد بود.

سپس، پاول اظهارات دیگری کرد که اتفاقاً دلیل خوبی برای نگرانی است. او اشاره کرد که افزایش نگران کننده دیگری وجود دارد که می تواند محرک جلسه بعدی FOMC باشد که برای سپتامبر برنامه ریزی شده است.

مطالب مرتبط | چرا Cardano (ADA) ممکن است در یک گاو نر به 1 دلار برسد؟

بیانیه پایانی او به سرنوشت ارزهای دیجیتال و بازدهی آنها اشاره کرد. او فاش کرد که نیاز است فدرال رزرو یک انقباض تهاجمی را انجام دهد. پکتیلو اظهار داشت که این اقدام برای جلوگیری از کاهش بازده واقعی ضروری است.

علاوه بر این، با کاهش بازده، عملکرد پایین در بازار کریپتو و سایر دارایی‌های ریسک محور به وجود می‌آید.

بازار ارزهای دیجیتال به شدت رشد می کند | منبع: Crypto Total Market Cap در TradingView.com
Featured image from Pexels, chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا