ارزهای دیجیتال

کارشناسان نقاط ورود در خرده فروشی و موسسات صندوق های تامینی اتریوم را پیش بینی می کنند

در میان رکورد منفی تولید ناخالص داخلی ایالات متحده و نرخ بالای فدرال رزرو، به نظر می رسد چرخش مثبتی برای برخی دارایی های دیجیتال، به ویژه اتریوم وجود داشته باشد. به عنوان مثال، اتریوم (ETH) دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان از نظر ارزش بازار، در حال بازگشت قوی است.

طی چند روز گذشته، اتر به تدریج افزایش یافته و به 1774 دلار در بازار خود رسیده است. این مرحله جدیدی را برای دارایی های کریپتو ایجاد کرده است که در صنعت رشد چشمگیرتری دارد.

از دیدگاه رائول پال، متخصص ارزهای دیجیتال، اتریوم احتمالاً رشد مداوم قیمت را در سطح 2000 دلار نشان می دهد. همچنین، افزایش ارزش آن نقاط ورود سرمایه‌گذاران بیشتری را در صندوق‌های پوشش ریسک، خرده‌فروشی‌ها و حتی سرمایه‌گذاری‌های نهادی ایجاد می‌کند.

پیش‌فرض متخصص ارزهای دیجیتال از افزایش مداوم قیمت اتر و مشتقات آن ناشی می‌شود. با این حال، با حرکت های صعودی خود، پایه های این توکن بسیار قوی باقی ماندند.

اخیراً پال، استراتژیست سرمایه گذاری از طریق توییتی اعلام کرد که ارزهای دیجیتال نسبت به سایر دارایی های دیجیتال برتری خواهند داشت.

این کارشناس اقتصاد کلان خاطرنشان کرد: عملکرد اتریوم (ETH) نسبت به بیت کوین (BTC) تمایل قوی تری دارد. علاوه بر این، او اشاره کرد که ادغام آینده به افزایش فعالیت‌های اخیر شبکه اتریوم کمک می‌کند.

با روند فعلی عملکرد خود، اتریوم می‌تواند با عبور از سطح روانی 1500 دلار و ادامه روند صعودی، قوی باقی بماند.

علاوه بر این، این مسیر افزایشی واقع بینانه تر است زیرا صندوق های تامینی وجوه بیشتری را به اتریوم می آورند. از این رو، با رسیدن به مرز 1800 دلار، احتمالاً تقاضای بیشتری برای اتر وجود دارد که احتمالاً به سطح روانی آن 2000 دلار می رسد.

شرایط ماکرو اتریوم می تواند منجر به آزمایش مجدد سطوح پایین شود

با تجربه زمستان و شرایط کلان کریپتو، احساسات کلی بازارها می تواند سطوح پایین را دوباره آزمایش کند.

نظرسنجی فعلی نشان می‌دهد که بسیاری از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال، سرمایه‌گذاری‌های خود را برای داشتن پول نقد نقد کرده‌اند. به گفته متخصص رمزارز پال، کریپتو برای خرده‌فروشی، صندوق‌های تامینی، مؤسسات و حتی دفاتر خانوادگی دارای کمبود وزن است.

طبق پیش‌بینی پال، اتریوم زمانی که قیمت اتر از سطح 1800 دلار عبور کند، سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و نهادی بیشتری خواهد داشت. همچنین، برای هر دو قسمت قبل و بعد از ادغام اتریوم، احتمالاً در منطقه 2200 تا 2300 دلار افزایش خواهد یافت.

Crypto Market Cap و Global M2. منبع: رائول پال

این کارشناس اقتصادی احتمال تاثیر عوامل کلان بر روند قیمت را عنوان کرد. از این رو، او تصحیح شدید و پمپ قیمت را پس از ادغام پیش بینی می کند.

کارشناسان نقاط ورود در خرده فروشی و موسسات صندوق های تامینی اتریوم را پیش بینی می کنند
افزایش اتریوم در نمودار روزانه | منبع: ETHUSDT در TradingView.com

به گفته رائول پال، کلان یک تأثیرگذار کلیدی است. او به نقش M2 جهانی، معیار عرضه پول اشاره کرد. بنابراین، با بهتر شدن G2، نقدینگی بازار کریپتو بهبود خواهد یافت. همچنین، وی اظهار داشت که افزایش شاخص تولید ISM، پیشروی 16 ماهه ISM، افزایش احتمالی قیمت کریپتو در نیمه دوم سال را نشان می دهد.

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، اعلام کرده بود که ادغام هنوز قیمت گذاری نشده است. اما متخصص پال معتقد است اتریوم در سه سال گذشته به طور قابل توجهی بر فضای کریپتو تأثیر گذاشته است.

Featured image from Pexels, chart from TradingView.com


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا