ارزهای دیجیتال

کاردانو در 24 ساعت 5 درصد افزایش می یابد، بدون نگرانی با تاخیر واسیل هارد فورک

کاردانو (ADA) با وجود تأخیر در ارتقاء واسیل هارد فورک، هیچ مشکلی برای افزایش 5 درصدی در تقریباً 24 ساعت نداشت. تحلیلگران پیش‌بینی کردند که هارد فورک می‌تواند کاردانو را از وضعیت نزولی خود خارج کند، اما به نظر می‌رسد که سکه با وجود به تعویق افتادن مشکلی نداشت.

در 24 ساعت گذشته، ارزش کاردانو 5 درصد جهش کرده است، زیرا اکنون با قیمت 0.58 دلار همگام با حرکت فعلی قیمت ارزهای دیجیتال معامله می شود. در طی دو هفته گذشته، مشاهده شد که ADA به دلیل فشار زیاد خرید و فروش به طرفین، سکه به شدت نوسان کرده است.

به احتمال زیاد، به نظر می‌رسد که ADA روندهای فعلی بازار کریپتو را منعکس می‌کند، زیرا ارزش آن را افزایش داده و از بین می‌برد.

واسیل هارد فورک برای راه اندازی آگوست جابجا شد

واسیل هارد فورک قرار بود در ماه ژوئن راه اندازی شود و سپس به پایان جولای منتقل شود. با این حال، IOG، توسعه‌دهنده Cardano، برخی از اعلامیه‌ها را مبنی بر اینکه تاخیرهایی وجود خواهد داشت و ارتقاء تا ماه اوت اجرا می‌شود تا جای خود را به انتقال روان در شبکه‌ها بدهد.

به گفته کوین هاموند، مدیر فنی IOHK، هدف از تاخیر این است که اطمینان حاصل شود که همه برای ارتقاء آماده هستند، از جمله توسعه دهندگان API، سهامداران و مبادلات. این ارتقا به بسیاری از توسعه دهندگان اجازه می دهد تا به راحتی بر روی Cardano بسازند.

با این حال، چشم انداز ADA همچنان خوش بینانه است زیرا شبکه به طور مداوم برای بهبود شبکه تلاش می کند. و انتظار می رود این ارتقا، توکن را به هدف بعدی خود یعنی 1 دلار برساند. همه به این احتمال فکر می‌کنند که قیمت ADA پس از راه‌اندازی ارتقاء، مشابه آنچه پس از ارتقاء سایر توکن‌های DeFi اتفاق می‌افتد، افزایش یابد.

Cardano نمی تواند با بازیابی رمزنگاری قوی ادامه دهد؟

Cardano یک جامعه قوی ایجاد کرده است که پس از عرضه مخاطبین هوشمند از سکه پشتیبانی می کند. در این مرحله تنها پاشنه آشیل سقوط‌های اخیر است که ارزش ADA را مورد تهاجم قرار داده است.

با این وجود، Cardano توانست در سال 2021 زمانی که سکه به 3.10 دلار افزایش یافت، به بالاترین حد خود دست پیدا کرد، اما این یک لحظه در یک ظرف بود، زیرا قیمت به زودی کاهش یافت.

سقوط ادامه یافت اما زمانی که ارزش ADA به 0.51 دلار رسید، متوقف شد، زیرا با مشاهده این که ممکن است نتواند با بهبودی که در حال حاضر بازار ارزهای دیجیتال از آن برخوردار است ادامه دهد، روند رو به رشد داشته است. و بنابراین، احساسات نزولی برای ADA ادامه یافت.

جامعه CoinMarketCap پیش بینی کرده است که Cardano به احتمال زیاد در 31 آگوست سال جاری با قیمت 0.7311 دلار معامله می شود. دیگران پیش بینی می کنند که ADA ممکن است 19 درصد در ماه اوت افزایش یابد.

ADA total market cap at $17.7 billion on the daily chart | Source: TradingView.com

Featured image from Cryptocurrency News, chart from TradingView.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا