ارزهای دیجیتال

کاردانو (ADA) به زیر نقطه بحرانی سقوط می کند، چرا درد بیشتری در راه است

پیشنهاد ویژه

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه با مجوز رسمی می گردی بزن رو دکمه پایین

[button color="primary" size="big" link="https://xn-----ktdc7ac7isag1a19h0lef.com/" icon="" target="true" follow="false"]قیمت لیر ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/" icon="" target="true" follow="false"]اعزام دانشجو[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/sending-students-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]تحصیل در ترکیه[/button][button color="primary" size="big" link="https://xn----ymcabzqsu3b0ioa0a.com/immigration-to-turkey/" icon="" target="true" follow="false"]مهاجرت به ترکیه[/button]

Cardano (ADA) حتی قبل از شکوفایی کامل بازار نزولی، یکی از سخت‌ترین ارزهای دیجیتال است. دارایی دیجیتالی که بازدهی بالاتر از 1000 درصد را در طول دوره صعودی 2021 مشاهده کرده بود، در نهایت تقریباً کل آن سود را از بین خواهد برد. با وجود این، توانسته بود برای مدت طولانی بالاتر از یک نقطه بحرانی باقی بماند. با این حال، ارز دیجیتال اکنون جایگاه خود را از دست داده است که منجر به چشم‌اندازی باورنکردنی نزولی برای این دارایی شده است.

قیمت ADA به زیر 0.3 دلار می رسد

برای دارایی دیجیتالی مانند ADA، حفظ بالای 0.3 دلار برای آن مهم بود، در زمانی که دارایی‌ها در این فضا نیاز به حفظ سطوح حمایتی حیاتی خود داشتند. اکثر سرمایه گذاران کاردانو کلاه خود را در رینگ انداخته بودند تا خرس ها را روی 0.3 دلار نگه دارند، چیزی که تا زمانی که سقوط FTX اتفاق افتاد در آن موفق بودند.

از آنجایی که سرایت در سراسر فضا ادامه داشت، ADA همانطور که انتظار می رفت در تیراندازی متقابل گرفتار شد. هفته گذشته، در نهایت جای خود را به خرس‌ها داد که برای دومین بار در دو ماه گذشته، آن را به زیر 30 دلار رساندند.

با این حال، این بار، هیچ بهبودی برای ذخیره دارایی دیجیتال صورت نگرفت و به روند رو به پایین ادامه خواهد داد. اکنون در عرض یک هفته بیش از 14 درصد از ارزش خود را از دست داده و در همان بازه زمانی تقریباً 0.050 دلار کاهش یافته است.

ADA drops to $0.25 | Source: ADAUSD on TradingView.com

آیا کاردانو زنده خواهد ماند؟

اگرچه مسیر قیمت فعلی کاردانو از روند کلی قیمت بازار پیروی می کند، اما همچنان از این نظر بسیار پایین تر از بیشتر بازار است. این بازار بسیار کمتر از میانگین متحرک 100 روزه 0.4 دلاری خود معامله می شود که آن را در مقایسه با بقیه بازار در مسیر نزولی تری قرار می دهد. منفی‌های ثابتی را که در رسانه‌های اجتماعی به دارایی‌های دیجیتال سرازیر می‌شود، اضافه کنید و این یک دستور العمل برای فاجعه است.

Cardano (ADA) به زیر میانگین متحرک 100 روزه می رسد

ADA falls below 100-day MA | Source: Barchart

همچنین این احتمال وجود دارد که کف بازار هنوز مشخص نشده باشد. اگر بتوان این را باور کرد و بیت کوین به 12000 دلار یا به 10000 دلار که برخی در فضا پیش‌بینی می‌کنند کاهش یابد، می‌تواند به این معنا باشد که دارندگان ADA کاهش بیشتری در ارزش دارایی‌های خود ثبت خواهند کرد. اگر بازار 30 درصد دیگر کاهش پیدا کند، قیمت ADA می تواند تا 0.10 دلار قبل از شروع رالی گاوی بعدی کاهش یابد.

با این وجود، جامعه کاردانو به پیش بینی صعودی خود برای ارز دیجیتال ادامه می دهد. طبق برآورد قیمت در Coinmarketcap، انتظار می‌رود تا پایان سال 2022 رشد 84 درصدی برای ADA وجود داشته باشد و پیش‌بینی‌ها در بازه زمانی طولانی‌تری تا ژانویه 2023 افزایش می‌یابد. اگر تخمین‌ها محقق شوند، ADA ممکن است قیمت‌های 0.5 دلاری را ببیند. ژانویه.

ADA در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.25 دلار در حال تغییر است. در حال حاضر بیش از 91 درصد از بالاترین رقم تاریخی خود در سپتامبر 2021 یعنی 3.10 دلار کاهش یافته است.

تصویر برجسته از The Coin Republic، نمودار از TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا